Witaj szkoło, będzie wesoło!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Totalnie
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2021, 23:15
Widać że Podlasie jak pepsi
Odpisz
2 września 2018, 15:56
a ja myślę, że to jest ustawione i tak naprawdę na podlasiu są w ch*j lat świetlnych do przodu, mają latające samochody, a rząd to ukrywa
Odpisz
3 września 2018, 11:23
ty gupolu lata świetlne to dystans!!!!!!!!!!!!!/s
Odpisz
3 września 2018, 10:58
przecież pisze Małym drukiem na stronach..... więc o co chodzi... xd
Odpisz
2 września 2018, 22:13
w reklamie media expert było że do szkoły trzeba kupić lodówkę
podjadanie na lekcji level 9999999999
Odpisz
2 września 2018, 20:54
piwo z sokiem, wódka z colą
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:39
To na podlasiu już wódke wymyślili?
Odpisz
2 września 2018, 20:39
@Desuv: To akurat rodzimy wynalazek.
Odpisz
2 września 2018, 20:53
@stepson: Aaa nie wiedziałem
Odpisz
2 września 2018, 15:20
Jak dla mnie to jest zgodnie z poziomem.. tymbark-podstawowa, pepsi-gimnazjum/7 i 8 klasa podstawówki, desperados-liceum/technikum/zawodówka, krupnik-studia
Odpisz
2 września 2018, 15:55
@edzio72: ee, a co z wodą
Odpisz
2 września 2018, 16:12
To trunek dla starych mędrców panujących nad światem.
Odpisz
2 września 2018, 16:27
panuję nad światem? :O
Odpisz
2 września 2018, 16:29
Wraz ze mną.
Odpisz
2 września 2018, 17:06
ale fajnie
Odpisz
2 września 2018, 17:26
Rozjebmy Islam!
Odpisz
2 września 2018, 17:30
lubudubu
Odpisz
2 września 2018, 19:07
@edzio72: Tylko pepsi? ty chyba w gimnazjum nie byłeś D;
Odpisz
2 września 2018, 20:38
@edzio72: Wódka już w gimnazjum się zaczyna.
Odpisz
2 września 2018, 20:14
ktoś ma bez napisu?
Odpisz
31 sierpnia 2018, 11:17
Łoooo, 1l pepsi za 2.35? Gdzie to takie ceny?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 11:21
@zyl15: W Eurocash cash&carry
Odpisz
31 sierpnia 2018, 11:24
@zyl15: No nie wiem, ja tam mam 2l za chyba 3,49
Odpisz
31 sierpnia 2018, 11:47
@Sushinator: Ale nie ma butelki pepsi 2l?
Odpisz
31 sierpnia 2018, 15:57
@Venomoth: Jeju, 2,25l... Co za roznica
Odpisz
2 września 2018, 15:10
@Sushinator: różnica jednej szklanki
Odpisz
2 września 2018, 15:42
@LanTuFri123: a to dużo
Odpisz
31 sierpnia 2018, 11:09
Na trzeźwo się nie da
Odpisz
2 września 2018, 15:18
@Jasnowidz: Pod wpływem też nie
Odpisz
31 sierpnia 2018, 11:35
Odpisz
2 września 2018, 15:17
@qqwe22: toast za śmieszków w obozach
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 15:51
Szkoda, że nikt nie zauważył napisu ,,sprawdź na stronach 4-7"
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 14:30
u kogo w szkole większość klasy paliła i piła?
Odpisz
31 sierpnia 2018, 14:03
Oni tam druk już mają?
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:39
ONI TAM MAJĄ SZKOŁY?
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:47
@Sonarcha: Nah. Pewnie taka szkoła w lesie. Piszą na kamieniach i siedzą na korzeniach drzew. Podobno uczą się tam wyrabiania różnych wywarów oraz teologii ich bogów Twarogów itp.
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:50
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Tak jak myślałem.
Odpisz