Tymczasem w fabryce czekolady
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Powodzenia
Fergus
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2022, 22:03
Co za ch*jostwo pomyśl że roztopił się środek i ty ja obracasz...
Odpisz
26 maja 2013, 22:00
maski na twarz żeby nie zżarli xd
Odpisz
30 czerwca 2020, 19:30
@ApriL141: oj tak
Odpisz
13 sierpnia 2014, 22:11
JA TAKIEJ NIE ZJEM!!!
Odpisz
29 czerwca 2013, 21:22
to swieto plodnosci w Japonii, Swieto zelaznego penisa zeszlego roku wzjechalem tam akurat w tym dniu -.-
Odpisz
1 czerwca 2013, 10:44
O-------
O------- LOL
Odpisz
27 maja 2013, 10:14
ignoranci,xD.Po prostu co kraj to obyczaj.Trzeba być po prostu tolerancyjnym .Ja tam kocham Japonie
Odpisz
28 maja 2013, 14:06
@Pata47: Nikt nie dodał obraźliwego komentarza :P
Odpisz
23 maja 2013, 16:17
do dupy z taką czekoladą
Odpisz
26 maja 2013, 14:41
@konkorde: Dosłownie (anal xD).
Odpisz
26 maja 2013, 19:15
@Hank1212: O to mu chodziło o-o
Odpisz
26 maja 2013, 18:47
o***.......
Odpisz
26 maja 2013, 18:22
JEZUS MARIA .... CO SIE Z TĄ CZEKOLADĄ POROBIŁO ????
Odpisz
26 maja 2013, 16:28
Dzięki! Właśnie jem czekoladę ._.
Odpisz
26 maja 2013, 16:35
@Zwierzakowa: Smacznego!
Odpisz
26 maja 2013, 14:47
już wolę nie fantazjować jak oni robią formy do takich czekoladek..
Odpisz
26 maja 2013, 14:41
ch**jowa robota xD
Odpisz
26 maja 2013, 14:26
Taaaaaaaaaaaaaak.....Japonia to tworzy.......
Odpisz
26 maja 2013, 14:25
Zapewne Japonia i święto płodności.
Odpisz
26 maja 2013, 14:05
hahaha! padłem ;D
Odpisz