Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 maja 2013, 20:27

oglondałam ten film ale nie pamiętam jak sie nazywa chyba coś o wampirach :P

Avatar Marvos

23 maja 2013, 09:33

Zmierzch.

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2013, 13:05

@Marvos: napewno nie zmieszch :P

Avatar Bella_Cullen

22 stycznia 2015, 12:22

Saga Zmierzch Przed Świtem Część 2
Wiem bo kocham Jamiego Campbella Bowera a on grał w tym złego Kajusa z Volturi

Avatar Blondas19

1 lipca 2014, 23:10

po tym jak zobaczyłem miniaturkę to myślałem, że to coś w takim sensie, że te dziecko zjadło bibera i dlatego myśli ze jednak go lubi ;_;

Avatar MrShadow

16 czerwca 2013, 21:02

Biber może wydawać się troche pedalski z 2 powodów:
1. Zachowuje i czesze się jak gej.
2. Wiele osób mu zazdrości sławy i pieniędzy więc szuka w tym jakiejś dziury ,aby się dowartościować

Avatar Marvos

22 maja 2013, 08:16

Trochę nie pasuje bo dziewczyny lubią bibera.

Avatar Mika444

22 maja 2013, 17:28

@Marvos: PLASTIKI lubią Justyne Bidoof

Avatar Pikachu

23 maja 2013, 12:56

@Mika444: Hej! Nie obrażaj pokemonów (tych z anime/mangi/gry)!

Avatar Mika444

Edytowano - 23 maja 2013, 14:45

@Pikachu: Ale wygląda jak Bidoof!

Avatar Pikachu

23 maja 2013, 15:05

@Mika444: Niby z której strony?

Avatar NieMaKota

24 maja 2013, 17:29

@Marvos: Nie wszystkie.Np. ja jestem dziewczyną i go nie lubię.

Avatar Ares011

14 czerwca 2013, 17:35

@Marvos: widziałem filmik jak fani w Polsce go wołają. Są tam m.in ''Chłopacy".

Avatar Pattiii401

22 maja 2013, 16:34

Och, hejtowanie Justina Biebera jest już trochę niemodne

Avatar Sauron

22 maja 2013, 14:02

Czy to Gra o Tron?

Avatar Shauni

22 maja 2013, 15:24

@Sauron: Nope. Przed świtem druga (chyba druga) część,

Avatar Sauron

22 maja 2013, 17:00

@Shauni: po co ta bezsensowna scena przemocy?

Avatar Shauni

22 maja 2013, 17:51

@Sauron: Jest tam wątek o nieśmiertelnych dzieciach, które były niebezpieczne i zabijane (ot tak, dziecko na stos k*rwa bęc). I tu jest właśnie przedstawiona scena zabijania takiego dzieciątka.
O ile dobrze pamiętam :/ Sorki za spoiler

Avatar Sauron

22 maja 2013, 22:36

@Shauni: nie musisz przepraszać, i tak nie miałem zamiaru tego czytać.

PS.Czy wampiry przypadkiem tez nie są nieśmiertelne? :/

Avatar Shauni

23 maja 2013, 18:15

@Sauron: Nieśmiertelne patrząc na starość, ale jakbyś wziął takiego i poćwiartował a potem jeszcze spalił no to zgon :I

Avatar malaho2000

22 maja 2013, 15:19

Biedny ogień musi strawić takie dziecko ;___;

Avatar glukonard70

22 maja 2013, 15:00

Ach te Wampajery...

Avatar siemek22

22 maja 2013, 14:46

Przecież mogło chodzić o Justina Timberlaka czy jak tam się on nazywa

Avatar klaudunia710

22 maja 2013, 13:47

Zmierzch~~Edward

Avatar Milord_Szymon

22 maja 2013, 11:58

Tak naprawdę to przez to, że miał brudną buzie.

Avatar joanna11198

Edytowano - 22 maja 2013, 07:29

kukła ze zmierzchu

Avatar KlauDusSia666

22 maja 2013, 06:20

Tak się dzieciom nie robi. Odzwyczaji się dziecko że Justin to dziewczynka bez talentu.

Avatar mrklorens

22 maja 2013, 06:19

jak śmiesz tak mówić
do ognia!!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Nieuczciwa ocena

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka