Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2018, 21:23
Niedziela bez handlu
Odpisz
7 września 2018, 07:58
Cieszyn, moje miasto takie piękne
Odpisz
18 września 2018, 21:52
@matix044: witaj przyjacielu. Ja również z Cieszyna
Odpisz
18 września 2018, 21:55
@g_casanova: O, osuch here
Odpisz
18 września 2018, 22:56
@matix044: o, absolwent tegoroczny osucha here
Odpisz
18 września 2018, 22:58
@g_casanova: Ooo. 2 klasowiec tegoroczny z biol-chema jestem. Możliwe że z tobą rozmawiałem a nawet tego nie wiem, bo tam jakieś kontakty z 3 klasami nawiązywałem czasami
Odpisz
19 września 2018, 12:15
@matix044: Tutaj ekonom xd
Odpisz
18 września 2018, 22:13
POLSKA TO JEDNA WIELKA LIBACJA ALKOCHOLOWA W AKOMPANIAMENCIE DISCO POLO I KABARETEM W TLE.
Odpisz
19 września 2018, 11:20
@mikufiku: smutna prawda
Odpisz
19 września 2018, 10:12
Kiedyś robiłem na monitoringu w Ikei i naszą uwagę przykuł koleś który razem z swoją karyną robili zakupy przez 6godz mieli 3 napier...one po czubek wózki, ubrani jak cyganie na festyn u don wasyla a karyna miała tyle biżuterii na sobie że świeciła jak tir na długich, poczym podchodzą do kasy byli może drudzy w kolejce i nagle zwrot przed kasy zostawili wózki wyszli kupili po lodzie za 1zl i poszli w chu..y mina pracownika który robił zwroty bezcenna
Odpisz
19 września 2018, 06:11
Dwa kartony wódki i w luj piwa na popitkę pewnie...
Odpisz
18 września 2018, 22:49
a co jeśli ktoś wpie**olił to wszystko do koszyka tylko po to aby zrobić to zdjęcie?
Odpisz
18 września 2018, 21:48
Nie licząc napojów w białych kartonach jest tam 126 puszek piwa. Zakładając, że każda ma pojemność 0.5l całość waży (o ile nie zje**łem obliczeń) 63l.
Damn
Odpisz
7 września 2018, 16:24
Raczej melanż
Odpisz
18 września 2018, 21:46
@Jasnowidz: I to dość ostry.
Odpisz
7 września 2018, 08:40
Ojciec zawsze bierze tyle jak jest przecena i robi sobie zapasy. Potem jak chcę sobie kupić trochę gumy do żucia to "na co ci to, pieniędzy nie marnuj"
Odpisz
7 września 2018, 11:44
@Pietrzek: Może zrobili zdjęcie twojemu ojcu?
Odpisz
Edytowano - 7 września 2018, 12:21
@Lekki69: Żubra nie pije, przeważnie argus. Ale zawsze nabiera dwa takie wózki jak na zdjęciu
Odpisz
7 września 2018, 12:54
@Pietrzek: a chyba że
Odpisz
7 września 2018, 07:52
Ewentualnie zakładają Hodowlę, bo mają fajny leśny zagajniczek na te majestatyczne Istoty
Odpisz