Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Tymi się chodzi
Fajnie że odpowiedzieli
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2018, 13:17
Ale bym się na tym przejechała°,°
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2018, 13:40
@Silent_Cat: Chyba byś musiała jechać 300k/h żeby nie wypaść w trakcie jazdy :p
Odpisz
28 sierpnia 2018, 13:55
@Mr_Quicky: Przynajmniej może mają pasy
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:33
@Silent_Cat: Miałem na myśli że auto może wypaść z toru ;)
Odpisz
28 sierpnia 2018, 18:55
@Mr_Quicky: aaa to niestety by bolało
Odpisz
28 sierpnia 2018, 20:19
@Silent_Cat: No troszkę :p
Odpisz
28 sierpnia 2018, 20:03
Dobry obrazek gdyby nie napis
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:03
Ej...W sumie...
Takie trasy w przyszłości...
Jeździłabym
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:04
Tylko pytanie, po co?
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:06
@kacpi51: A po co są kolejki górskie?
Odpisz
27 sierpnia 2018, 18:35
Do rozrywki, a trasy do jak najszybszego przemieszczania, a to zdecydowanie temu by nie posłużyło, a jak dobrze zauważyłaś/eś są już kolejki górskie zamiast takich tras.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 08:08
@kacpi51: Kiedy umarło twoje wewnątrzne dziecko?
Odpisz
28 sierpnia 2018, 10:14
to byłaby superowka zabawa wjeżdżasz na pełnym i kółeczko
Odpisz
28 sierpnia 2018, 10:49
Zapewne skończyłbym przez to na wózku inwalidzkim...
Odpisz
28 sierpnia 2018, 11:03
@Polalak: I zatrzymujesz sie na górze dachem do asfaltu
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:06
Do jakiej prędkości miał by się rozpędzić pojazd chcący pokonać ten tor? Z 500 na godzine (Ale co z grawitacją) :^)
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:10
@BuraG: Siła odśrodkowa? Jeżeli już rozpędzi się do odpowiedniej prędkości, uda mu się
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:12
@Wielki_Cezarz_Kapust:
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:42
@BuraG: Zakładając, że samochód ma masę 1200 kg, siła odśrodkowa ma wartość równą ciężarowowi samochodu, a promień tej pętli ma jakieś 250 m (nie jestem dobry w szacowaniu) to musiałby on jechać z prędkością ok. 178,3 km/h.
Jeśli ten promień jest większy czy mniejszy to możesz mnie poprawić .-.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:17
Jeździłbym
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:09
czy to 2012
Odpisz
27 sierpnia 2018, 17:16
Tak
Odpisz