Czas włączyć tryb incognito
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2018, 16:45
Czy tylko ja nigdy nie wagarowałam?
Odpisz
18 września 2018, 17:56
Nie znasz tego uczucia
Odpisz
13 marca 2020, 17:16
ja nie wagarowałem nigdy i nie chce
Odpisz
18 września 2018, 16:20
nigdy nie byłem na wagarach :v
Odpisz
18 września 2018, 14:51
ja kiedyś opuściłem lekcję i minąłem tą jedyną w szkole sucz, która za wszelką cenę chce mnie dupić #nobodycares
Odpisz
18 września 2018, 15:42
@PacioWsky: Najwyraźniej jakoś jej podpadłaś
Odpisz
Edytowano - 7 września 2018, 07:07
Jakimś cudem przeczytałem "we Włoszech" i oczywiście nie zrozumiałem. ._.
Poranek i silne leki robią swoje.
Odpisz
7 września 2018, 07:33
@CumCumber: Ja na Węgrzech
Odpisz
7 września 2018, 07:30
Przypix
Odpisz
7 września 2018, 06:50
Jak ja "szłam" na Wagary, to zostawałam po prostu w domu i grałam cały dzień.
Opuszczałam lekcje tylko w 4 klasie Technikum, gdy już się nic nie działo, ale i tak się liczy >__<
Odpisz
7 września 2018, 07:01
Ja też, jak nikogo nie było w domu to mama mnie zawoziła do szkoły, a ja szedłem do domu.
Odpisz
7 września 2018, 06:50
PSZYPAŁ
Odpisz