Przed nimi wielka kariera!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2018, 13:30
Na jakich kierunkach jesteście?
Odpisz
1 września 2018, 13:33
@Szortek: przepraszam że to powiem ale musze się pochwalić
szkoła podstawowa
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 13:34
@Szortek: gimba
Odpisz
1 września 2018, 13:36
@Szortek: 3 gimnazjum
Odpisz
1 września 2018, 13:36
@Szortek: No raczej studentów to się nie spodziewaj.
Odpisz
1 września 2018, 13:37
@Szortek: 3 gimnazjum
Odpisz
1 września 2018, 13:41
@Szortek: to jest jeja
Odpisz
1 września 2018, 13:42
@kuklux2: ja też
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 13:42
@SharpNeedle: teraz będzie 4 technikum
Odpisz
1 września 2018, 13:54
3 technikum analityczne.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 13:56
@Szortek: Energetyka na polibudzie
Odpisz
1 września 2018, 13:59
@Szortek: Informatyka na polibudzie poznańskiej
Odpisz
1 września 2018, 14:09
@Szortek: Technikum, technik pojazdów samochodowych z specjalizacją wojskową
Odpisz
1 września 2018, 14:11
@Szortek: Chemia ogólna: Chemia nowoczesnych materiałów Uni wrocław
Odpisz
1 września 2018, 14:18
@Szortek: druga klasa technikum informatycznego
Odpisz
1 września 2018, 14:30
@Szortek: W tym roku 2 liceum biol-chem-ang
Odpisz
1 września 2018, 14:48
@Szortek: Za miesiąc biotechnologia :v.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 14:49
@Szortek: Od poniedziałku trzecia klasa handlówki, ale technikum nie zawodówki, a studia zaczynają się w październiku, więc też nie
Odpisz
1 września 2018, 15:31
@Szortek: 8klasa
Odpisz
1 września 2018, 20:38
@Szortek: To będzie pierwszy dzień w LO
Odpisz
4 września 2018, 12:16
@Szortek: Zawodówka - Monter Instalacji Sanitarnych
Odpisz
4 września 2018, 12:18
@Szortek: 2 klasa LO mat-fiz
Odpisz
4 września 2018, 12:29
@Szortek: Informatka, politechnika łódzka
Odpisz
4 września 2018, 12:33
@Szortek: 8 klasa
Odpisz
4 września 2018, 12:59
@Szortek: technik ekonomista
Odpisz
4 września 2018, 13:33
@Szortek: 4rok technika weterynarii
Odpisz
4 września 2018, 13:46
@Szortek: Logistyk
Odpisz
Edytowano - 4 września 2018, 14:18
@Szortek: 3 klasa LO politechniczny
Odpisz
4 września 2018, 14:48
@Szortek: Technik mechatronik :)
Odpisz
4 września 2018, 15:02
@Szortek: Technikum architektury krajobrazu, 3 rok
Odpisz
4 września 2018, 15:29
@Szortek: zootechnika
Odpisz
4 września 2018, 15:56
@Szortek: 7 klasa ;/
Odpisz
4 września 2018, 16:20
@Szortek: 3 klasa mat-geo
Odpisz
4 września 2018, 18:39
@Szortek: technik technologii chemicznej 1 klasa
Odpisz
4 września 2018, 19:19
@Kolofgen21: biol-chem-mat 1 klasa
Odpisz
4 września 2018, 19:27
@Szortek: 3 technikum
Odpisz
4 września 2018, 21:37
@Szortek: bio-chem-ang albo bio-pol-ang, w zależności jak wybiorę w drugiej klasie
Odpisz
5 września 2018, 05:36
@Szortek: 1 klasa plastyka
Odpisz
30 stycznia 2020, 09:01
@Szortek: 1 liceum bez fakultetów jeszcze
Odpisz
8 listopada 2021, 23:07
@TheGardenPL: mój ziom
Odpisz
5 grudnia 2021, 21:51
@Heherbata: Również Infa na Polibudzie Poznańskiej?
Odpisz
5 grudnia 2021, 22:02
@TheGardenPL: ta :')
Odpisz
5 grudnia 2021, 22:13
@Heherbata: ...wyrazy współczucia, polibuda w Poznaniu to cyrk jakich mało...
Ja na 4 roku już jestem, mam parę materiałów z dawnych lat, prowadzących mniej lub bardziej znam, mogę pomóc jak żadnej pomocy na tym przeklętym kierunku nie masz - a uwierz mi, bez pomocy będzie dość ciężko. Jeżeli potrzebujesz pomocy to pisz PW na Jeja lub 64-RD#0061 na Discordzie.
No chyba że już 3 semestr masz za sobą, potem to już nic nowego Cię nie czeka, tylko ten sam syf co zawsze
Odpisz
5 grudnia 2021, 22:37
@TheGardenPL: Na chwilę obecną, daję sobie radę.
