Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 maja 2020, 23:11
1-sekundowa supersiła brzmi kusząco
Odpisz
21 czerwca 2021, 12:25
@mietek69i8: Podobnie jak lewitacja
Odpisz
10 lutego 2019, 18:47
Wybieram lewitke, będę wyżej skakać
Odpisz
20 listopada 2018, 13:59
Dało by się z nimi zrobić naprawde fajne rzeczy! :D
Odpisz
10 lutego 2017, 18:35
Niewidzialność w ciemności nie jest bezużyteczna... chyba pani nie słyszała o takim czymś jak noktowizor... ta lewitacja też może być
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2013, 12:53
Wskrzeszanie robaków brzmi zachęcająco - idziesz do muzeum entomologicznego, wskrzeszasz wszystkie robale w gablotach i patrzysz z satysfakcją na powstały bałagan. Ewentualnie tworzysz ogromnego karalucha-mutanta strzelającego laserami...I dzięki twoim mocom staje się on Nieśmiertelnym Ogromnym Karaluchem-Mutantem...A nawet możesz zaaplikować dowolnej osobie odpowiednią dawkę owadziego DNA i dzięki temu móc ją wskrzeszać za każdym razem, kiedy umrze. I masz wcale niekiepskiego superżołnierza.
A odnośnie przyciągania pecha - główny bohater jednego anime miał taką moc i w pewnym momencie okazało się, że jest ona niesamowicie wręcz potężna i naprawdę bardzo użyteczna...
Odpisz
27 maja 2013, 13:29
@SockPuppet: Podoba mi się twój zabójczy sposób myślenia :)
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2013, 13:36
@fusiek100: Toć ja mówię o wskrzeszaniu...A tutaj nagle "zabójczy"...
Ale dziękuję...
Odpisz
27 maja 2013, 13:37
@SockPuppet: Moc przyciągania pecha jest potężna tylko trzeba jej odpowiednio używać np w taki sposób że szkodzi tobie i wrogowi.
Odpisz
27 maja 2013, 13:40
@malaho2000: No właśnie o to chodziło w tym anime...Tak z grubsza rzecz biorąc przynajmniej.
Odpisz
27 maja 2013, 13:40
@SockPuppet: No a po za tym popieram :)
Odpisz
27 maja 2013, 13:47
@fusiek100: No to teraz tylko pozostaje zrobić zapisy chętnych na eksperymentalne przyjęcie iniekcji robaczego materiału genetyczngo i...
Nie, zapomniałam, że ja jeszcze NIE mam tych mocy. Skleroza.
Odpisz
27 maja 2013, 15:58
@SockPuppet: Sauron approves. A co do 1-sekundowej super siły, dosyć użyteczne, np. na jedno uderzenie.Mam tylko nadzieję, że ta siła się regeneruje.
Odpisz
27 maja 2013, 17:53
@Sauron: Też o tym myślałam. Podejrzewam, że gdyby się mocno zastanowić to po przyjęciu odpowiednich założeń dałoby się znaleźć praktyczne zastosowanie dla każdej z tych mocy. Np. możnaby wykorzystać kwasowe łzy, jeśli udałoby się skonstruować specjalne okulary z działem naprowadzającym, wystrzeliwującym taki kwas pod dużym ciśnieniem. Z kolei desaturacja mogłaby znaleźć zastosowanie np. w kamuflażu. Można by wtedy kapitalnie udawać rzeźbę...W takich przypadkach grunt to kreatywność.
Odpisz
27 maja 2013, 19:28
@SockPuppet: Wymieniamy sposoby wykorzystania:
1.Jednorazowa materializacja lampy, gdy jesteś osaczony bez broni w ciemnym zaułku.
2.Nadnaturalny przyrost włosów na łapie - szybka zmiana wyglądu w wikinga
3.Rozumiem, że pilotowanie pilota działa na odległość, nie?Wyobraźcie sobie te możliwości :D
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2013, 21:32
@Sauron: Uwodzenie kapeluszy: znam anime, w którym kapelusz głównego bohatera potrafił mówić i był zaliczany w poczet postaci, a na dodatek był dużym zbokiem. W takiej sytuacji zdolność uwiedzenia go byłaby z pewnością atutem. Wydaje mi się zresztą, że jeśli kapelusze można uwieść, to znaczy, że one muszą posiadać jakieś uczucia, samoświadomość oraz intelekt, a z tego z pewnością można zrobić jakiś użytek. To samo Komunikacja z owocami. Tak jak w tej historii: Skoro babka ma supermoc pozwalającą jej zabijać wampiry to znaczy, że wampiry muszą istnieć...
Wykrywanie śmieci: poza niewątpliwą przydatnością w zawodzie np. śmieciarza jak i w codziennym życiu, ta moc sprawdziłaby się wręcz kapitalnie w śledzeniu ruchomych celów. Wystarczyłoby przyczepić komuś do ubrania jakiś śmieć, na przykład skórkę od ziemniaka czy zużytą baterię i już możemy taką osobę namierzyć w dowolnych okolicznościach. To daje olbrzymie możliwości.
Superzwolnienie: z pewnością nieocenione w sytuacjach, gdy trzeba przez dłuższy czas pozostać w bezruchu np. żeby ukryć swoją obecność przed wrogiem. Jeśli moje ruchy są wolniejsze, to automatycznie też mniej gwałtowne, a więc mniej zauważalne. Również oddech byłby wtedy wolniejszy, a więc słabiej wykrywalny. Bardzo przydatne.
