memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 września 2018, 16:45
Czy tylko ja nigdy nie wagarowałam?
Odpisz
18 września 2018, 17:56
Nie znasz tego uczucia
13 marca 2020, 17:16
ja nie wagarowałem nigdy i nie chce
18 września 2018, 16:20
nigdy nie byłem na wagarach :v
18 września 2018, 14:51
ja kiedyś opuściłem lekcję i minąłem tą jedyną w szkole sucz, która za wszelką cenę chce mnie dupić #nobodycares
18 września 2018, 15:42
@PacioWsky: Najwyraźniej jakoś jej podpadłaś
Edytowano - 7 września 2018, 07:07
Jakimś cudem przeczytałem "we Włoszech" i oczywiście nie zrozumiałem. ._. Poranek i silne leki robią swoje.
7 września 2018, 07:33
@CumCumber: Ja na Węgrzech
7 września 2018, 07:30
Przypix
7 września 2018, 06:50
Jak ja "szłam" na Wagary, to zostawałam po prostu w domu i grałam cały dzień. Opuszczałam lekcje tylko w 4 klasie Technikum, gdy już się nic nie działo, ale i tak się liczy >__<
7 września 2018, 07:01
Ja też, jak nikogo nie było w domu to mama mnie zawoziła do szkoły, a ja szedłem do domu.
PSZYPAŁ
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 września 2018, 16:45
Czy tylko ja nigdy nie wagarowałam?
Odpisz
18 września 2018, 17:56
Nie znasz tego uczucia
Odpisz
13 marca 2020, 17:16
ja nie wagarowałem nigdy i nie chce
Odpisz
18 września 2018, 16:20
nigdy nie byłem na wagarach :v
Odpisz
18 września 2018, 14:51
ja kiedyś opuściłem lekcję i minąłem tą jedyną w szkole sucz, która za wszelką cenę chce mnie dupić #nobodycares
Odpisz
18 września 2018, 15:42
@PacioWsky: Najwyraźniej jakoś jej podpadłaś
Odpisz
Edytowano - 7 września 2018, 07:07
Jakimś cudem przeczytałem "we Włoszech" i oczywiście nie zrozumiałem. ._.
Poranek i silne leki robią swoje.
Odpisz
7 września 2018, 07:33
@CumCumber: Ja na Węgrzech
Odpisz
7 września 2018, 07:30
Przypix
Odpisz
7 września 2018, 06:50
Jak ja "szłam" na Wagary, to zostawałam po prostu w domu i grałam cały dzień.
Opuszczałam lekcje tylko w 4 klasie Technikum, gdy już się nic nie działo, ale i tak się liczy >__<
Odpisz
7 września 2018, 07:01
Ja też, jak nikogo nie było w domu to mama mnie zawoziła do szkoły, a ja szedłem do domu.
Odpisz
7 września 2018, 06:50
PSZYPAŁ
Odpisz