Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2018, 03:58
no za 2 czwarta
Odpisz
20 września 2018, 04:00
@gelo1238: no spoko już 4
Odpisz
18 września 2018, 14:52
Tak, obroniłem Connora
Odpisz
18 września 2018, 15:12
@JestemHank: Gratuluję ci serdecznie, nagrodę możesz odebrać za kasą w naszej puli nagród!
Odpisz
18 września 2018, 15:19
@Marie_: Droid w cenie?
Odpisz
18 września 2018, 15:26
@JestemHank: Droid akurat kosztuje 3 uratowania Connora oraz martwego syna
Odpisz
18 września 2018, 18:25
@JestemHank:
Odpisz
18 września 2018, 19:30
@KOLOROWATAPETA: Wolałabym tego nie zobaczyć...
Odpisz
18 września 2018, 19:38
@Marie_: mam jeszcze lepsze ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
Odpisz
18 września 2018, 20:02
@KOLOROWATAPETA: Nie przyznaje się do tego
Odpisz
9 września 2018, 01:11
Mój rekord, jeśli chodzi o niechodzenie spać to pisanie z kimś do 4-5 rano oraz przeglądanie memów do prawie 4.
#nbc
Odpisz
18 września 2018, 14:31
Ja raz wstałem o 12 i grałem przez 2 doby w wakacje
Odpisz
18 września 2018, 14:21
A co jeśli by spróbować grać podczas spania ?
Odpisz
9 września 2018, 09:18
Wciąż nie rozumiem, bo skoro Hank nie lubił androidów, to czemu on po prostu nie zabił Connora?
Odpisz
9 września 2018, 09:26
He protec
He lic
But importantly
he always bac
Odpisz
9 września 2018, 09:33
@crimzon: To jest ch-uj, a nie wyjaśnienie
Odpisz
Edytowano - 9 września 2018, 09:39
On zawsze by wrócił. Po każdej śmierci. On. Zawsze. Wraca.
Cyberlife przysłałoby zamiennik z wgraną pamięcią oryginału.
Odpisz
9 września 2018, 09:52
@crimzon: Aaa, dzięki
Odpisz
18 września 2018, 14:07
@crimzon: ale jakieś pamięci connor i tak tracił
Odpisz
18 września 2018, 14:26
Wydaje mi się, że Connor mówił, że jeśli Hank go uszkodzi to Cyberlife przyśle rachunek, czy coś.
Odpisz
18 września 2018, 14:41
Raz zabił Connora
Odpisz
18 września 2018, 19:37
i już wiesz dlaczego
Odpisz
18 września 2018, 19:38
@KOLOROWATAPETA: Wypi***alaj z tym pedalstwem
Odpisz
18 września 2018, 19:41
( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
Odpisz
9 września 2018, 05:34
Odpisz
9 września 2018, 00:25
4 rano chyba
Odpisz
9 września 2018, 01:33
@DAVJD: czwartej nad ranem
Odpisz
9 września 2018, 01:07
Chyba że jest się takim zrytym człowiekiem jak ja i się jest bardziej wyspanym jak się mniej śpi...
Odpisz
9 września 2018, 01:13
@miserafin: Też tak często mam. Wynika to chyba z przyzwyczajenia do małej ilości snu i taka ilość odpoczynku daje nam wrażenie, że się wyspaliśmy.
Odpisz