Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OsamuMori

18 marca 2022, 19:39

No teraz za paliwo prawie 8 zł

Avatar Terno86_

12 października 2022, 00:14

@OsamuMori: rel

Avatar TheFull

27 sierpnia 2018, 13:07

W sumie czy to tak źle? Jak widzę ludzi którzy wszędzie DOSŁOWNiE wszędzie muszą jechać samochodem (do lasu, parku, sklepu za rogiem, do znajomych, którzy są parę domów obok). I jeszcze to bezsensowne jeżdżenie po mieście na pełnym gazie bez celu. Może to tylko moja opinia ale sądzę że jednak warto by było użyć nóg. Oczywiście nie mówię o wszystkich aczkolwiek takie ceny paliwa na pewno są jakąś motywacją do przejścia się po parku a nie przejechaniu po nim samochodem bez celu. Tu dam tak zapobiegawczo pudło na hejty, proszę bardzo \____/

Avatar JaToTen

27 sierpnia 2018, 14:21

@TheFull: Wiesz że żeby dostarczyć coś do sklepu trzeba zapłacić za paliwo? Czyli im większa cena paliwa tym większa cena wszystkich produktów w sklepach.

Avatar TheFull

27 sierpnia 2018, 14:45

@JaToTen: Wiesz że ja mówiłem o takim zwykłym "cywilu" co w wolny dzień (przykładowo) woli sobie pojeździć po parku i zasmrodzić pół okolicy niż poruszać nogami i po pooddychać powietrzem. Nie wiem gdzie ty widziałeś żebym pisał coś o gospodarce i schodził na temat ceny produktów...

Avatar JaToTen

27 sierpnia 2018, 20:08

@TheFull: W pierwszym zdaniu pytasz się czy to źle. Ja tylko pokazałem Ci dlaczego to źle że rośnie cena paliwa.

Avatar TheFull

27 sierpnia 2018, 23:03

@JaToTen: W sumie to było takie trochę pytanie retoryczne którym zacząłem swoją wypowiedź. Równie dobrze mogłem napisać że nie jest takie złe jak wszyscy to przedstawiają ale wybrałem zaczęcie pytaniem i teraz mam wyniki tego zabiegu ehh

Avatar Terno86_

12 października 2022, 00:14

@TheFull: to na ...j sie wypowiadasz

Avatar jasnib

27 sierpnia 2018, 12:21

ludzie:
"trzeba używać mniej samochodów by ratować środowisko"

też ludzie:

Avatar szczerbatek12

27 sierpnia 2018, 14:35

@jasnib: Można powiedzieć, że podnosząc ceny benzyny itp. zniechęcają ludzi do jeżdżenia samochodami, bo za drogo, więc w sumie im się udało. :v

Avatar BlackMEM

27 sierpnia 2018, 12:13

o nie to takie smutne

Avatar jacek1s

22 sierpnia 2018, 16:00

Hehe, no i jest na 500+ dla idiotów :v

Avatar DiKarpio

22 sierpnia 2018, 17:06

@jacek1s: wtf za co dostajesz minusy, przeciez nawet kaczor sie wypowiadał, ze ponad polowa ceny to podatki/daniny/inne złodziejstwo.
Gadal tez, ze to zmieni, ale wiadomo jak to z politykami

Avatar HansPiccolo

22 sierpnia 2018, 17:02

Nie wiem gdzie widziałeś takie ceny.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

22 sierpnia 2018, 16:27

Przynajmniej będzie mniejszy smog :'v

Avatar Nieniek

22 sierpnia 2018, 16:25

o ku*wa

Avatar DeXxu

22 sierpnia 2018, 15:48

9,99 nie przekroczy, nie ma co się martwić

Avatar sliwak2001

22 sierpnia 2018, 15:52

@DeXxu: Prędzej wyczerpiemy złoża ropy.

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2018, 16:00

@DeXxu: przesuną przecinek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Znak czasów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ładne rzeczy

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka