Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Angielskie śmieszki
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 14:05
Ten pies to naprawdę ma taką mordkę czy przerobione zdjęcie?
Odpisz
9 września 2018, 11:23
@Czekoladkapl: spójrz na drzwi w tle.
Odpisz
10 września 2018, 11:45
@miserafin: Aha
Odpisz
10 września 2018, 12:17
@Czekoladkapl: są wykrzywione
Odpisz
10 września 2018, 12:42
@miserafin: Zauważyłam,ten na twoim avatarze to Putin czy ja już nie rozpoznaje?
Odpisz
11 września 2018, 06:40
@Czekoladkapl: to Steve Jobs :P
Odpisz
11 września 2018, 12:17
@miserafin: Kurka to ja już amnezję mam
Odpisz
9 września 2018, 01:43
jak ja chcę się skradać po domu w nocy to ZAWSZE łóżko ORAZ podłoga skrzypią...
jak wstaję rano to jest cisza jak w przestrzeni kosmicznej.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 21:23
Uderzyłam się dziś w mały palec.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 21:51
@Nazwy_nie_znaleziono_: Przykro mi :c
Odpisz
25 sierpnia 2018, 22:48
@WebsTer230: Na szczęście palec się nie połamał, skończyło się na siniaku.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 23:42
@Nazwy_nie_znaleziono_: *masu masu*
Odpisz
26 sierpnia 2018, 22:10
@WebsTer230: Norwid, nie.
Oskar będzie zazdrosny.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 08:42
@flamefrost20: Ma być zazdrosny :3
Odpisz
26 sierpnia 2018, 20:43
Czy to jest ten aktor, co grał Sherlocka? Jak on miał... Battlefield Couterstrike?
Odpisz
25 sierpnia 2018, 22:35
Słowo "BÓL" nie wyraża tego uczucia
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:54
za każdym razem jak ide po ser w nocy
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:04
@andi12345: lepszy chleb tostowy
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:06
@scrof: albo chleb tostowy
najlepiej taki jak se go ujebe magom (ta przyprawa w plynie taka) i je**e maslo na to i do mikrofalowy
Odpisz
25 sierpnia 2018, 22:00
@andi12345: magi na chleb? Pomysłowe
Odpisz
25 sierpnia 2018, 21:04
Teterete było
Odpisz
25 sierpnia 2018, 21:07
@noHUI: a nie jednak po angielsku było
Odpisz
25 sierpnia 2018, 20:11
Sid?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:40
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:23
Czemu śmieje się z tej miny?
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 00:39
@Jasnowidz: Bo jest śmieszna
Zazwyczaj śmiejemy sie ze śmiesznych rzeczy
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:46
@PanSowa12: wow, no fucking way
Odpisz
25 sierpnia 2018, 20:29
@PanSowa12: Dlaczego Słowacki Wielkim Poetą był?
Bo pisał arcydzieła.
A pisał arcydzieła, ponieważ był Wielkim Poetą.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:54
Bul
~Komorowski
Odpisz