Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2018, 01:11
Wyszło 25 a mam 17
Odpisz
29 września 2018, 18:23
mam 13 wyszło 27
Odpisz
29 września 2018, 17:37
Ogolnie to tam potem jest test. Mozesz zaznaczyc ze masz 120, a moze z testu wyjsc 27
Odpisz
29 września 2018, 17:11
O ch*j wyszło mi 33, a mam 15
Odpisz
23 września 2018, 20:00
Mi wyszło 19, dobrzy są
Odpisz
23 września 2018, 20:06
mi 13 i 8 miesięcy. Prawie co do dnia!
Odpisz
23 września 2018, 20:16
@MrCC4: 13 letni komunista... W jakich pięknych czasach żyjemy
Odpisz
23 września 2018, 20:18
@WebsTer230: Rzeczywiście.
Pewnie zmienię ideologię, marzenia i chęć do życia kilkukrotnie, ale ch*j. SZKALUJ WAĆPANIE
Odpisz
23 września 2018, 20:20
@MrCC4: Dlaczego mnie twój wiek nie dziwi, zabawne by było gdybyś stał się akapem.
Odpisz
23 września 2018, 20:23
Nah, czytałem co nieco o nich na Zderzaczu i nie podoba mi się myśl zostania akapem
Odpisz
23 września 2018, 20:24
@MrCC4: Nie dziwię się, w luj utopijna wizja. W sumie każda anarchia to utopia.
Odpisz
23 września 2018, 20:29
Pełna utopia jest nieosiągalna, ale można starać się stworzyć coś co przypomina utopię
Może i mam 13 lat, ale nie jestem idiotą. Wiem co mówię i jakie komunizm daje możliwości. To że Stalin był debilem, to nie wina ideologii.
Za Lenina było nawet lepiej niż za Cara.
Wiem że jestem pyłkiem który nic nie zmieni, i że pewnie teraz mnie wyśmiewasz, ale cóż. Tak robią ignoranci zamknięci na wszystko różne od ich zdania.
|____________________| <- Pudło na hejty za odmienne zdanie
Odpisz
Edytowano - 23 września 2018, 20:51
@MrCC4: Tak wyśmieje cię bo komunizm nie ma prawa działać XD Jak na razie działa tylko w Korei Północnej ale tam jest zbrodniczy reżim i każdy jest nieszczęśliwy. Jedyny sposób na wprowadzenie komuny to ostra armia mordująca każdego odmieńca jak tam. Komunizm miałby jakieś szanse w bardzo małym państewku ale i tak musiał by być z odrobiną silnej pięści od władz. W cywilizowanym społeczeństwie komunizm nigdy nie zadziała.
Odpisz
23 września 2018, 20:55
Jak wspomniałem: Moja ideologia może się zmienić. Mam 13 lat, czemu do ch*ja zależy ci by udowodnić mi że komunizm nie działa? kapitalizm jest okej, i nic do kapitalistów nie mam, taki ich sposób bycia. Natomiast kapitaliści szkalują i obrażają komunistów, nawet tych pokojowych. Nie narzucam ci żadnych racji, ty mi tak, i to ja dostaję hejty i strzałki w dół "Bo komunista"
|_______________________________________| ,- kolejne pudło na hejty, ale jak widać szybko się przepełniają to mam większe
Odpisz
23 września 2018, 21:10
@MrCC4: Nie rozumiem czemu się buldupisz o szczałki. I nie szkaluje cie i nie wyzywa tylko chce ci pokazać dlaczego komunizm nie działa (napisałeś, że twoje poglądy mogą się zmienić, dlatego ci je zmieniam, bo raczej same z siebie się nie zmienią) napisałeś też, że nie masz nic ososbistego do kapitalistów i to że są. No ja też nic do ciebie nie mam, po prostu chcę ci pokazać dlaczego uważam, że moje komunizm nie wypali.
Odpisz
23 września 2018, 21:12
wyśmiewanie się =/= brak wyzywania
(Serio, tyle osób się ze mnie wyśmiewa że traktuję to jako obelgę)
A buldupię o strzałki bo mam tylko 606 w dół i nie chcę zwiększać tej liczby
Odpisz
23 września 2018, 21:13
moje komunizm nie wypali XD chciałem napisać moje poglądy na początku [...]
Odpisz
23 września 2018, 21:33
coś nie umieją mi wyszło 200
Odpisz
23 września 2018, 20:34
Kurde 21 mi wyszło to znaczy że mój umysł umrze przed ciałem?
Odpisz
23 września 2018, 19:54
Odpisz