memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 maja 2013, 16:12
karty w telefonie są dla debili
Odpisz
26 maja 2013, 19:19
@lipa2106: DLA ŻAŁOSNYCH DEBILI
26 maja 2013, 20:26
takimi kartami grałby ktoś na poziomie Bodzia gdyby miał kasę
23 kwietnia 2015, 18:44
@lipa2106: jedyna zaleta to ta,że możesz mieć wszystkie kart (otworzysz google grafika i wpiszesz jakąś kartę ,problem? chyba nie)
22 maja 2013, 16:21
Zagrajmy tak: zwycięzca otrzymuje wszystkie karty przeciwnika >:D
22 maja 2013, 17:02
to by było coś fajnego:)
29 września 2013, 23:37
Ja gram swoją talią ty swoją. Mam około 1500 kart i do tego 5 razy eksodię więc.
22 maja 2013, 17:06
Poza gwiezdnowojennym sabakiem nie widzę zastosowania.
22 maja 2013, 15:27
niebieskooki i czerwonooki <3 pograłbym
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 maja 2013, 16:12
karty w telefonie są dla debili
Odpisz
26 maja 2013, 19:19
@lipa2106: DLA ŻAŁOSNYCH DEBILI
Odpisz
26 maja 2013, 20:26
takimi kartami grałby ktoś na poziomie Bodzia gdyby miał kasę
Odpisz
23 kwietnia 2015, 18:44
@lipa2106: jedyna zaleta to ta,że możesz mieć wszystkie kart (otworzysz google grafika i wpiszesz jakąś kartę ,problem? chyba nie)
Odpisz
22 maja 2013, 16:21
Zagrajmy tak: zwycięzca otrzymuje wszystkie karty przeciwnika >:D
Odpisz
22 maja 2013, 17:02
to by było coś fajnego:)
Odpisz
29 września 2013, 23:37
Ja gram swoją talią ty swoją. Mam około 1500 kart i do tego 5 razy eksodię więc.
Odpisz
22 maja 2013, 17:06
Poza gwiezdnowojennym sabakiem nie widzę zastosowania.
Odpisz
22 maja 2013, 15:27
niebieskooki i czerwonooki <3 pograłbym
Odpisz