Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kuniaz

16 września 2018, 22:19

z tym najinteligentniejszym to bym się nie zgodził

Avatar Byxon

17 września 2018, 15:01

@kuniaz: no to dawaj mistrzu podaj rasę która jest rzeczywiście inteligętniejsza

Avatar kuniaz

Edytowano - 17 września 2018, 15:58

@Byxon: wszystkie rasy ponieważ ludize w największym stopniu zniszczyli Ziemię

Avatar Byxon

17 września 2018, 16:50

@kuniaz: Mam rozumieć w takim razie, że szczepionki powodują autyzm a ziemia jest płaska tak? Proszę Cię zanim się wypowiesz na jakikolwiek temat dowiedz się czegokolwiek, poszukaj kaleką wiedzy albo zrób po prostu coś żeby się nie ośmieszyć. W tym przypadku radzę spojrzeć na definicję słowa "inteligencja".

Avatar kuniaz

Edytowano - 17 września 2018, 16:51

@Byxon: akurat szczepionki nie powodują autyzmu, ziemia nie jest płaska, a my rozwalamy tę planetę z każdą sekundą

Avatar Byxon

17 września 2018, 18:48

@kuniaz: Czyli idąc twoim tokiem rozumowania i tym, że wciąż nie sprawdziłeś znaczenia słowa inteligencja, lepiej żebyśmy dalej walczyli ze zwierzętami kamieniami i żyli w wioskach (najlepiej w jaskiniach, ponieważ żeby stworzyć wioskę potrzeba przynajmniej drewna, a ścinając je ranilibyśmy planetę) niż stale się rozwijać i nie być w stanie zrobić czegokolwiek. Zrozum, ludzie w porównaniu do innych istot na ziemi posiadają ogromny intelekt i ciekawość, dzięki czemu są w stanie iść naprzód i się rozwijać w przeciwieństwie do innych zwierząt. Mówisz, że ludzie niszczą tą planetę, a zapominasz o tak wielu rzeczach jak np. to, że gdyby nie nasza rasa to pewnie wymarłoby wiele gatunków zwierząt które teraz dzięki nam są pod opieką, bezpieczne i powoli dążą do tego żeby wymarcie im nie groziło. Jeżeli nie chodziło Ci o zwierzęta, w takim razie dlaczego korzystasz z prądu, samochodu (może, tego nie wiem) plastikowych butelek czy jakichkolwiek sztucznych wyrobów które pochodzą z ziemi lub same mogą w jakiś sposób źle na nie wpłynąć? Jeżeli to też nie jest to co miałeś na myśli tylko, powiedzmy, że chodziło Ci o wyrzucane śmieci przez ludzi, jeżeli tak, to czy w ogóle kiedykolwiek podniosłeś jakikolwiek śmieć z ziemi który nie należał do Ciebie i go wyrzuciłeś (powiedzmy, np. paczkę od czipsów/chipsów jak chcesz tak to nazywaj)? A jeżeli miałeś na myśli niszczenie planety poprzez, np. budowę elektrowni, wydobywanie surowców czy innych materiałów, co mogłoby prowadzić do ewentualnej śmierci planety (mówię o braku warunków do życia) to możesz być praktycznie pewien, że zanim to nastąpi ludzkość odkryje inną planetę na której jest możliwe życie i się na nią przeniesie z najważniejszymi zasobami. Dobra, tutaj kończę ten monolog bo muszę coś jeszcze zrobić, nie wiem czy będzie Ci się chciało to wszystko czytać, ale jeżeli zdecydujesz się mi odpowiedzieć i dalej ciągnąć tą konwersację, to niechętnie podam Ci kolejne powody dlaczego mimo wszystko ludzie są inteligętni.

Avatar jacekpoz

28 września 2018, 13:08

@Byxon: Chyba go zgasiłeś

Avatar kuniaz

28 września 2018, 16:03

@jacekpoz: dobra masz rację ale chyba się nie zrozumieliśmy, ponieważ my (ludzie) zamiast wykorzyatać w pełni to, co dostaliśmy, zrujnowaliśmy to tą technologią na przykład to, że klimat się ociepla itd, a nawet w latach 80 XX wieku przez nas robiły się dziury ozonowe w atmosferze, a gdyby nie to, że ktoś pomyślał i to naprawił, ludzie by zginęli. Podsumowując ludzie technologią tworzą sobie sami zagrożenia i to jest najinteligentniejsze stworzenie na Ziemii co nie?

Avatar jacekpoz

28 września 2018, 16:06

@kuniaz: Tak, człowiek jest najinteligentniejszym stworzeniem na ziemi.

Avatar kuniaz

28 września 2018, 18:12

@jacekpoz: ok

Avatar Byxon

29 września 2018, 21:17

@kuniaz: No ale widzisz, sam napisałeś teraz. Ludzie się uczą i odkrywają nowe rzeczy, a jeżeli jest jakieś zagrożenie, np to które opisałeś wcześniej, to ludzie mimo wszystko jakoś znaleźli rozwiązanie i się uratowali. No chyba, że mówić tu o wojnach i masowej śmierci ludzi, to to już inna sprawa, ale to też nie głupota tylko natura i ludzka agresja, chcemy czy nie, zostaliśmy stworzeni/wyewoulowaliśmy na inteligentne, a zarazem dość agresywne stworzenia które nie są w stanie żyć w zgodzie z całym swoim gatunkiem, na to póki co nie ma rady i jeżeli już to właśnie ta agresja może doprowadzić do wyginięcia ludzkości, ale to już najgorszy z najgorszych scenariuszy i jednak nie wydaje mi się żeby ludzie podjęli się ryzyka zniszczenia własnego gatunku kosztem czegoś, ale to już moje zdanie ;p. Jeżeli znajdą się tutaj jakieś błędy, to z góry przepraszam, ale nie mam aktualnie zbytnio weny/ochoty na pisanie dłuższych wypowiedzi co może być przyczyną.

Avatar kuniaz

30 września 2018, 20:18

@Byxon: ok, zgadzam się z Tobą, zakopmy ten topór wojenny, ponieważ nasz gatunek musi się trzymać razem, a ja zrozumiałem, że popełniłem błąd twierdząc to, co jest napisane przeze mnie wyżej i przyznaję się do tego.

Avatar DHF1232

16 września 2018, 22:10

Jiren

Avatar
Konto usunięte

16 września 2018, 19:33

a 10 minut temu mi się akurat kot zrzygał

Avatar Verneo

16 września 2018, 19:01

Ja wtedy zawsze sram na łóżko kota

Avatar RiksuJBC

13 września 2018, 07:49

Avatar MorningStar

13 września 2018, 15:07

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pamnie Jamnuszu, nie!

No uroczy są!

Musisz to obejrzeć

Ja tak

Ty też terefere!

Wygląda na bardzo groźnego rzeczywiście

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy zrzygasz się na dywan i patrzysz, jak najinteligentniejsza istota na świecie to sprząta.