Tak swoją drogą, mi się podoba, gdyż uczył się i pracował tam mój ojciec
No cóż, powodzenia w przyszłości i duuużo zdrowia przede wszystkim :)
Odpisz
5 grudnia 2021, 22:49
@Heherbata: Ayo, jak dajesz sobie radę to najważniejsze. W każdym razie, jak kiedyś będzie potrzeba pomocy to wiesz do kogo pisać. Powodzenia w tym burdelu!
Odpisz
5 grudnia 2021, 22:58
@TheGardenPL: Dzięki wielkie :D
Odpisz
4 września 2018, 16:25
O, to jak już jesteśmy przy temacie liceum, to mam pytanie do nieco starszych jejaków:
Jak już pierwszego dnia w LO mi się nie podoba (nie wiem czym jest to spowodowane, być może atmosferą, otoczeniem lub jakimś innym czynnikiem) to od razu zakończyć swój marny żywot czy może lepiej poczekać jeszcze miesiąc i następnie popełnić zbiorowe samobójstwo ze znajomymi, którzy mają podobne odczucia co do szkoły tak ogólnie?
Odpisz
4 września 2018, 16:39
@PaulinkaPaulincia: Znaczy się, wydaje mi się że te dwa tygodnie do miesiąca możesz jeszcze poczekać, jeśli nic się nie zmieni w twoim podejściu to wtedy można zmienić tak jak mówiłaś.
Odpisz
4 września 2018, 14:24
było
Odpisz
4 września 2018, 13:29
Akurat to jest teraz bardzo w cenie, więc dobrze wybierają.
Odpisz
1 września 2018, 14:00
A ja idę na kurs kosmetyczny w trakcie liceum, by poza studiami, których kierunek mam już mniej więcej obrany, mieć alternatywę naprzykład dorabiania. Poza tym wiedza kosmetyczna, przydaje się w codziennej pielęgnacji i dbaniu o siebie. Jak dla mnie same propsy
Odpisz
1 września 2018, 14:01
@Orangeria: kosmetyczka a makijażystka to różnica tak ?
Odpisz
1 września 2018, 14:14
@Slithey: Tak. Makijażystka zajmuje się tylko i wyłącznie makijażem, kosmetyczka ma to poszerzone o pielęgnację i depilację. Poza tym są jeszcze wizażystki, charakteryzatorki, stylistki paznokci, specjalistki drenażu limfatycznego... Kosmetyka i kosmetologia to dość obszerne tematy
Odpisz
1 września 2018, 15:33
@Orangeria: czyli jak być człowiekiem z tapety
Odpisz
1 września 2018, 15:49
@Orangeria: Nie lepiej iść na budowlankę? Tam też uczą kładzenia tapety.
Odpisz
1 września 2018, 17:33
@allduckslikewater: *gładzi szpachlowej
Odpisz
1 września 2018, 14:43
Moja kuzynka w skrócie
Odpisz
1 września 2018, 13:37
Pie**ole ide na kierowce tira \_______/
Odpisz
1 września 2018, 13:38
Ten zawód nie powinien istnieć
Odpisz
1 września 2018, 13:39
@Boberek00: mu synku mu
Odpisz
1 września 2018, 13:39
@Boberek00: a kto ma świeże bułki, wędliny itp. dowozić
Odpisz
1 września 2018, 13:40
@Boberek00: elvis presley był kierowcą tira
Odpisz
1 września 2018, 14:19
ogólnie juz istnieje technologia dzięki której możesz kierować tira siedząc w biurze.
Zawód z przyszłością
Odpisz
1 września 2018, 13:29
Moja siostra tak wybrała
Odpisz
1 września 2018, 13:51
@Henzej: ćwiczyła na tobie ?
Odpisz
1 września 2018, 13:51
@Slithey: nie
Odpisz
1 września 2018, 13:40
byo dowód
Odpisz
1 września 2018, 13:34
było
Odpisz
1 września 2018, 13:40
@Xenomorph12: było potwierdzam
Odpisz
1 września 2018, 13:28
Aż mnie ciekawi na jakim to chwalebnych kierunku jest autor tego
Odpisz
1 września 2018, 13:29
@Krzyniu: zawodówka
Odpisz
1 września 2018, 13:31
@Serpent: Zawodówka to nie jest taki zły wybór
Odpisz
1 września 2018, 13:44
@Krzyniu: było więc wyszukaj i zapytaj się autora
Odpisz
4 września 2018, 13:41
@Serpent: Jestem w zawodówce i wcale tak nie jest. Nikt tam nie wyśmiewa innych szkół, przynajmniej w moich kręgach.
Odpisz
4 września 2018, 14:53
@jacek1s: thanks for playing along
Odpisz
1 września 2018, 13:30
U mnie występuje już 5 takich w klasie
Odpisz