Odpisz
27 maja 2013, 21:52
@SockPuppet: Nieodwracalna transformacja w laptopa - taka supermoc samobójcza, ale niezła, o ile ma się stały dostęp do Wi-fi i zasilania.
Czytanie we własnych myślach - pamięć Alfy i Omegi.
75 % lewitacja - uniki w stylu Matrixa :D
Odpisz
28 maja 2013, 10:21
@Sauron: Ultraszybkie starzenie się - nie napisano nawet, że nieodwracalne, tak jak w przypadku laptopa, więc wnioskuję, że odwracalne...Jeżeli mamy w drużynie dobrego nekromantę, to można na zawołanie zostać całkiem porządnym wojownikiem - zombie.
Natychmiastowa utrata włosów - to mi się kojarzy z tą nieszczęsną jaszczurką, gubiącą swój ogon, aby uciec przed drapieżnikiem...A skoro dla jaszczurek taki mechanizm jest przydatny. Koniec końców można także zastosować jako ostatnią deskę ratunku, kiedy trzeba szybko i drastycznie zmienić swój wygląd, na przykład, gdy ktoś cię ściga...
Przyciąganie kul - to niestety wymaga sprawienia sobie kosztownego, kuloodpornego rynsztunku, albo przerobienia własnej skóry na hartowany metal (były takie przypadki w anime). Jednakże, po przeprowadzeniu odpowiednich zabiegów przygotowawczych, mamy zdolność sterowania już wystrzelonymi kulami przeciwnika. To są olbrzymie możliwości!
Niewidzialne pismo - nie bardzo rozumiem, co autor miał na myśli, ale zakładam, że chodzi o to, że jesteśmy w stanie sprawić, aby atrament/tusz, którym piszemy automatycznie stawał się niewidzialny...Jednakże "niewidzialny" to nie oznacza "niewykrywalny"...Jeżeli coś istnieje, to zawsze da się to wykryć, trzeba tylko wiedzieć, jak. A pisanie niewidzialnych dla postronnych osób wiadomości to przydatna umiejętność - w końcu nie zawsze można mieć przy sobie atrament sympatyczny.
Jak już wspominano, Niewidzialność w ciemności to też przydatna zdolność - ciemność nigdy nie jest przecież całkowita, a gdyby założyć, że znajdojemy się w idealnie ciemnej przestrzeni, to i tak wszystko byłoby niewidzialne - tak więc to bez sensu. Natomiast w częściowej ciemności, na przykład po prostu nocą, niewidzialność jest z pewnością mniej niż w dzień, ale i tak nielichą i przydatną zdolnością.
O pechu też już wspomniałam - przy odrobinie zręczności można się nim podzielić z przeciwnikiem. Zresztą, gdyby pech był całkowity, to prawdopodobnie taki pechowiec już dawno by nie żył, bo spadł by mu na głowę fortepian albo coś w ten deseń...Tak więc zapewne jego sytuacja nie jest beznadziejna i może ją obrócić na własną korzyść.
To już chyba wszystkie zostały odhaczone, jeśli się nie mylę. Można uznać, że jesteśmy przygotowani na Zombie Apokalipsę - przynajmniej w zakresie wymyślania kreatywnych rozwiązań.
Odpisz
4 listopada 2015, 13:11
@SockPuppet: Jak się zamienisz nieodwracalnie w Laptop, to np. Włamiesz się do jakiegoś Wojskowego Robota, i opanujesz Świat.
Odpisz
24 maja 2013, 18:49
mi by się przydało bycie niewidzialnym w ciemności
Odpisz
25 maja 2013, 17:41
@link111: Czasami się przydaje gdy księżyc świeci
Odpisz
27 maja 2013, 14:50
@fusiek100: ale wtedy już nie jest ciemno... HAHAH
Odpisz
27 maja 2013, 15:27
@link111: Jak jest ciemno to i tak Cię nie widać mózgu....
Odpisz
27 maja 2013, 19:30
@matigrzegorz: noktowizor, mówi ci to coś?
Odpisz
27 maja 2013, 19:57
@Sauron: Cicho, wkur*** brata ;3
Odpisz
28 maja 2013, 10:22
@Sauron: Noktowizor także nie działa w całkowitej ciemności...On wzmacnia bardzo słabe światło...
Odpisz
27 maja 2013, 10:55
jeśli chodzi o czytanie we własnych myślach to każdy ma tą moc
Odpisz
28 maja 2013, 09:04
@darcus: Wszyscy są superbohaterami. :)
Odpisz
27 maja 2013, 22:06
1s super sila wcale nie takie zle jak umie sie z tego korzystac :)
Odpisz
27 maja 2013, 19:36
nie ważne jak jest ciemno mój brat zawsze mnie wyczai
Odpisz
27 maja 2013, 19:33
natychmiastowa utrata włosów się przyda jak ktoś chce się obciąć na łyso, to nie musi płacić za fryzjera.
Odpisz
27 maja 2013, 17:29
Wskrzeszanie robaków Według mnie jest dobre ;-;
Odpisz
27 maja 2013, 15:20
Dobra jest nawet jednosekundowa siła i przyzywanie robali ^^
5/5
Odpisz
27 maja 2013, 14:48
To samo robiliśmy w grupie 4fun! :D
Odpisz