Zostaw trochę ramu dla innych programów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Nie znoszę kleszczy
Hobby dla faceta
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2018, 20:55
A więc tak wygląda Opera-chan
Odpisz
30 sierpnia 2018, 21:01
@SongMan: Jeszcze tylko Mozilla Firefox-sama
Odpisz
30 sierpnia 2018, 21:02
@Ginny1374: pewnie ma lisa na ramionach
Odpisz
30 sierpnia 2018, 21:07
@Ginny1374: Już była chyba
Odpisz
30 sierpnia 2018, 21:09
@Ginny1374: Miałem rację
Odpisz
31 sierpnia 2018, 00:01
@SongMan: Opera-sama*
Odpisz
31 sierpnia 2018, 00:03
@wolfe: ?
Odpisz
31 sierpnia 2018, 00:08
@SongMan: chan to określenie kogoś młodszego bardziej, a sama to dla starszej osoby
np onee-cham = siostrzyczko
onee-sama = siostro
Odpisz
31 sierpnia 2018, 00:08
@wolfe: Jeja bawi i uczy
Odpisz
4 września 2018, 22:42
@wolfe: Widać, że jesteś mangozjebem, ale nie potępiam, a nawet szanuje
Odpisz
4 września 2018, 23:07
@WielkaInkwizycja: A dziękować, też ciebie szanuje
Odpisz
5 września 2018, 00:14
@qaz123: Pozostaje jeszcze jedno pytanie, jak wygląda safari?
Odpisz
5 września 2018, 06:46
safari jest martwe
Odpisz
17 listopada 2018, 13:00
@wolfe: *drobny odkop* nas na japońskim uczą że oneesan to starsza siostra
Odpisz
17 listopada 2018, 13:07
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: sam lub sama to zwrot do kogoś z wyższym szczeblem
Odpisz
31 sierpnia 2018, 01:35
Tak prawdę mówiąc, to dlaczego Chrome aż tak się wybił? Najbliżej mu do Firefoxa, bo poza kosmetycznymi szczegółami, to różni się od niego tylko zużyciem RAMu :v
Odpisz
31 sierpnia 2018, 09:08
oficjalnie wspierana przez Google, tj integracja z ich usługami, przeinstalowania na telefonach i reklamowanie
Odpisz
Edytowano - 6 września 2018, 18:28
Chrome kiedyś wyróżnił się pośród reszty. W czasie, kiedy pozostałe przeglądarki wciskały innym jak najwięcej "przydatnych" opcji, Chrome był stworzony jako prosta, szybka przeglądarka z minimalistycznym interfejsem i wsparciem dla wszystkich najnowszych standardów.
Teraz natomiast reszta dogoniła Chrome'a i głównym powodem dla którego ludzie go używają to integracja z Google, pełny dodatków sklep i świetne narzędzia dla deweloperów.
Ja osobiście jednak zostaję przy Firefoxie. Prawie zupełnie open-source, dość dobre wyniki jeśli chodzi o wydajność, sporo dodatków, porządne narzędzia deweloperskie i przyzwyczajenie do interfejsu.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2018, 20:09
@opliko95: Prawdę mówiąc, większość użytkowników o narzędziach deweloperskich nie słyszała, a właśnie o tej większości mówię, bo ona najczęściej wybiera Chrome'a. No ale pewnie sama popularność Google najwięcej zrobiła.
Ja natomiast chyba jestem hipsterem i używam Edge - tu dopiero można mówić o prostocie i minimalizmie. Wcześniej używałem Firefoxa i używałem maksymalnie trzech dodatków, a na Edge pomimo, że jest ich mało, to akurat zaspokaja moje niewymagające potrzeby. I świetnie używa go się na ekranie dotykowym.
Odpisz
6 września 2018, 20:44
No tak - większość jest dla integracji i dodatków. Oraz przez skuteczny marketing.
Ale z tego co czasami widziałem na różnych forach, w komentarzach itp., to część deweloperów używa Chrome tylko dla tych narzędzi. Więc jest jakaś grupa, dla której to one są ważne :)
No, ja w zasadzie myślałem nad Edge - głównie z powodu genialnego działania dodatku mouse gestures (Jedyny który działał tak dobrze "out of the box". Plus teraz ma chyba domyślnie gesty na touchpadzie). Ale jednak siła przyzwyczajenia i chęć korzystania z programów open-source dbających o prywatność zwyciężyła :V
Odpisz
6 września 2018, 14:07
jak się nazywa ta seria i gdzie mogę ją znaleźć?
Odpisz
30 sierpnia 2018, 20:57
strzałka w górę bo Explorer-chan
Odpisz
5 września 2018, 12:10
@qaz123: kolega daj linka albo coś do osoby która robi te memy(historyjki) z przeglądarkami PLS.
Odpisz
5 września 2018, 15:04
@Sarasya: Przepraszam, ale nie znam nazwy autora. Spróbuję się dowiedzieć i później może ci powiem
Odpisz
5 września 2018, 21:19
@Sarasya: Tworzy je niejaka @mearryweatherhey
Odpisz
6 września 2018, 13:08
@qaz123: To nie @mearryweatherhey tylko @Merryweathery
Odpisz
31 sierpnia 2018, 20:10
Chrome ma pecha co do przedstawiania w wersji damskiej
Odpisz
4 września 2018, 20:08
@Ares011: Czemu?
Odpisz
4 września 2018, 21:39
@Ares011:
Odpisz
4 września 2018, 23:02
@esterin: ლ(ಠ_ಠლ)
Odpisz
5 września 2018, 15:04
@esterin:
Odpisz
5 września 2018, 19:31
@esterin: tak się czuję
Odpisz
4 września 2018, 22:02
Fajnie wyglada to RAMen
Odpisz
4 września 2018, 20:10
czekam na safari XD
Odpisz
4 września 2018, 20:10
po tych włosach od razu pomyslalem o 6ix9ine xD Kto jest autorem tych komiksów?
Odpisz
4 września 2018, 20:19
@Rafik005: Artystka o nicku Merryweather. Ma profil na facebooku
Odpisz
4 września 2018, 23:04
@Rafik005: też pomyślałem o tym skittlesie
Odpisz