Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szortek

1 września 2018, 13:30

Na jakich kierunkach jesteście?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (43)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (43)
Avatar TheGardenPL

5 grudnia 2021, 22:49

@Heherbata: Ayo, jak dajesz sobie radę to najważniejsze. W każdym razie, jak kiedyś będzie potrzeba pomocy to wiesz do kogo pisać. Powodzenia w tym burdelu!

Avatar Heherbata

5 grudnia 2021, 22:58

@TheGardenPL: Dzięki wielkie :D

Avatar PaulinkaPaulincia

4 września 2018, 16:25

O, to jak już jesteśmy przy temacie liceum, to mam pytanie do nieco starszych jejaków:
Jak już pierwszego dnia w LO mi się nie podoba (nie wiem czym jest to spowodowane, być może atmosferą, otoczeniem lub jakimś innym czynnikiem) to od razu zakończyć swój marny żywot czy może lepiej poczekać jeszcze miesiąc i następnie popełnić zbiorowe samobójstwo ze znajomymi, którzy mają podobne odczucia co do szkoły tak ogólnie?

Avatar DMCJCD

4 września 2018, 16:39

@PaulinkaPaulincia: Znaczy się, wydaje mi się że te dwa tygodnie do miesiąca możesz jeszcze poczekać, jeśli nic się nie zmieni w twoim podejściu to wtedy można zmienić tak jak mówiłaś.

Avatar Lawenda2018

4 września 2018, 14:24

było

Avatar wolwerine

4 września 2018, 13:29

Akurat to jest teraz bardzo w cenie, więc dobrze wybierają.

Avatar Orangeria

1 września 2018, 14:00

A ja idę na kurs kosmetyczny w trakcie liceum, by poza studiami, których kierunek mam już mniej więcej obrany, mieć alternatywę naprzykład dorabiania. Poza tym wiedza kosmetyczna, przydaje się w codziennej pielęgnacji i dbaniu o siebie. Jak dla mnie same propsy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar allduckslikewater

1 września 2018, 15:49

@Orangeria: Nie lepiej iść na budowlankę? Tam też uczą kładzenia tapety.

Avatar GooseApocalypsE

1 września 2018, 17:33

@allduckslikewater: *gładzi szpachlowej

Avatar InsaneFOX13

1 września 2018, 14:43

Moja kuzynka w skrócie

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 13:37

Pie**ole ide na kierowce tira \_______/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 13:40

@Boberek00: elvis presley był kierowcą tira

Avatar Siszel

1 września 2018, 14:19

ogólnie juz istnieje technologia dzięki której możesz kierować tira siedząc w biurze.

Zawód z przyszłością

Avatar Henzej

1 września 2018, 13:29

Moja siostra tak wybrała

Avatar Slithey

1 września 2018, 13:51

@Henzej: ćwiczyła na tobie ?

Avatar Henzej

1 września 2018, 13:51

@Slithey: nie

Avatar spicy

1 września 2018, 13:40

byo dowód

Avatar Xenomorph12

1 września 2018, 13:34

było

Avatar spicy

1 września 2018, 13:40

@Xenomorph12: było potwierdzam

Avatar Krzyniu

1 września 2018, 13:28

Aż mnie ciekawi na jakim to chwalebnych kierunku jest autor tego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar jacek1s

4 września 2018, 13:41

@Serpent: Jestem w zawodówce i wcale tak nie jest. Nikt tam nie wyśmiewa innych szkół, przynajmniej w moich kręgach.

Avatar Serpent

4 września 2018, 14:53

@jacek1s: thanks for playing along

Avatar Hansdasgas

1 września 2018, 13:30

U mnie występuje już 5 takich w klasie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka