Dlaczego budzisz się, gdy umrzesz we śnie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nieuczciwa ocena
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2020, 15:54
Ja raz miałam taki sen na którego samym początku umarłam z nieznanych prze ze mnie przyczyn i po śmierci włóczyłem się poprostu po świecie i potem zorientowałam się że widzą mnie tylko osoby które widziały moją śmierć czyli moje dwie przyjaciółki mój brat i mój wróg. To było poje**ne.
Odpisz
27 sierpnia 2020, 15:56
@Martyna_09: XD zorientowałam się właśnie że to mem z 2013 XDDDDDDD
Magia losowych
Odpisz
16 września 2013, 14:19
Dobre :D
Odpisz
10 września 2013, 22:01
tak a jak mi sie sen nudzito skacze w dol bo mi sie spac nie chce
Odpisz
22 lipca 2013, 17:47
Mi się dalej coś zaWSZE ŚNI Xd trolololololol
Odpisz
23 maja 2013, 15:16
Nieprawda. Kiedyś śniło mi się, że grupa demonów wyssała mi duszę. Chwilę później znalazłam się w USA. Właśnie zaczęła się inwazja nazistów z Kosmosu, którymi dowodził pewien wampir. Na czele Ziemian stanął Kapitan Ameryka, ale już po kilku dniach zwichnął nogę w kostce i musiał ustąpić, a jego zastępcą został Ludwiczek ze "Świata wg Ludwiczka". Ostatnią rzeczą, którą pamiętam z tego snu był zsyp na śmieci.
Odpisz
23 maja 2013, 15:40
@SockPuppet: ciekawe sny masz...
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2013, 16:03
@Karso21Respawn: No wiem...
Odpisz
23 maja 2013, 17:07
@SockPuppet: Ja***e, co ty bierzesz?
Odpisz
24 maja 2013, 02:31
@SockPuppet: Całkiem normalny sen jak na moje standardy xD
Odpisz
24 maja 2013, 13:46
@SockPuppet: a mi się śniło że gonili mnie dziadkowie i atakowali mnie rogami jednorożców a ja strzelałem do nich tęczą i byli ubrani we stroje ninja latając na komarach
Odpisz
24 maja 2013, 19:53
on spał na brzuchu bo sen zależy od pozycji uśnięcia w tym przypadku na brzuchu są cholernie dziwne
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2013, 20:02
Ja raz we śnie strzelałam tęczą do antyterrorystów. A kiedyś gonił mnie Ferdek Kiepski-zombie.
Odpisz
24 maja 2013, 20:45
@SockPuppet: a mnie pająk jeszcze gonił i strzelał z łuku kucykami z my little pony i walił we mnie drewnianą nogą i jechał na telefonie
Odpisz
24 maja 2013, 22:58
Na brzuchu? Jak już to by miał pornole we śnie... :P
Odpisz
24 maja 2013, 23:16
Ja nie sypiam na brzuchu i jestem Oną a nie Onym.
Albo Onim, ale to już taki hermetyczny suchar dla wtajemniczonych...
Odpisz
25 maja 2013, 10:19
ale jeszcze na brzuchu są dziwne sny ale na prawym boku też możliwe
Odpisz
25 maja 2013, 11:29
Ja nie proszę o NAUKOWE wyjaśnienie...
Odpisz
25 maja 2013, 16:45
miałem taki sen: Ja sie ,,Budze" i wstaje z łużka jem płatki jak w normalny dzień patrze a tu ktoś goni sąsiada. wycodze na dwór a tu armia zombie i nagle obok mnie pojawia sie snake ( z gry metal gear solid) i je zabija nagle pojawia sie robot zombie i w tym momencie sie budze
Odpisz
24 maja 2013, 09:18
To takie głębokie...
Ale coś w tym jest ;)
Odpisz
24 maja 2013, 02:30
Jak ja umieram we śnie mam respawn i zaczynam od ostatniego checkpointu
Odpisz
23 maja 2013, 17:41
Jak już o tym mowa to raz mi się śniło, że na rowerze goniłem autobus wypełniony wózkami inwalidzkimi... nie wiem co to ma wspólnego z tematem śmierci w śnie, ale cóz
Odpisz
23 maja 2013, 15:48
Dziwne, w wielu snach walczę czy to z potworami czy kosmitami czy innymi ludźmi i często ginę (raz to w heroicznej walce jako ostatni a raz od przypadkowej kuli), ale jeszcze nigdy się przez to nie obudziłem. Po śmierci albo widzę kontynuację historii (tylko mnie już nie ma) albo mam powtórkę najlepszych scen i materiały uzupełniające jak np. odbicie reaktora jądrowego by przywrócić zasilanie systemu obronnego bazy o którym nie było mowy wcześniej.
Odpisz
23 maja 2013, 14:44
To ma sporo sensu.
Odpisz