Próbujesz nagrać filmik, ale trzymasz źle telefon
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Papierowa szkoła posting
Płać pan
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2013, 18:02
I? Nie rozumiem.
Odpisz
21 maja 2013, 18:34
@sebka68: Użytkownicy korzystający z telefonu by przeglądać obrazki zrozumieją.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2013, 18:34
@sebka68: O to chodzi że gdy trzymasz telefon pionowo film nagrywa się wertykalnie, czyli tak że bo bokach zostają Ci takie grube czarne paski, a obraz jest wyższy niż szerszy.
Odpisz
21 maja 2013, 18:50
@Beboch: Dobrze kocie że wytłumaczyłeś ma plus
Odpisz
27 października 2017, 15:50
@Beboch: Wtedy jeszcze nikt cię nie znał...
Odpisz