Bo karty z papieru są dla biednych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2013, 16:12
karty w telefonie są dla debili
Odpisz
26 maja 2013, 19:19
@lipa2106: DLA ŻAŁOSNYCH DEBILI
Odpisz
26 maja 2013, 20:26
takimi kartami grałby ktoś na poziomie Bodzia gdyby miał kasę
Odpisz
23 kwietnia 2015, 18:44
@lipa2106: jedyna zaleta to ta,że możesz mieć wszystkie kart (otworzysz google grafika i wpiszesz jakąś kartę ,problem? chyba nie)
Odpisz
22 maja 2013, 16:21
Zagrajmy tak: zwycięzca otrzymuje wszystkie karty przeciwnika >:D
Odpisz
22 maja 2013, 17:02
to by było coś fajnego:)
Odpisz
29 września 2013, 23:37
Ja gram swoją talią ty swoją. Mam około 1500 kart i do tego 5 razy eksodię więc.
Odpisz
22 maja 2013, 17:06
Poza gwiezdnowojennym sabakiem nie widzę zastosowania.
Odpisz
22 maja 2013, 15:27
niebieskooki i czerwonooki <3 pograłbym
Odpisz