Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
A, okej
Znak czasów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2018, 12:25
Ja tam lubię disco polo \___________/
Odpisz
30 września 2018, 12:58
@pawlikok: good for u
Odpisz
30 września 2018, 12:10
Odpisz
8 września 2018, 14:35
sławomir przecież śpiewa rock polo nawet on nie chce utożsamiać się z tym gównem
Odpisz
30 września 2018, 08:39
@Windows_10: w mojej wsi był Sławomir, wszystkie Janusze disco polo się zjechały
Odpisz
30 września 2018, 08:43
@mkus29: ja jechałam przez wschód co kawałek koncert sławomira
Odpisz
30 września 2018, 08:49
@Windows_10: no u nas burmistrz wydał 50k zł na koncert Sławomira, tak jakby prezydent powiedział
remont dróg<koncert Sławomira
zagrał 5 utworów i pojechał, z czego 2 razy powtórzył miłość w Zakopanem, żeby nie było słyszałem wszystko bo mieszkam całkiem blisko tego miejsca gdzie rozkładają scenę
Odpisz
30 września 2018, 09:04
@mkus29: ku*wa janusze
Odpisz
7 września 2018, 20:56
Disco Polo jest jak Biedronka. Każdy obraża, a każdy słucha.
Odpisz
8 września 2018, 09:24
@Slithey: Na ptaki też narzekają a słuchają cały czas.
Odpisz
8 września 2018, 12:21
@Slithey: I każdego przyłapałaś na słuchaniu czy tylko tak pie**olisz dla samego pie**olenia?
Odpisz
8 września 2018, 12:46
@Preston1996: Ryj.
Piszę tak, bo tak jest według mnie, moje zdanie nie musisz się zgadzać
Odpisz
8 września 2018, 13:30
@Slithey: Nie zesraj się.
Odpisz
8 września 2018, 13:37
@Slithey: Czyli pie**olisz dla samego pie**olenia. Elo.
Odpisz
30 września 2018, 08:20
@Slithey:
Odpisz
30 września 2018, 11:08
@Slithey: no nie sądzę
np. ku*wa ja
obrażam to gówno
i ku*wa nie słucham
Odpisz
2 października 2018, 10:01
@Slithey: ja słucham ale jak na rynku grają i nie mam ochoty kupić i nosić jakichś dźwiękoszczelnych nauszników
Odpisz
5 grudnia 2018, 10:44
@Slithey: moim zdaniem gw**cisz małe foczki
To tylko moje zdanie
Odpisz
7 września 2018, 20:29
*każdy fan disco polo w tej chwili*
Zauważyłam dziwny fenomen... każdy w szkołach wypiera się, że słucha disco polo, ale na szkolnych imprezach słychać tylko setki głosów śpiewających
"przez twe oczy twe oczy zielone..."
albo
"Miód malina, I nie ma drugiej takiej, co ciało takie ma...."
albo
"Ruda tańczy jak szalona, krzyczy piszczy to jest ona..."
Odpisz
7 września 2018, 20:32
@Avcio01: Kto normalny słuchałby i tańczył razem z klasą np. do Sabatonu, rapu czy czegoś innego?
Odpisz
7 września 2018, 20:32
Ja bym tańczył do 'The Final Solution'
Odpisz
7 września 2018, 20:32
@Avcio01: Tylko pierwszą da się jeszcze jakoś posłuchać. Dwóch pozostałych nawet gdyby mi dopłacono do imprezy to bym uciekał z tego typu piosenkami. Jak już tańczyć przy disco to z lat 90' 80'.
\___________________/
No i ciekawe ile minusów tym razem będzie....
Odpisz
7 września 2018, 20:33
ja bym tańczyła do "last stand"
Odpisz
7 września 2018, 20:34
@Avcio01: Do tego powiem od razu bez bicia, że czasami mogę słuchać "starych disco polo" takich jak "miód malina", "szalona ruda" a czasami nawet "bania u cygana"
Odpisz
7 września 2018, 20:37
@Polski322: To z auschwitz?
Odpisz
7 września 2018, 20:38
@Avcio01: Każdy tego słucha na imprezach i każdy zna tekst.
Odpisz
7 września 2018, 20:38
Odpisz
7 września 2018, 20:38
Problem w tym, że ja ostatni raz na imprezie byłam w 3-ciej gimnazjum na oficjalnym zakończeniu...
Odpisz
7 września 2018, 20:39
@Avcio01: Ale to polskie obozy śmierci.
Odpisz
7 września 2018, 20:39
My na imprezach często pogujemy w 4-5 chłopaków
Odpisz
7 września 2018, 20:41
@pan_hejter: Wtedy nikt nie chciał ze mną tańczyć za bardzo... Większość mojej klasy wtedy to byli zawodowi podpieracze ścian...
Odpisz
7 września 2018, 20:42
@Avcio01: Nie pisze do ciebie. lol
Odpisz
7 września 2018, 20:43
@pan_hejter: A ja tak...
Odpisz
7 września 2018, 20:57
@Avcio01: zmień Avatar bo myślę że jesteś alkatrazem
Odpisz
7 września 2018, 20:59
@Slithey: ayy lmao, je**ited
Odpisz
7 września 2018, 21:00
@Avcio01: skąd masz tego gifa?
OgLąDaŁEŚ NoRaGaMi?
Odpisz
7 września 2018, 21:02
@Slithey: RaZeM z ArAgOtO
Odpisz
7 września 2018, 21:03
@Avcio01: może wiesz kiedy 3 sezon ?
Odpisz
7 września 2018, 21:07
@Slithey: Teraz oglądam SnK i Black Clover... oraz czasami Ares No Tenbin
Odpisz
7 września 2018, 21:09
@Avcio01: ja czekam na Tokyo Ghoul 4 sezon, obejrzyj sobie zero no tsukaima
Odpisz
7 września 2018, 21:11
@Slithey: Teraz kończę oglądać Mirai Nikki, po tym planowałam obejrzeć Yuri on Ice.
Odpisz
7 września 2018, 22:31
można np. do regetonu
Odpisz
7 września 2018, 20:41
A mówcie sobie, co chcecie
Chociaż nie słucham na co dzień, to mi się od razu pojawia banan na ryju, gdy puszczają gdzieś Zenka
Odpisz
7 września 2018, 20:43
BANIA U CYGANA, BANIA U CYGANA DO RANA
Odpisz