Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2018, 23:16
LePSzE AlBaŃSkIe
Odpisz
1 września 2018, 18:17
Czemu wszystkich to śmieszy tylko nie mnie?
Odpisz
2 września 2018, 00:42
@Misieeek04: jestem z tobą misiek. Nosacze dostają dobre oceny
czy to czas na zbiorowe samobójstwo?
Odpisz
2 września 2018, 00:56
poczekałbym jeszcze chwilę
Odpisz
2 września 2018, 00:58
@Misieeek04: umarlibyśmy w "wypadku" samochodowym~
Odpisz
2 września 2018, 01:53
Kolego, ja mam niecałe 14 lat, nie umiem prowadzić
Odpisz
2 września 2018, 09:49
@Misieeek04: dlatego właśnie umrzemy
Odpisz
2 września 2018, 10:22
to ma sens
Odpisz
12 września 2018, 22:40
@Misieeek04: ja ogólnie lubię dobrze zrobione memy o nosaczach, ale ten jest po prostu słaby.
Odpisz
12 września 2018, 21:24
Nie dość, że janusz małpa xdddd, nie dość, że na głownej to jeszcze w popularnych z 24 godzin
Odpisz
23 września 2018, 23:17
@Mysz_Komputerowa: nie mogę przestać cię wszędzie widywać
Odpisz
12 września 2018, 19:48
O, co moje oczy widzą na pierwszym obrazku, to przecież półkotapczan.
Odpisz
1 września 2018, 18:18
Nosacze 'takie zje**ne' a mają 19-2 :p
Odpisz
12 września 2018, 08:08
101-23 XDD ku*wa kisnę z was
Odpisz
12 września 2018, 09:27
straciłem resztki wiary w społeczność tej strony
Odpisz
12 września 2018, 09:43
@stalamed: Nie chodzi o dawanie w górę tym memom tylko to, że wszyscy je szkalują jakie one zje**ne ch*jowe i normickie a po cichu je popierają i wpuszczają na główną.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2018, 10:02
wczoraj było r*chanie tego samego nieśmiesznego od 10 lat mema cały dzień, nosacze przy tym to pikuś
Odpisz
12 września 2018, 10:28
177-33 c:
Odpisz
Edytowano - 12 września 2018, 11:13
anime tez ch*jowe i bardziej normickie ma ma wyzsze oceny. janusze przy anime no normalnie intelignentne memy wiec musza miec dobra ocene
Odpisz
12 września 2018, 12:14
Mnie jeszcze WTC śmieszy. :/
Odpisz
12 września 2018, 13:04
214-45
Odpisz
1 września 2018, 18:12
Ku*wa
Śmiechłam z nosaczy
Pomocy
Odpisz
1 września 2018, 18:15
psychiatra kizak do usług opisz swój problem dokładniej
Odpisz
1 września 2018, 18:16
@Kizak: Ten komiks mnie śmieszy
A nie powinien, chyba...
Odpisz
1 września 2018, 18:31
Jeśli CIEBIE coś śmieszy to znaczy że powinno
Odpisz
1 września 2018, 18:36
to dobrze, przynajmniej nie jesteś 12sto letnim wykopowiczem...
Odpisz
Edytowano - 12 września 2018, 11:15
lepiej smiac sie z nosaczy niz z normickich memow z ch*jowym anime
Odpisz
2 września 2018, 01:01
ahhhh kiedy o 1 w nocy czytam memy z poczekalni i nagle dotrę do tego który już czytałem.
Odpisz
2 września 2018, 01:02
@jejaplxiaomi:
Odpisz
1 września 2018, 18:13
Czemu tak kisne
Odpisz
1 września 2018, 19:59
@Mememasterlv56: nie tylko ty
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 18:47
aż przypomniało mi się, jak zrywałem owoce ze śliwy, zalewałem wodą i wpychałem je do butelek po Tymbarkach oraz korkowałem je, odziwo zrobił się z tego alkohol, a śliwki nie pleśniały przez długi czas po otwarciu butelki
#nbc
Odpisz
1 września 2018, 19:06
@TraffiastyBOII: Drożdże występują naturalnie na skórkach owoców, a ich rozwój hamował powstawanie innych grzybów. Gorzej że CO2 powstale podczas fermentacji mogło rozsadzić butelke, a dostęp tlenu mógł sprawić że bakterie utleniły alkohol do octu.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 18:53
Rozśmieszyło mnie to. Czy coś ze mną nie tak?
Odpisz
1 września 2018, 18:58
@Jasnowidz: Nie. Wszystko ok.
Odpisz
1 września 2018, 18:42
śmiechłem z mema przer*chanego bardziej niż piper perri.
zabij mnie ktoś.
Odpisz
1 września 2018, 18:22
bułgarskie siano
Odpisz
1 września 2018, 18:16
Tak kisnołem że jak byłem na kiblu to kupa od razu wypadła
Odpisz
1 września 2018, 18:16
@Mejzurian:
Odpisz
1 września 2018, 18:24
@Mejzurian: "EJ XD ALE TO BYŁ TROOOOOOOLL XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"
Odpisz
1 września 2018, 18:31
@Mejzurian:
Odpisz
1 września 2018, 18:33
@TraffiastyBOII: do tego ten komentarz nawiązywał
Odpisz
1 września 2018, 18:35
@Mejzurian: o k u r d e
przygotuję koszyk dla siebie lepiej
\_/_
Odpisz
12 września 2018, 21:11
@Mejzurian: wzruszająca historia
Odpisz
1 września 2018, 18:11
ale tato, kolega dał mi to tylko na przechowanie
Odpisz