Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Ikony
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2018, 17:07
Nie chce mi się załadować obrazek
Nawet jak go pobieram
Odpisz
4 września 2018, 17:09
@dragoz: Mam nadzieję,że ty tak nie na serio,a jeśli dla beki,to nie rób mi hejtuje,ale poprostu w tym obrazku chodzi o to,że Explorer (nie jestem pewna czy dobrze piszę) jest bardzo wolny i nie wszystko się ładuje
Odpisz
4 września 2018, 17:41
@Czekoladkapl: Raczej b8. xd
Odpisz
25 września 2018, 21:13
@Czekoladkapl: to dla beki było XD
Odpisz
5 października 2018, 10:51
@dragoz: No to dobrze
Odpisz
9 marca 2020, 19:40
@Czekoladkapl: ej ale egde to jest prawię tak samo dobry jak chrome
Pomyliłaś z Explorer
Odpisz
4 maja 2019, 21:39
Ej, Edge jest nawet spoko
Odpisz
1 września 2018, 20:11
Edge jest dobry
\___/
Odpisz
1 września 2018, 20:12
@Radiotelegrafista: Potwierdzam ale i tak wolę chrome
Odpisz
2 września 2018, 07:59
@Radiotelegrafista: mam latpopa z 2x2,3 ghz (w trybie turbo który idzie cały czas) 4gb ramu i tylko i wyłącznie na edge działa mi yt bez ścinek ;-;. To oznacza że Edge jest najbardziej zoptomalizowany pod windowsa 10. I tak próbowałem chrome i opere lecz zawsze to samo zatnie mi na 5s film (głos idzie a obraz stoi) idzie normalnie 10s i znowu zatnie mi tylko że na zawsze ;-;.(tylko i wyłącznie z yt mam taki problem i komentarz nie ma na celu szukania pomocy tylko ma w celu pokazac dobrą strone Edge)
Odpisz
4 września 2018, 20:23
@BLAWK: Też mi sie tak dzieje jak ustawiam 1080p
Odpisz
4 września 2018, 21:52
@tomek123321: U mnie też tak to działa
Odpisz
Edytowano - 4 września 2018, 19:03
nie chcę nic mówić ale netflix na przeglądarce chodzi najlepiej na IE
#Potwierdzone_info
Odpisz
4 września 2018, 21:28
@kukiz244: to wynika z umowy Netflixa z M$ a nie z tego że jedna przeglądarka jest lepsza od drugiej
Odpisz
4 września 2018, 19:00
Odpisz
4 września 2018, 18:55
a ja jak debil dałem się nabrać myśląc że mi się nie załadował w pełni obrazek
Odpisz
4 września 2018, 19:40
obrazki (przynajmniej u mnie) ładują się od dołu, posiadając te wiedzę jestem odporny na takie memy
Odpisz
Edytowano - 4 września 2018, 18:44
A ja używam na co dzień Opery iiii... w zasadzie to chyba tyle. Tak, to wszystko co chciałem powiedzieć.
#nbc
Miłego dnia
Odpisz
4 września 2018, 18:40
Edge nie jest taki wolny... \_____/
Odpisz
4 września 2018, 17:39
Chrome słaby najlepsza opera
Odpisz
4 września 2018, 18:49
@michaolekYT: chyba Cię pokitrasiło
Odpisz
4 września 2018, 19:41
@Kupahaha: chrome jest najszybszy ale lubi wpi***alać ram
Odpisz
1 września 2018, 23:36
obie przeglądarki są bardzo dobre.
I z obu korzystam.
Odpisz
1 września 2018, 22:27
Odpisz
1 września 2018, 20:16
Dodajcie pogadajmy
Odpisz
1 września 2018, 20:17
@Misieeek04: Jak to mówiły pierwsze cywilizacje:
Możesz sam dodać
Odpisz
1 września 2018, 20:23
@qaz123: dobra dodam
Odpisz
1 września 2018, 20:25
@Misieeek04: Jestem z ciebie dumny
Odpisz
1 września 2018, 20:26
@qaz123: to nie ja dodałem
Odpisz
1 września 2018, 20:27
@Misieeek04: Top 10 plot twists in anime
Odpisz
1 września 2018, 20:13
A co jeżeli ktoś ogląda tego mema w przeglądarce typu Internet Explorer? Mem będzie w całości?
Odpisz
1 września 2018, 20:18
@MrRolan: Będzie ¼
Odpisz
1 września 2018, 20:17
Przez chwile zastanawiałem się dlaczego mi się nie ładuje do końca
Odpisz
1 września 2018, 20:18
@Jasnowidz: ja 5 razy odświerzałem, potem czekałem pół minuty
Odpisz
1 września 2018, 20:11
Ucięło?
Odpisz
1 września 2018, 20:11
Hmm co do Explorera to nie dziwne
Odpisz
1 września 2018, 20:11
Nie, po prostu następca explorera
Odpisz
1 września 2018, 20:11
AAAAA zrozumiałem. Bo Microsoft edge to jak explorer
Odpisz
1 września 2018, 20:12
To chyba zamierzony efekt że niby na Internet Explorer wolno się strona ładuje
Odpisz
1 września 2018, 20:13
@Polski_Ziemniok: JUŻ ROZUMIEM
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 20:13
CIESZĘ SIĘ
Odpisz
1 września 2018, 20:14
@Slithey: JA TEŻ
Odpisz