Nie niszczcie sygnalizacji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Przyszłość jest piękna
No to skrzynia biegów do wymiany
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2018, 23:21
Bywa, że sygnalizacje dosłownie tamują i utrudniają ruch. Przykład w moim mieście, gdzie w godzinach szczytu można postać sobie 20 minut, a w przypadku awarii świateł nawet się nie trzeba zatrzymywać.
Odpisz
4 września 2018, 20:24
przeczytałem przelecieli
Odpisz
10 września 2018, 21:23
A JA TO SOBIE WYOBRAZIŁEM
Odpisz
11 września 2018, 18:21
ja też.
Odpisz
10 września 2018, 21:23
Sierakowice <3 Tak z 10 minut i jestem :v
Odpisz
11 września 2018, 07:07
kiedyś jeździłem tam na targ xD
Odpisz
4 września 2018, 00:22
Takie pytanie z nocy......
PO JAKĄ CHOLERĘ SYGNALIZACJA ŚWIETLNA W LESIE??????
Chyba tylko po to, żeby jakiś jeleń miał możliwość wtrącenia się na jezdnie
Odpisz
Edytowano - 4 września 2018, 01:17
@Mikrus19: naprawa drogi, wahadło
Odpisz
4 września 2018, 08:29
@Mikrus19: u mnie w lesie są latarnie
Odpisz
4 września 2018, 10:21
@Muffinka17: Gdzie mieszkasz?
Odpisz
4 września 2018, 10:36
@Mikrus19: Krzepice
pod Częstochową
Odpisz
4 września 2018, 11:18
@Muffinka17: Druga Narnia.....
Odpisz
4 września 2018, 11:46
@Mikrus19: Pora znaleźć szafe
Odpisz
10 września 2018, 22:49
@Jasnowidz: Krzepice jedno wielkie Rondo
Odpisz
10 września 2018, 22:52
@Chystek: prawda
jesteś z okolic?
Odpisz
11 września 2018, 06:36
@Muffinka17: Znam te okolice jedynie
Odpisz
10 września 2018, 21:25
Woah kartuzy <3
Odpisz
10 września 2018, 22:50
@FoxyFox: blisko mieszkasz?
Odpisz
Edytowano - 11 września 2018, 06:36
@remigiuszkam8: dosyć blisko
Odpisz
Edytowano - 4 września 2018, 05:14
Mój powiat taki piękny.
Odpisz
4 września 2018, 09:39
@Jejatb: A skąd jesteś?
Odpisz
4 września 2018, 16:06
Mściszewice
Odpisz
4 września 2018, 19:27
@Jejatb: K. Borkowo pozdrawia
Odpisz
4 września 2018, 00:14
nie wiem, szkoda gadać
Odpisz