Mamusiu, myślę, że lubię Justina...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2013, 20:27
oglondałam ten film ale nie pamiętam jak sie nazywa chyba coś o wampirach :P
Odpisz
23 maja 2013, 09:33
Zmierzch.
Odpisz
23 maja 2013, 13:05
@Marvos: napewno nie zmieszch :P
Odpisz
22 stycznia 2015, 12:22
Saga Zmierzch Przed Świtem Część 2
Wiem bo kocham Jamiego Campbella Bowera a on grał w tym złego Kajusa z Volturi
Odpisz
1 lipca 2014, 23:10
po tym jak zobaczyłem miniaturkę to myślałem, że to coś w takim sensie, że te dziecko zjadło bibera i dlatego myśli ze jednak go lubi ;_;
Odpisz
16 czerwca 2013, 21:02
Biber może wydawać się troche pedalski z 2 powodów:
1. Zachowuje i czesze się jak gej.
2. Wiele osób mu zazdrości sławy i pieniędzy więc szuka w tym jakiejś dziury ,aby się dowartościować
Odpisz
22 maja 2013, 08:16
Trochę nie pasuje bo dziewczyny lubią bibera.
Odpisz
22 maja 2013, 17:28
@Marvos: PLASTIKI lubią Justyne Bidoof
Odpisz
23 maja 2013, 12:56
@Mika444: Hej! Nie obrażaj pokemonów (tych z anime/mangi/gry)!
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2013, 14:45
@Pikachu: Ale wygląda jak Bidoof!
Odpisz
23 maja 2013, 15:05
@Mika444: Niby z której strony?
Odpisz
24 maja 2013, 17:29
@Marvos: Nie wszystkie.Np. ja jestem dziewczyną i go nie lubię.
Odpisz
14 czerwca 2013, 17:35
@Marvos: widziałem filmik jak fani w Polsce go wołają. Są tam m.in ''Chłopacy".
Odpisz
22 maja 2013, 16:34
Och, hejtowanie Justina Biebera jest już trochę niemodne
Odpisz
22 maja 2013, 14:02
Czy to Gra o Tron?
Odpisz
22 maja 2013, 15:24
@Sauron: Nope. Przed świtem druga (chyba druga) część,
Odpisz
22 maja 2013, 17:00
@Shauni: po co ta bezsensowna scena przemocy?
Odpisz
22 maja 2013, 17:51
@Sauron: Jest tam wątek o nieśmiertelnych dzieciach, które były niebezpieczne i zabijane (ot tak, dziecko na stos k*rwa bęc). I tu jest właśnie przedstawiona scena zabijania takiego dzieciątka.
O ile dobrze pamiętam :/ Sorki za spoiler
Odpisz
22 maja 2013, 22:36
@Shauni: nie musisz przepraszać, i tak nie miałem zamiaru tego czytać.
PS.Czy wampiry przypadkiem tez nie są nieśmiertelne? :/
Odpisz
23 maja 2013, 18:15
@Sauron: Nieśmiertelne patrząc na starość, ale jakbyś wziął takiego i poćwiartował a potem jeszcze spalił no to zgon :I
Odpisz
22 maja 2013, 15:19
Biedny ogień musi strawić takie dziecko ;___;
Odpisz
22 maja 2013, 15:00
Ach te Wampajery...
Odpisz
22 maja 2013, 14:46
Przecież mogło chodzić o Justina Timberlaka czy jak tam się on nazywa
Odpisz
22 maja 2013, 13:47
Zmierzch~~Edward
Odpisz
22 maja 2013, 11:58
Tak naprawdę to przez to, że miał brudną buzie.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2013, 07:29
kukła ze zmierzchu
Odpisz
22 maja 2013, 06:20
Tak się dzieciom nie robi. Odzwyczaji się dziecko że Justin to dziewczynka bez talentu.
Odpisz
22 maja 2013, 06:19
jak śmiesz tak mówić
do ognia!!!!
Odpisz