Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2018, 18:37
Tak właściwie to, To ma uchronić kierowców przed ewentualnymi stratami związanymi wożenia naje*anych ludzi, którzy rzygają pod siebie. Kierowca dostanie wiadomość, że klient będzie pijany i sam może zdecydować czy brać ten kurs czy też nie. Uberami jeżdżą nie tylko Ukraińcy w Dacii Logan, często widzę na Uberze select np. jakiegoś merca E klasę czy audi a6 gdzie widać, że kierowca użytkuje auto również prywatnie i ich w pełni rozumiem, że nie chcą wpuścić naje*anej chołoty do auta, wyczyszczenie takiej A6 często kosztuje kilkaset złotych, kto mu za to zwróci?
Odpisz
11 września 2018, 18:43
@KuabsterV2: dobra nie spinaj
Odpisz
16 września 2018, 20:08
dobra wypi***alaj
Odpisz
16 września 2018, 20:08
Odpisz
16 września 2018, 20:28
@Verneo:
Odpisz
16 września 2018, 20:59
Odpisz
16 września 2018, 21:00
@Zaspanymen33:
Odpisz
17 września 2018, 00:01
@KuabsterV2: sęk w tym że kierowca może obciążyć kurs kwota 200-600zł bodajże za zarzyganie samochodu xd
Odpisz
17 września 2018, 07:14
@KuabsterV2: Wszystko fajnie, Ale czemu każdy kierowca ubera wygląda jak je**ne morderca?
Odpisz
17 września 2018, 16:55
dobijamy do rekordu strony, aktualnie -82
Odpisz
17 września 2018, 17:34
@Verneo: jazda frajerzy
Odpisz
18 września 2018, 15:16
@Verneo: Rekord to około 1000, więc powodzenia.
Odpisz
18 września 2018, 15:19
kiedyś też było -40, potem doszło do aktualnego, tutaj też jest na to szansa
Odpisz
Edytowano - 18 września 2018, 15:48
Dddużo ponad 1000 XDD
Odpisz
18 września 2018, 15:52
@BOSS111: haha ddddduzo xddddd
Odpisz
18 września 2018, 16:33
ddddddddddddddd
Odpisz
20 września 2018, 06:58
Teraz już ma ponad 2000
Odpisz
20 września 2018, 07:08
No to nie ma szans, zeby przegonic rekord.
Odpisz
19 marca 2019, 13:15
@ResiaPL: towariszi nie rozdrapujcie ran
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 20:38
a kto powiedział że to pijanym będzie odmawiał? Może to trzeźwi nie będą transportowani?
Odpisz
11 września 2018, 19:16
Mnie się trochę nie podoba że mieliby w jakiś sposób zbierać dane o tym kiedy jesteśmy pijani, jakby nie mieli o nas dość informacji z innych źródeł. Zastanawia mnie też jak aplikacja w telefonie miałaby mierzyć poziom alkoholu...
Odpisz
11 września 2018, 19:26
@Tamron: Język mówiony istnieje
Odpisz