Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NVTKHusar

7 września 2018, 20:57

nie nazwą ciebie weebem jeżeli jesteś rzeczywiście japończykiem, eh?

Avatar SpookyBoi

5 sierpnia 2019, 10:19

@NVTKHusar: Większość weebów to amerykańce, w sumie to oni chyba ten termin wymyślili

Avatar ed1999

Edytowano - 18 października 2018, 08:37

przejechał bym sie

Avatar
Konto usunięte

11 września 2018, 19:46

Czemu nasze nie mogą takie być? Już nie mówię konkretnie o Pokemonach czy innym anime, ale po prostu żeby wrzucić tam trochę więcej kolorów, jakieś smaczki z gier czy filmów, a nie takie byle co jak mamy.

Avatar RayGuy_Player

10 września 2018, 09:20

Specjalnie kupiłbym bilet.

Avatar Jakrubo

8 września 2018, 13:22

😍

Avatar kameleon333

8 września 2018, 12:41

Alternatywa dla ludzi chcących dowartościować się i nie mają samochodu

Avatar dziwaczna

8 września 2018, 11:04

Czyżby Yamanote Line?

Avatar obsidianman16

8 września 2018, 09:45

wesoło tam mają

Avatar SlonecznyCien

7 września 2018, 22:14

W alternatywnym świecie gdzie metro w Japonii jest puste

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

7 września 2018, 20:43

Puste metro w Japonii? To na pewno nie fake? xD

Avatar TheParrotPL

7 września 2018, 22:00

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Pewnie to jest późną nocą, kiedy CiemnoStrasznieUNichWDomu.

Avatar emotikon2001

7 września 2018, 21:45

Eevee <3

Avatar kicius23

2 września 2018, 09:44

Jest... bardzo ładne. Kolorowe. Zdecydowanie jeździłabym.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 20:59

Jak nie jestem fanem pokemonów, tak to metro mi się podoba, bo jest kolorowe i o wiele ładniej wygląda niż szare i nudne wagony

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 17:51

brzydkie

Avatar Pikachu_fan_Subaru

7 września 2018, 22:15

Nikt cie nie chce ić ómrzyj

Avatar
Konto usunięte

7 września 2018, 22:42

@Pikachu_fan_Subaru: ciebie nie chce

Avatar Pikachu_fan_Subaru

8 września 2018, 09:55

No chyba ty

Avatar BencV

1 września 2018, 17:22

Lepiej nie wchodzić w trawę bo może być tam jakiś kanar.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba brać osobną torbę

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Północne Węgry

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka