Właśnie poczułem instynkt macierzyński
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2022, 07:23
... Taa
Z czego 499,99 schodzi na podatki. Potem rozbijasz skarbonke w której masz 44gr. I starcza ci na bułeczke
Odpisz
11 września 2018, 11:50
że też moi rodzice muszą płacić na innych
Odpisz
10 września 2018, 20:21
to są ukradzione auta od kruszwila hehe
Odpisz
10 września 2018, 21:18
@Kareoek320: haha xd no bo kruszwil bogaty i wszystko ma haha
fajny awatar mordo
Odpisz
11 września 2018, 08:00
@Kareoek320: ALE BEKA XKEKD
Odpisz
5 września 2018, 18:35
Aventadorki i seler, brałbmy
Odpisz
5 września 2018, 19:23
@Misieeek04: Ja też
Odpisz
5 września 2018, 20:15
@Misieeek04: Ja bym brał Lolvo które jest w tle. Wole komfort niż leżenie w samochodzie.
Odpisz
5 września 2018, 20:35
@kubek2007: za selera dostaniesz 50 tys volvo. Gdyby tam stało P1800 estate albo polestar, to bym je wybrał
Odpisz
5 września 2018, 20:44
@Misieeek04: Jaki seler?
Odpisz
5 września 2018, 20:45
@kubek2007: mercedes SLR
ESELER
SELER
Odpisz
5 września 2018, 21:08
@Misieeek04: Oh ok. Ale tak jak pisałem wcześniej to wole komfort. W porównaniu do tych wszystkich zgromadzonych Lolvo brzmi najrozsądniej dla mnie.
Odpisz
5 września 2018, 21:11
@kubek2007: to prawda
Odpisz
5 września 2018, 21:14
@Misieeek04: Jedno pytanie. W samochodach się zbytnio nie obracam, bardziej w ciężarówkach. Czy Volvo cars (nie wiem jak się nazywa) Również zostało wykupione przez chińczyków tak samo jak Volvo trucks?
Odpisz
5 września 2018, 21:16
@kubek2007: to ciężarówki też wykupili?!
Odpisz
Edytowano - 5 września 2018, 21:18
@Misieeek04: To osobówki też wykupili?! O ile się nie mylę ciężarówki były pierwsze.
Odpisz
10 września 2018, 19:32
@kubek2007: Chińczycy wykupili równocześnie Volvo cara co. i Volvo trucks
Odpisz