Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kuniaz

16 września 2018, 22:19

z tym najinteligentniejszym to bym się nie zgodził

Avatar Byxon

17 września 2018, 15:01

@kuniaz: no to dawaj mistrzu podaj rasę która jest rzeczywiście inteligętniejsza

Avatar kuniaz

Edytowano - 17 września 2018, 15:58

@Byxon: wszystkie rasy ponieważ ludize w największym stopniu zniszczyli Ziemię

Avatar Byxon

17 września 2018, 16:50

@kuniaz: Mam rozumieć w takim razie, że szczepionki powodują autyzm a ziemia jest płaska tak? Proszę Cię zanim się wypowiesz na jakikolwiek temat dowiedz się czegokolwiek, poszukaj kaleką wiedzy albo zrób po prostu coś żeby się nie ośmieszyć. W tym przypadku radzę spojrzeć na definicję słowa "inteligencja".

Avatar kuniaz

Edytowano - 17 września 2018, 16:51

@Byxon: akurat szczepionki nie powodują autyzmu, ziemia nie jest płaska, a my rozwalamy tę planetę z każdą sekundą

Avatar Byxon

17 września 2018, 18:48

@kuniaz: Czyli idąc twoim tokiem rozumowania i tym, że wciąż nie sprawdziłeś znaczenia słowa inteligencja, lepiej żebyśmy dalej walczyli ze zwierzętami kamieniami i żyli w wioskach (najlepiej w jaskiniach, ponieważ żeby stworzyć wioskę potrzeba przynajmniej drewna, a ścinając je ranilibyśmy planetę) niż stale się rozwijać i nie być w stanie zrobić czegokolwiek. Zrozum, ludzie w porównaniu do innych istot na ziemi posiadają ogromny intelekt i ciekawość, dzięki czemu są w stanie iść naprzód i się rozwijać w przeciwieństwie do innych zwierząt. Mówisz, że ludzie niszczą tą planetę, a zapominasz o tak wielu rzeczach jak np. to, że gdyby nie nasza rasa to pewnie wymarłoby wiele gatunków zwierząt które teraz dzięki nam są pod opieką, bezpieczne i powoli dążą do tego żeby wymarcie im nie groziło. Jeżeli nie chodziło Ci o zwierzęta, w takim razie dlaczego korzystasz z prądu, samochodu (może, tego nie wiem) plastikowych butelek czy jakichkolwiek sztucznych wyrobów które pochodzą z ziemi lub same mogą w jakiś sposób źle na nie wpłynąć? Jeżeli to też nie jest to co miałeś na myśli tylko, powiedzmy, że chodziło Ci o wyrzucane śmieci przez ludzi, jeżeli tak, to czy w ogóle kiedykolwiek podniosłeś jakikolwiek śmieć z ziemi który nie należał do Ciebie i go wyrzuciłeś (powiedzmy, np. paczkę od czipsów/chipsów jak chcesz tak to nazywaj)? A jeżeli miałeś na myśli niszczenie planety poprzez, np. budowę elektrowni, wydobywanie surowców czy innych materiałów, co mogłoby prowadzić do ewentualnej śmierci planety (mówię o braku warunków do życia) to możesz być praktycznie pewien, że zanim to nastąpi ludzkość odkryje inną planetę na której jest możliwe życie i się na nią przeniesie z najważniejszymi zasobami. Dobra, tutaj kończę ten monolog bo muszę coś jeszcze zrobić, nie wiem czy będzie Ci się chciało to wszystko czytać, ale jeżeli zdecydujesz się mi odpowiedzieć i dalej ciągnąć tą konwersację, to niechętnie podam Ci kolejne powody dlaczego mimo wszystko ludzie są inteligętni.

Avatar jacekpoz

28 września 2018, 13:08

@Byxon: Chyba go zgasiłeś

Avatar kuniaz

28 września 2018, 16:03

@jacekpoz: dobra masz rację ale chyba się nie zrozumieliśmy, ponieważ my (ludzie) zamiast wykorzyatać w pełni to, co dostaliśmy, zrujnowaliśmy to tą technologią na przykład to, że klimat się ociepla itd, a nawet w latach 80 XX wieku przez nas robiły się dziury ozonowe w atmosferze, a gdyby nie to, że ktoś pomyślał i to naprawił, ludzie by zginęli. Podsumowując ludzie technologią tworzą sobie sami zagrożenia i to jest najinteligentniejsze stworzenie na Ziemii co nie?

Avatar jacekpoz

28 września 2018, 16:06

@kuniaz: Tak, człowiek jest najinteligentniejszym stworzeniem na ziemi.

Avatar kuniaz

28 września 2018, 18:12

@jacekpoz: ok

Avatar Byxon

29 września 2018, 21:17

@kuniaz: No ale widzisz, sam napisałeś teraz. Ludzie się uczą i odkrywają nowe rzeczy, a jeżeli jest jakieś zagrożenie, np to które opisałeś wcześniej, to ludzie mimo wszystko jakoś znaleźli rozwiązanie i się uratowali. No chyba, że mówić tu o wojnach i masowej śmierci ludzi, to to już inna sprawa, ale to też nie głupota tylko natura i ludzka agresja, chcemy czy nie, zostaliśmy stworzeni/wyewoulowaliśmy na inteligentne, a zarazem dość agresywne stworzenia które nie są w stanie żyć w zgodzie z całym swoim gatunkiem, na to póki co nie ma rady i jeżeli już to właśnie ta agresja może doprowadzić do wyginięcia ludzkości, ale to już najgorszy z najgorszych scenariuszy i jednak nie wydaje mi się żeby ludzie podjęli się ryzyka zniszczenia własnego gatunku kosztem czegoś, ale to już moje zdanie ;p. Jeżeli znajdą się tutaj jakieś błędy, to z góry przepraszam, ale nie mam aktualnie zbytnio weny/ochoty na pisanie dłuższych wypowiedzi co może być przyczyną.

Avatar kuniaz

30 września 2018, 20:18

@Byxon: ok, zgadzam się z Tobą, zakopmy ten topór wojenny, ponieważ nasz gatunek musi się trzymać razem, a ja zrozumiałem, że popełniłem błąd twierdząc to, co jest napisane przeze mnie wyżej i przyznaję się do tego.

Avatar DHF1232

16 września 2018, 22:10

Jiren

Avatar Pichu_Lubi_Sonica

16 września 2018, 19:33

a 10 minut temu mi się akurat kot zrzygał

Avatar Verneo

16 września 2018, 19:01

Ja wtedy zawsze sram na łóżko kota

Avatar RiksuJBC

13 września 2018, 07:49

Avatar MorningStar

13 września 2018, 15:07

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Taka prawda

Spokojnie, dzieciak żyje

To tego... dzień dobry?

Kim nie za bardzo lubi krzywą wykładniczą, jeśli chodzi o zarażonych

Wiemy już, jak znajdą kasę na tarczę antykryzysową

Nie ogarnę tego

Moje życie zmieniło się o 360 stopni

To było pyszne!

Protip

Zatańczysz?

Logiczne

Smutne

Aż dziwne, że nie Simpsonowie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy zrzygasz się na dywan i patrzysz, jak najinteligentniejsza istota na świecie to sprząta.