Trzeba mieć wysokie IQ do zrozumienia czeskiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
To musiało być męczące
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2021, 21:00
Te napisy falujo i rozmieszyło mnie to rozpuku jelot pez powodu. To coś złego?
Odpisz
Edytowano - 29 września 2018, 18:58
Mój kolega jak grał z całą drużyną czechów to nijak mógł się z nimi porozumieć. Np. mówili coś tam o taneczniku na dachu a chodziło o czołg na wzgórzu.
Odpisz
2 października 2018, 06:51
pewnie mówili szyfrem, żeby wróg nie zrozumiał przekazu.
Odpisz
29 września 2018, 23:12
...a dołem Wisła płynie
Odpisz
29 września 2018, 15:07
w8 a sec
obrazki godne obrazka miesiąca lecą do archiwum ponieważ angielski, a mem po czesku wchodzi na główną żeby hejtować socjalizm?
Odpisz
29 września 2018, 15:20
@Krzyniu: Czeski sam w sobie czasem może służyć jako żart. Blokowanie tego nie ma sensu gdyż jest to (dla znających język polski) łatwe do zrozumienia.
Odpisz
29 września 2018, 15:22
@Timix: Ech, a jak ja wrzucałem śląskie obrazki to mi się kazali ogarnąć.
KLOPSZTANGA!
Odpisz
29 września 2018, 15:26
@Krzyniu: Widzisz tu coś o czeskich memach?
Odpisz
29 września 2018, 15:27
@Krzyniu: Tu akurat Cię popieram. Jawna hipokryzja.
Odpisz
29 września 2018, 18:55
@ewelkapl: to moge wrzucac memy po hiszpansku?
Odpisz
29 września 2018, 19:08
@Miguelp: Tak
Odpisz
29 września 2018, 19:16
@ewelkapl: woah
Odpisz
29 września 2018, 15:19
wystarczy że oglądam rick and morty?
Odpisz
Edytowano - 29 września 2018, 15:05
Przecież to proste do odczytania. Na lewo mamy miejsce w które spadła bomba jądrowa i się zajebiście rozwija (bomba jądrowa rozwija kraj)
Na prawo jest miejsce które spotkał socjalizm, a jak wiemy socjalizm to gówno.
Bomby jądrowe - 🖒😃
Socjalizm - 🖓😕
Odpisz
29 września 2018, 15:19
jak uprościsz do bólu to tak
Odpisz
29 września 2018, 19:25
nie przejmuj się tymi w dół.
te strzałki w górę są ważniejsze
Odpisz
29 września 2018, 19:28
Nie przejmuje. Czerwony to kolor komuny, mam w dupie ich zdanie.
Odpisz
29 września 2018, 15:05
Co dalej?
Memy po łużycku?
Odpisz
27 sierpnia 2018, 21:41
Mam wrażenie że było ale nie mam pewności więc Ci się upiekło gagadku, no i meme dobre...
Odpisz
27 sierpnia 2018, 23:02
@Ares011: *gagatku
Tobie się nie upiekło.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 22:44
Memički v Čeśtinu?
Odpisz
27 sierpnia 2018, 16:40
Było.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 18:22
@Radiotelegrafista: trzeba to przekazywać do skutku
Odpisz
27 sierpnia 2018, 15:04
Nie wiem co robić... mój żółw ma depresję, a z powodu że jest żółwiem nie umiem mu pomóc... ktoś ma jakiś pomysł?
Odpisz
27 sierpnia 2018, 15:06
@GDYBUS: zupa z żółwia smakuje calkiem dobrze
Odpisz
27 sierpnia 2018, 15:08
@GDYBUS: Żeby poznać żółwia stań się żółwiem
Odpisz
27 sierpnia 2018, 15:08
nie jadłem... ale z drugiej strony szkoda mi go i no profit
Odpisz
27 sierpnia 2018, 15:11
@GDYBUS: kup mu żółwice
Odpisz
27 sierpnia 2018, 15:14
@ReptilianJan: Gdy żółw ma chcice, kup mu żółwicę
Odpisz
27 sierpnia 2018, 15:36
@GDYBUS: Powi€ksz mu akwarium, spróbój zrobić mu bezpieczną strefę na podwórku by pobył na nieco otwartym terenie.
Odpisz
29 września 2018, 15:50
@GDYBUS: może nie ma depresji tylko po prostu jest stary (przynajmniej mój żółw tak ma)? Na starość niestety nic nie poradzisz
Odpisz
29 września 2018, 15:58
@GDYBUS: Martwe żółwie nie mają depresji.
Odpisz