Dodatkowa porcja białeczka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Hobby dla faceta
Nie idź!
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2018, 14:39
Pamiętaj, wszystko co znajduje się w internecie jest prawdą.
Odpisz
12 września 2018, 14:49
to jest prawda
Odpisz
17 września 2018, 11:20
raz na dzień dziecka nauczyciele kupili nam te cukierki. I mogę potwierdzić że były w nich te robale. I teraz wyobrazcie sobie krzyk dziewczyn jak to zobaczyły ze w ich cukierkach są robaki...
Odpisz
17 września 2018, 11:38
@BLAWK: ile ja ich zjadłem całych ;-;
Odpisz
17 września 2018, 11:21
memes
Odpisz
12 września 2018, 16:35
Dodatkowa porcja białka
Odpisz
16 września 2018, 14:05
@Mastilia: ten komentarz.... plus twój awatar.... xddddddd
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 16:46
@guniov: Co śmiesznego jest w ładnej pani z anime?
Odpisz
16 września 2018, 16:49
@guniov: Właśnie?
Odpisz
16 września 2018, 20:56
@Mastilia: cing ciang ciong
Odpisz
16 września 2018, 22:35
@Mastilia: Białko + ładne pani z anime ,chyba chodzi o free real R*CHAŃSKO czy coś
Odpisz
17 września 2018, 07:54
@korsti: Niech będzie
Odpisz
16 września 2018, 20:55
mniam a polaczki tylko dupe spinaja
Odpisz
13 września 2018, 06:37
Kto normalny ogląda cukierka przed zjedzeniem? Ja bym nawet nie poczuł tego robaczka...
Odpisz
16 września 2018, 14:35
@wicios: Np przy rozpakowaniu?
Odpisz
16 września 2018, 16:44
@BetonowyMur: (Od środka)
Odpisz
16 września 2018, 19:20
@BOSS111: Ten robak wystawał z całego cukierka
Odpisz
16 września 2018, 20:30
@BetonowyMur: Ale cukierek został otworzony nożem więc wydaje mi się że bez otwarcia by go nie zauważono.
Odpisz
16 września 2018, 18:14
Znalazem coś takiego w Mikołajkach z biedrkonki
Turki nas szanują
Odpisz
16 września 2018, 17:57
"wejherowo"
Odpisz
16 września 2018, 17:45
,,Dopuszczalne zanieczyszczenie biologiczne"
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 17:02
Myślałem że chodzi o to że w 3 na 20 paczek są ząbkowane noże
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 16:49
raz w czekoladzie milki takie gówno spotkałem i jeszcze się ruszało je**ne
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 15:39
Ano właśnie, pewni (klienci) się poskarżyli, że tam są robaki w pewnych cukierkach, to wysłaliśmy sklepowi zdjęcia i nam więcej słodyczy dali xD
Odpisz
16 września 2018, 15:37
Kiedyś po ugotowaniu znalazłem larwę w ryżu. była cała różowa
Odpisz
16 września 2018, 14:59
nigdy więcej nie zjem cukierków
Odpisz
16 września 2018, 17:36
powodzenia
Odpisz
16 września 2018, 14:34
Moje miasto takie piękne ^^
Odpisz
12 września 2018, 20:36
Ku*wa mieskzam blisko Wejherowa
Odpisz