Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2018, 22:51
ale w przedszkolu nie mówi się na dzieci ,,uczeń"
Odpisz
19 sierpnia 2018, 22:53
@Yoda_MLG: tylko "pędrak"
Odpisz
19 sierpnia 2018, 22:57
@Frutti56: Ewentualnie "gówniak"
Odpisz
19 sierpnia 2018, 22:59
@Jasnowidz: Ewentualnie niewolnik w obozie pracy
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:06
@Yoda_MLG: Dla mnie w przedszkolu mówili żak.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:09
żak to stare określenie na studenta, więc trochę nie pasuje
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:16
Powiedz to mojej pani z przedszkola!
Odpisz
26 sierpnia 2018, 23:11
@Jasnowidz: u mnie to była "gównażeria"
Odpisz
27 sierpnia 2018, 00:48
A przypadkiem nie starszak?
Odpisz
16 września 2023, 09:12
@Yoda_MLG: Siusiaki
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:32
Mi tata pozwalał pić piwo jak miałem 5 lat
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:46
@Pikachu_fan_Subaru: nie ma to jak chwalić się faktem że twój opiekun dawał ci alkohol w tak młodym wieku
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:49
@Victorius236: Chyba każdy normalnie podchodzący do życia ojciec dawał "zmoczyć usta", więc nie dramatyzuj.
Odpisz
26 sierpnia 2018, 23:34
@DeXxu: >pić piwo
>"zmoczyc usta"
Odpisz
26 sierpnia 2018, 23:35
@Victorius236: choose one
Odpisz
27 sierpnia 2018, 11:53
@Pikachu_fan_Subaru: ale patologia ja pie**ole a ojciec dawal ci w duoe a ty sie moczyles a nue usta gosciu
Odpisz
16 września 2023, 09:10
@Pikachu_fan_Subaru: Piwo piwo czy lubisz piwo?
Chociaż wiem że nie masz żony do nie lubienia jej.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 10:45
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:15
Raczej nie jest to odkrycie życia, ale przyglądając schowek (telefon) znalazłam pasty, które widziałam w komentarzach.
Wiedzieliście że jak przytrzyma się komentarz automatycznie kopiuje się do schowka?
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:16
@trampkowiczka: o kur! Faktycznie!
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:22
@trampkowiczka: Update: Jak komentarz zawiera zdjęcię, pobierasz je do galerii.
Sprytnie panie adminie
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 23:28
@trampkowiczka: ŁAŁ
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:40
@trampkowiczka: Na apce też? .-.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:44
@venomman: taa
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:45
@venomman: właśnie chodzi mi o apke
Odpisz
20 sierpnia 2018, 00:32
@trampkowiczka: W takim razie mam zje**ną apkę ;v
Odpisz
20 sierpnia 2018, 11:10
@venomman: aktualizacja była
Odpisz
26 sierpnia 2018, 19:03
@trampkowiczka: w takim razie (smutna muzyczka) czas zaktualizować w końcu apkę, a chciałem zachować gwiazdki
Odpisz
26 sierpnia 2018, 19:04
nie rób tego, nie warto
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2018, 19:04
ja mam jeja premium, na którym są gwiazdki
Odpisz
26 sierpnia 2018, 23:33
@trampkowiczka: moje życie stało się o weeeele prostsze teraz.... Dziękuję...
Odpisz
19 sierpnia 2018, 22:52
i przypominasz sobie że zapomniałeś zamknąć biurka na klucz
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:13
@Frutti56: Ale potem sprawdzasz zawartość i wódka jest pełna
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:17
@Verneo: Ale bimber już nie.
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:18
Bimber opróżniłeś pół godziny temu więc się nie dziw że go niema
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:28
@Verneo: Ale tylko do połowy.
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:36
A gdzie go zostawiłeś
Odpisz
26 sierpnia 2018, 19:32
@Verneo: Przy dzieciach.
Odpisz
26 sierpnia 2018, 19:43
Odpisz
26 sierpnia 2018, 20:00
@Verneo: U mnie jest gorąco.
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:36
polska
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:01
...ale dorabiasz jako korepetytor
Odpisz