Który design lubiłeś najbardziej?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2019, 00:01
#TeamPepsi
Odpisz
4 września 2018, 22:16
Z tego co ostatnio zauważyłam to pepsi wydała limitowaną serię butelek z etykietą wzorowaną wyglądem z 1959 i z tego co wiem jest ona narazie w kioskach :) Miłego szukania!
Odpisz
26 sierpnia 2018, 01:47
squirt?
Odpisz
4 września 2018, 22:13
@Skowir: "kiedy chcesz wyszukać w google nazwę ulubionego napoju"
Odpisz
Edytowano - 4 września 2018, 17:01
dr pepper jest ohydny. change my mind
Odpisz
4 września 2018, 16:05
Dr Pepper najbardziej bo ma logo jeja
Odpisz
25 sierpnia 2018, 15:39
to ma z 5 lat
Odpisz
25 sierpnia 2018, 15:36
puszka pepsi z '48 wygląda jak jakiś granat
Odpisz
25 sierpnia 2018, 15:33
Najstarsze puszki są najlepsze
Odpisz
25 sierpnia 2018, 15:30
Dość stare to
Odpisz
25 sierpnia 2018, 15:29
Dr pepper najlepszy
Odpisz