Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Znak czasów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2022, 19:39
No teraz za paliwo prawie 8 zł
Odpisz
12 października 2022, 00:14
@OsamuMori: rel
Odpisz
27 sierpnia 2018, 13:07
W sumie czy to tak źle? Jak widzę ludzi którzy wszędzie DOSŁOWNiE wszędzie muszą jechać samochodem (do lasu, parku, sklepu za rogiem, do znajomych, którzy są parę domów obok). I jeszcze to bezsensowne jeżdżenie po mieście na pełnym gazie bez celu. Może to tylko moja opinia ale sądzę że jednak warto by było użyć nóg. Oczywiście nie mówię o wszystkich aczkolwiek takie ceny paliwa na pewno są jakąś motywacją do przejścia się po parku a nie przejechaniu po nim samochodem bez celu. Tu dam tak zapobiegawczo pudło na hejty, proszę bardzo \____/
Odpisz
27 sierpnia 2018, 14:21
@TheFull: Wiesz że żeby dostarczyć coś do sklepu trzeba zapłacić za paliwo? Czyli im większa cena paliwa tym większa cena wszystkich produktów w sklepach.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 14:45
@JaToTen: Wiesz że ja mówiłem o takim zwykłym "cywilu" co w wolny dzień (przykładowo) woli sobie pojeździć po parku i zasmrodzić pół okolicy niż poruszać nogami i po pooddychać powietrzem. Nie wiem gdzie ty widziałeś żebym pisał coś o gospodarce i schodził na temat ceny produktów...
Odpisz
27 sierpnia 2018, 20:08
@TheFull: W pierwszym zdaniu pytasz się czy to źle. Ja tylko pokazałem Ci dlaczego to źle że rośnie cena paliwa.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 23:03
@JaToTen: W sumie to było takie trochę pytanie retoryczne którym zacząłem swoją wypowiedź. Równie dobrze mogłem napisać że nie jest takie złe jak wszyscy to przedstawiają ale wybrałem zaczęcie pytaniem i teraz mam wyniki tego zabiegu ehh
Odpisz
12 października 2022, 00:14
@TheFull: to na ...j sie wypowiadasz
Odpisz
27 sierpnia 2018, 12:21
ludzie:
"trzeba używać mniej samochodów by ratować środowisko"
też ludzie:
Odpisz
27 sierpnia 2018, 14:35
@jasnib: Można powiedzieć, że podnosząc ceny benzyny itp. zniechęcają ludzi do jeżdżenia samochodami, bo za drogo, więc w sumie im się udało. :v
Odpisz
27 sierpnia 2018, 12:13
o nie to takie smutne
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:00
Hehe, no i jest na 500+ dla idiotów :v
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:06
@jacek1s: wtf za co dostajesz minusy, przeciez nawet kaczor sie wypowiadał, ze ponad polowa ceny to podatki/daniny/inne złodziejstwo.
Gadal tez, ze to zmieni, ale wiadomo jak to z politykami
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:02
Nie wiem gdzie widziałeś takie ceny.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:27
Przynajmniej będzie mniejszy smog :'v
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:25
o ku*wa
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:48
9,99 nie przekroczy, nie ma co się martwić
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:52
@DeXxu: Prędzej wyczerpiemy złoża ropy.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:00
@DeXxu: przesuną przecinek
Odpisz