Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PAT_LISTONOSZ

17 listopada 2022, 07:23

... Taa
Z czego 499,99 schodzi na podatki. Potem rozbijasz skarbonke w której masz 44gr. I starcza ci na bułeczke

Avatar Windows_10

11 września 2018, 11:50

że też moi rodzice muszą płacić na innych

Avatar Kareoek320

10 września 2018, 20:21

to są ukradzione auta od kruszwila hehe

Avatar
Konto usunięte

10 września 2018, 21:18

@Kareoek320: haha xd no bo kruszwil bogaty i wszystko ma haha
fajny awatar mordo

Avatar
Konto usunięte

11 września 2018, 08:00

@Kareoek320: ALE BEKA XKEKD

Avatar Misieeek04

5 września 2018, 18:35

Aventadorki i seler, brałbmy

Avatar PanFoka

5 września 2018, 19:23

@Misieeek04: Ja też

Avatar kubek2007

5 września 2018, 20:15

@Misieeek04: Ja bym brał Lolvo które jest w tle. Wole komfort niż leżenie w samochodzie.

Avatar Misieeek04

5 września 2018, 20:35

@kubek2007: za selera dostaniesz 50 tys volvo. Gdyby tam stało P1800 estate albo polestar, to bym je wybrał

Avatar kubek2007

5 września 2018, 20:44

@Misieeek04: Jaki seler?

Avatar Misieeek04

5 września 2018, 20:45

@kubek2007: mercedes SLR
ESELER
SELER

Avatar kubek2007

5 września 2018, 21:08

@Misieeek04: Oh ok. Ale tak jak pisałem wcześniej to wole komfort. W porównaniu do tych wszystkich zgromadzonych Lolvo brzmi najrozsądniej dla mnie.

Avatar Misieeek04

5 września 2018, 21:11

@kubek2007: to prawda

Avatar kubek2007

5 września 2018, 21:14

@Misieeek04: Jedno pytanie. W samochodach się zbytnio nie obracam, bardziej w ciężarówkach. Czy Volvo cars (nie wiem jak się nazywa) Również zostało wykupione przez chińczyków tak samo jak Volvo trucks?

Avatar Misieeek04

5 września 2018, 21:16

@kubek2007: to ciężarówki też wykupili?!

Avatar kubek2007

Edytowano - 5 września 2018, 21:18

@Misieeek04: To osobówki też wykupili?! O ile się nie mylę ciężarówki były pierwsze.

Avatar kameleon333

10 września 2018, 19:32

@kubek2007: Chińczycy wykupili równocześnie Volvo cara co. i Volvo trucks

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Niezniszczalne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka