memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 maja 2013, 16:13
Stary, ale jary :)
Odpisz
23 maja 2013, 16:00
Paździoch, ty hultaju!
23 maja 2013, 14:29
niezły patent. kiedyś miałem pomysł, żeby zrobić se tatuaż na nadgarstku lewej ręki i gdy tylko mi się znudzi to założę zegarek, ale wyrosłem z tego :P
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 maja 2013, 16:13
Stary, ale jary :)
Odpisz
23 maja 2013, 16:00
Paździoch, ty hultaju!
Odpisz
23 maja 2013, 14:29
niezły patent. kiedyś miałem pomysł, żeby zrobić se tatuaż na nadgarstku lewej ręki i gdy tylko mi się znudzi to założę zegarek, ale wyrosłem z tego :P
Odpisz