Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dragoz

4 września 2018, 17:07

Nie chce mi się załadować obrazek
Nawet jak go pobieram

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Czekoladkapl

5 października 2018, 10:51

@dragoz: No to dobrze

Avatar Tonie

9 marca 2020, 19:40

@Czekoladkapl: ej ale egde to jest prawię tak samo dobry jak chrome
Pomyliłaś z Explorer

Avatar Ash_Swordtower

4 maja 2019, 21:39

Ej, Edge jest nawet spoko

Avatar Radiotelegrafista

1 września 2018, 20:11

Edge jest dobry

\___/

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 20:12

@Radiotelegrafista: Potwierdzam ale i tak wolę chrome

Avatar BLAWK

2 września 2018, 07:59

@Radiotelegrafista: mam latpopa z 2x2,3 ghz (w trybie turbo który idzie cały czas) 4gb ramu i tylko i wyłącznie na edge działa mi yt bez ścinek ;-;. To oznacza że Edge jest najbardziej zoptomalizowany pod windowsa 10. I tak próbowałem chrome i opere lecz zawsze to samo zatnie mi na 5s film (głos idzie a obraz stoi) idzie normalnie 10s i znowu zatnie mi tylko że na zawsze ;-;.(tylko i wyłącznie z yt mam taki problem i komentarz nie ma na celu szukania pomocy tylko ma w celu pokazac dobrą strone Edge)

Avatar tomek123321

4 września 2018, 20:23

@BLAWK: Też mi sie tak dzieje jak ustawiam 1080p

Avatar Maryla05

4 września 2018, 21:52

@tomek123321: U mnie też tak to działa

Avatar kukiz244

Edytowano - 4 września 2018, 19:03

nie chcę nic mówić ale netflix na przeglądarce chodzi najlepiej na IE
#Potwierdzone_info

Avatar
RacereQ

4 września 2018, 21:28

@kukiz244: to wynika z umowy Netflixa z M$ a nie z tego że jedna przeglądarka jest lepsza od drugiej

Avatar Zaspanymen33

4 września 2018, 19:00

Avatar
Konto usunięte

4 września 2018, 18:55

a ja jak debil dałem się nabrać myśląc że mi się nie załadował w pełni obrazek

Avatar knight_of_the_night

4 września 2018, 19:40

obrazki (przynajmniej u mnie) ładują się od dołu, posiadając te wiedzę jestem odporny na takie memy

Avatar Ziemniak_Illuminati

Edytowano - 4 września 2018, 18:44

A ja używam na co dzień Opery iiii... w zasadzie to chyba tyle. Tak, to wszystko co chciałem powiedzieć.
#nbc
Miłego dnia

Avatar Redclawface

4 września 2018, 18:40

Edge nie jest taki wolny... \_____/

Avatar michaolekYT

4 września 2018, 17:39

Chrome słaby najlepsza opera

Avatar Kupahaha

4 września 2018, 18:49

@michaolekYT: chyba Cię pokitrasiło

Avatar XxkillerxX

4 września 2018, 19:41

@Kupahaha: chrome jest najszybszy ale lubi wpi***alać ram

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 23:36

obie przeglądarki są bardzo dobre.
I z obu korzystam.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 22:27

Avatar Misieeek04

1 września 2018, 20:16

Dodajcie pogadajmy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Misieeek04

1 września 2018, 20:26

@qaz123: to nie ja dodałem

Avatar qaz123

1 września 2018, 20:27

@Misieeek04: Top 10 plot twists in anime

Avatar MrRolan

1 września 2018, 20:13

A co jeżeli ktoś ogląda tego mema w przeglądarce typu Internet Explorer? Mem będzie w całości?

Avatar SecretGirlx3

1 września 2018, 20:18

@MrRolan: Będzie ¼

Avatar Jasnowidz

1 września 2018, 20:17

Przez chwile zastanawiałem się dlaczego mi się nie ładuje do końca

Avatar Misieeek04

1 września 2018, 20:18

@Jasnowidz: ja 5 razy odświerzałem, potem czekałem pół minuty

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 20:11

Ucięło?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Slithey

Edytowano - 1 września 2018, 20:13

CIESZĘ SIĘ

Avatar
Konto usunięte

1 września 2018, 20:14

@Slithey: JA TEŻ

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Angielskie śmieszki

Ikony

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka