Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Tymi się chodzi
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2018, 13:56
z ocieplenia klimatu wynikają większe amplitudy temperatur, przykładowo dlatego w zimę pizgało aż tak
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:09
Ocieplanie klimatu to naturalna kolej rzeczy w ekosystemie, ludzie mają w tym swój wkład jak 1 mrówka w mrowisku
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 17:47
@Verneo: Tak było kiedyś:
(zauważ, że koncentracja CO2 nigdy nie przekroczyła 300 ppm) (0 oznacza tu rok 1750)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:49
@Verneo: A tak jest teraz. Koncentracja wynosi 400 ppm, wzrost rozpoczął się od początku rewolucji przemysłowej, a wzrost 2 ppm CO2 na rok jest bardzo duży i cały czas wzrasta.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 17:52
@Nanook: interesujące, właśnie zmieniłeś częściowo mój pogląd na tą sprawę
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:42
może eksplodująca karteczka jeszcze zadziała
Odpisz
21 sierpnia 2018, 07:13
U mnie zawsze rano jest zimno, a wieczorem niesamowicie gorąco
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:03
@qaz123: no słuchaj mnie no przykro
Odpisz
21 sierpnia 2018, 09:48
@qaz123: No słuchaj tak jest wszędzie. Tak działa słońce. Najchłodniejszy moment dnia jest zawsze (kiedy akurat nie zmienia się front, albo nie ma jakiejś anomalii) w pierwszych minutach, kiedy słońce wstaje. Bo słońce nie nagrzewało przez noc i się ziemia wychłodziła.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:14
@Nanook:
Odpisz
21 sierpnia 2018, 13:51
"Pogoda śmieje się w twarz Ala Gora."
Odpisz
21 sierpnia 2018, 12:51
i ma być ku*wa zimno
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:17
Tłumaczony meme, ale i tak ⬆️
Odpisz
21 sierpnia 2018, 07:28
Na dworze xD. Kto tak mówi?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 07:43
@HansPiccolo: Wiele osób
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:08
@HansPiccolo: kazdy kto nie jest z malopolski
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:22
@HansPiccolo: większość p9lski. Nawet na Podlasiu tak mówią
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 08:25
@Smutarek: Niekoniecznie. Na Podkarpaciu też się tak nie mówi.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:38
@introman:
warszawianie
na dworr
krakowianie
na pole
ja, intelektualista
N A Z E W N Ą T R Z
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:50
@HansPiccolo: Moja dziewczyna mówi "na pole"
Odpisz
21 sierpnia 2018, 09:07
@Jasnowidz: Twoja kto?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 09:14
@HansPiccolo: dwórz XD
Odpisz
21 sierpnia 2018, 09:28
@Krzyniu: Na dworzu XDD
Odpisz
21 sierpnia 2018, 10:10
@HansPiccolo: Na pole master race
Odpisz
21 sierpnia 2018, 10:28
@Smutarek: na śląsku: "na powierzchnię"
Odpisz
21 sierpnia 2018, 10:29
jak słyszę "na dwór" , stfu, to mam wrażenie jakby ktoś do mnie po niemiecku mówił.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 10:31
@HansPiccolo: Tak chwała Krakowianom
Odpisz
21 sierpnia 2018, 11:33
@HansPiccolo: na dworzu
Odpisz
21 sierpnia 2018, 11:47
@NyanKun: To tak sztucznie brzmi xD
Odpisz
21 sierpnia 2018, 11:53
ale tak jest chyba prawidlowo
Odpisz
21 sierpnia 2018, 11:57
@NyanKun: No chyba jednak nie. Poprawnie jest na dworze, albo na podwórzu. Jak oczywiście nie jesteś z Małopolski albo Podkarpacia. Wtedy poprawne jest dla ciebie na polu.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 12:04
@Nanook: Dla mnie poprawnie jest poza domem ale co ja tam wiem nie jestem z podkarpacia czy tam małopolski
Odpisz
21 sierpnia 2018, 12:52
@Smutarek: wypraszam sobie
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:53
@HansPiccolo: ja jako kociewiak mówię na dworzu
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:10
@HansPiccolo: a ty jak mówisz?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:30
no normalnie. Na pole
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:43
@HansPiccolo: Nie wszyscy mieszkają na wsi ;)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:04
@Nanook: Nie wszyscy mają wybrukowane i wyasfaltowane dookoła domu ;)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:06
No wiem, dlatego mnie dziwi strasznie kiedy Ślązacy, że wychodzą na plac. W sensie ogarniam jak się mieszka w mieście, ale uniwersalnie to to wyrażenie leży.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 11:07
@Nanook: "na dworzu" to mowa potoczna, ale poprawna
i dla mnie, mieszkańca kuj-pomu to brzmi naturalnie całkiem, a na polu czy na dworze brzmi sztucznie
Odpisz
23 sierpnia 2018, 12:52
@the_endrju: gdzie wy mieszkacie że na polu brzmi sztucznie?
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 07:36
Jeżeli w dworze jest zainstalowana klimatyzacja, to może tam być zimno mimo ocieplenia klimatu.
Tak, jestem z południowo-wschodniej Polski.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 07:13
No rzeczywiście ku*wa jest zimno :/
Odpisz