Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Antycypator

11 września 2018, 23:21

Bywa, że sygnalizacje dosłownie tamują i utrudniają ruch. Przykład w moim mieście, gdzie w godzinach szczytu można postać sobie 20 minut, a w przypadku awarii świateł nawet się nie trzeba zatrzymywać.

Avatar
Konto usunięte

4 września 2018, 20:24

przeczytałem przelecieli

Avatar KoalaStefan

10 września 2018, 21:23

A JA TO SOBIE WYOBRAZIŁEM

Avatar Lujis

11 września 2018, 18:21

ja też.

Avatar
Legutko

10 września 2018, 21:23

Sierakowice <3 Tak z 10 minut i jestem :v

Avatar remigiuszkam8

11 września 2018, 07:07

kiedyś jeździłem tam na targ xD

Avatar Mikrus19

4 września 2018, 00:22

Takie pytanie z nocy......
PO JAKĄ CHOLERĘ SYGNALIZACJA ŚWIETLNA W LESIE??????
Chyba tylko po to, żeby jakiś jeleń miał możliwość wtrącenia się na jezdnie

Avatar remigiuszkam8

Edytowano - 4 września 2018, 01:17

@Mikrus19: naprawa drogi, wahadło

Avatar Muffinka17

4 września 2018, 08:29

@Mikrus19: u mnie w lesie są latarnie

Avatar Mikrus19

4 września 2018, 10:21

@Muffinka17: Gdzie mieszkasz?

Avatar Muffinka17

4 września 2018, 10:36

@Mikrus19: Krzepice
pod Częstochową

Avatar Mikrus19

4 września 2018, 11:18

@Muffinka17: Druga Narnia.....

Avatar Jasnowidz

4 września 2018, 11:46

@Mikrus19: Pora znaleźć szafe

Avatar Chystek

10 września 2018, 22:49

@Jasnowidz: Krzepice jedno wielkie Rondo

Avatar Muffinka17

10 września 2018, 22:52

@Chystek: prawda
jesteś z okolic?

Avatar Chystek

11 września 2018, 06:36

@Muffinka17: Znam te okolice jedynie

Avatar FoxyFox

10 września 2018, 21:25

Woah kartuzy <3

Avatar remigiuszkam8

10 września 2018, 22:50

@FoxyFox: blisko mieszkasz?

Avatar FoxyFox

Edytowano - 11 września 2018, 06:36

@remigiuszkam8: dosyć blisko

Avatar Jejatb

Edytowano - 4 września 2018, 05:14

Mój powiat taki piękny.

Avatar
Konto usunięte

4 września 2018, 09:39

@Jejatb: A skąd jesteś?

Avatar Jejatb

4 września 2018, 16:06

Mściszewice

Avatar
Konto usunięte

4 września 2018, 19:27

@Jejatb: K. Borkowo pozdrawia

Avatar
Konto usunięte

4 września 2018, 00:14

nie wiem, szkoda gadać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Przyszłość jest piękna

No to skrzynia biegów do wymiany

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka