Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2019, 20:45
Ni
Odpisz
10 września 2018, 14:29
Podobno smoka im sie udało oswoić i małopolske atakuje
prawda to?
Odpisz
10 września 2018, 20:03
@Desuv: Nie, najpierw zniszczymy Lubelskie.
Odpisz
10 września 2018, 23:00
@stepson: A ok
Odpisz
5 września 2018, 23:26
/summon Polski_Ziemniok
Odpisz
5 września 2018, 23:28
@Jasnowidz: Ziemniok najprawdopodobniej teraz śpi, więc troszku se na niego poczekamy
Odpisz
5 września 2018, 23:29
Patrzymy...czekamy...
Odpisz
5 września 2018, 23:31
@Jasnowidz: Około 7:00 powinien się obudzić :P
Odpisz
5 września 2018, 23:53
na Podlasiu to się o świcie budzą bo świateł nie mają nie mówiąc już o elektryczności
Odpisz
6 września 2018, 06:27
@Jasnowidz: Obudzi się pewnie gdzieś o 7 albo zaśpi bo czekał na dziwne rzeczy w poczekalni
Odpisz
6 września 2018, 07:03
That's right
Odpisz
6 września 2018, 07:12
@Polski_Ziemniok: Wiedziałem :)
Odpisz
6 września 2018, 07:16
Trudno żeby było inaczej
Odpisz
6 września 2018, 07:16
@Polski_Ziemniok: A masz ustawioną tą domyślną melodię budzika czy cuś tam sobie zmieniałeś?
Odpisz
Edytowano - 6 września 2018, 07:18
Domyślną bo jak się ustawia ulubioną piosenkę to potem się jej nienawidzi :v
Odpisz
6 września 2018, 07:21
@Polski_Ziemniok: Ja tam se ustawiłem Awaken Dethkloka, ale chyba to Ci już mówiłem :P
Odpisz
6 września 2018, 07:39
@Polski_Ziemniok: Dzień dobry :3
Odpisz
6 września 2018, 07:41
@Polski_Ziemniok: I cześć, bo się dzisiaj z Tobą nie witałem :P
Odpisz
6 września 2018, 07:49
@xmrocznax: No cześć
Odpisz
6 września 2018, 11:57
@Polski_Ziemniok: I co tam słychać?
Odpisz
6 września 2018, 14:27
@xmrocznax: Jezu jak mi się nie chce do szkoły chodzić
Odpisz
6 września 2018, 14:49
@Polski_Ziemniok: A żeby mi się chciało
Odpisz
7 września 2018, 20:32
@xmrocznax: Myślałem, że coś odpiszesz a wtedy ja mógłbym zapytać co u Ciebie
Odpisz
7 września 2018, 20:45
@Polski_Ziemniok: Czemu macie szkielety na avatarach?
Odpisz
7 września 2018, 20:46
@Slithey: S P O O K Y
Odpisz
7 września 2018, 20:47
@Slithey: IT'S SPOOKY TIME!!!!!
Odpisz
7 września 2018, 20:51
@Slithey: dobra rozumiem na prawdę
Odpisz
8 września 2018, 04:00
@Polski_Ziemniok: U mnie wszystko po staremu.
Odpisz
10 września 2018, 13:39
@xmrocznax: jak w szkole?
Odpisz
10 września 2018, 17:19
@gracjan_pl: Szkołę mam dopiero od środy, teraz mam praktyki w przedszkolu.
Odpisz
10 września 2018, 19:25
@xmrocznax: Ja tak se liczę ile czasu minęło od rozpoczęcia i orientuję się że dopiero 1 tydzień
Odpisz
6 września 2018, 00:21
Ten żart powtórzył się już chyba tysiąc razy, nic oryginalnego.
Odpisz
5 września 2018, 23:41
Odpisz
5 września 2018, 23:25
XD HAHAHA! Bo wiecie, Podlasianie to prymitywy, XDDD, Tam jest gorzej niż w afryce HAHA! Xd so fun
Odpisz
5 września 2018, 23:26
To fakt
Odpisz
5 września 2018, 23:29
nadużywasz tego mema
Odpisz
5 września 2018, 23:32
Masz z tym problem?
Odpisz
5 września 2018, 23:33
No u
Odpisz
5 września 2018, 23:34
Mem zamiany, obraca twojego mema przeciw tobie
Odpisz
5 września 2018, 23:36
Odpisz
5 września 2018, 23:37
Odpisz
5 września 2018, 23:54
Odpisz
5 września 2018, 23:26
Odpisz