memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 października 2022, 11:42
@Konto usunięte: i dalej trwa
Odpisz
Edytowano - 13 września 2017, 22:27
Podróż po starych obrazkach i ciągłe przekonywanie się, że stara społeczność jeja to były humorowe niedojdy w toku.
Edytowano - 20 lipca 2017, 11:08
Idę się pod pociąg!!
22 lutego 2011, 14:01
na końcu powiedziała "chce umrzyć ..." ale i tak 5\5
29 lipca 2011, 13:41
no i co z tego to jest celowe idioto wiecej takich na jeja wiecie wiecej takich potrzeba "mądrych"
18 sierpnia 2011, 14:29
@kacoper: kramadyga jęzd tla pardzo mnię faszna
11 lutego 2011, 23:07
@Orokana: zgadzam się z tobą , ale i tak daję 5/5 ;]
11 lutego 2011, 17:51
5/5
19 stycznia 2011, 15:55
@Poziomkaa: Dziwna jesteś...
5 stycznia 2011, 17:53
to mnie obraziło...nie wiem czemu...ale jednak 0.5/5 za minke
4 stycznia 2011, 22:29
Eeeee słabe i prostackie trochę jak dla mnie.... XD taki mam jakiś dziś dziwny nastrój... 4/5
4 stycznia 2011, 15:30
Koleś ma minke :3, dobrze że ja nie umiem piec ale mój chłopak owszem ;) 4/5
15 grudnia 2010, 14:07
orokana nie no racja 2/5
8 grudnia 2010, 08:58
jakby mi coś takiego facet powiedział, to by nie dostał ani jednego ciasta, jak niesmaczne to sama zjem 1/5
4 grudnia 2010, 22:32
NO.....TO JEST SZCZERE!!!
1 grudnia 2010, 21:52
slodziudki facet!!!
19 listopada 2010, 21:03
Ten facet wygląda jak królik ;)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 października 2022, 11:42
@Konto usunięte: i dalej trwa
Odpisz
Edytowano - 13 września 2017, 22:27
Podróż po starych obrazkach i ciągłe przekonywanie się, że stara społeczność jeja to były humorowe niedojdy w toku.
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2017, 11:08
Idę się pod pociąg!!
Odpisz
22 lutego 2011, 14:01
na końcu powiedziała "chce umrzyć ..." ale i tak 5\5
Odpisz
29 lipca 2011, 13:41
no i co z tego to jest celowe idioto wiecej takich na jeja wiecie wiecej takich potrzeba "mądrych"
Odpisz
18 sierpnia 2011, 14:29
@kacoper: kramadyga jęzd tla pardzo mnię faszna
Odpisz
11 lutego 2011, 23:07
@Orokana: zgadzam się z tobą , ale i tak daję 5/5 ;]
Odpisz
11 lutego 2011, 17:51
5/5
Odpisz
19 stycznia 2011, 15:55
@Poziomkaa: Dziwna jesteś...
Odpisz
5 stycznia 2011, 17:53
to mnie obraziło...nie wiem czemu...ale jednak 0.5/5 za minke
Odpisz
4 stycznia 2011, 22:29
Eeeee słabe i prostackie trochę jak dla mnie.... XD taki mam jakiś dziś dziwny nastrój... 4/5
Odpisz
4 stycznia 2011, 15:30
Koleś ma minke :3, dobrze że ja nie umiem piec ale mój chłopak owszem ;) 4/5
Odpisz
15 grudnia 2010, 14:07
orokana nie no racja 2/5
Odpisz
8 grudnia 2010, 08:58
jakby mi coś takiego facet powiedział, to by nie dostał ani jednego ciasta, jak niesmaczne to sama zjem 1/5
Odpisz
4 grudnia 2010, 22:32
NO.....TO JEST SZCZERE!!!
Odpisz
1 grudnia 2010, 21:52
slodziudki facet!!!
Odpisz
19 listopada 2010, 21:03
Ten facet wygląda jak królik ;)
Odpisz