Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2022, 06:29
Poniedziałek 8.55 - 17.00
Dla kontrastu środa: 8.00 - 12.30
Odpisz
29 kwietnia 2022, 07:05
czwartek 10 40
piątek 8 00
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 23:53
No gorzej trafić nie mogłem, prawie codziennie na 9
Odpisz
17 września 2018, 09:46
@Mato109: ja mam prawie codziennie o 10 i do 17 czasami i co mam powiedziec ;-;
Odpisz
17 września 2018, 20:05
@Mato109: Nie wybrzydzaj. Ja mam prawie codziennie na ósmą.
Odpisz
17 września 2018, 23:58
@Lujis: Szczerze? Wolałbym mieć na 8.00 i wyjść tą godzinę wcześniej.
Odpisz
11 sierpnia 2019, 13:22
@BLAWK: ja miałam w poniedziałki od 7 do 16:30
Odpisz
17 września 2018, 17:42
Podstawówka 8 klasa 2 razy do 16 2 razy do 15 20 i raz do 14 30
Odpisz
17 września 2018, 00:40
3h w poniedziałek, godzinka w czwartek i 2h w piątek
Odpisz
17 września 2018, 06:52
@Nocta: jak sie chodzi do 1 klasy to tak jest 😂😂😂/s
Odpisz
17 września 2018, 08:34
@Nocta: A do której klasy chodzisz?
Odpisz
Edytowano - 17 września 2018, 12:15
@pawlikok: Trzeci rok studiów
Odpisz
17 września 2018, 17:04
@Nocta: Zazdro, to w podstawówce mają po 4-5 godzin dziennie
Odpisz
17 września 2018, 17:13
@pawlikok: angielskie uniwerki są jakieś wyluzowane względem ilości godzin. W pierwszym roku miałam 10h tygodniowo, w drugim 7h, a na ostatni 6h. Ale nie narzekam. Więcej czasu by wszystko dobrze napisać
Odpisz
13 września 2018, 15:40
a u mnie po dwóch godzinach wf'u dwie matmy żeby dojechać nas fizycznie i psychicznie
Odpisz
13 września 2018, 16:05
@siemak: My mamy w środku dnia dwa wf, a po nich chemię, zajebisty plan, nie ma co.
Odpisz
17 września 2018, 07:22
Ja mam w środku dnia wf,a po nim chemię, matematykę i fizykę
Odpisz
17 września 2018, 12:45
@Donner: Ja w piątki mam WF na drugiej. A potem jeszcze 5 godzin będąc zmęczonym i spoconym. No zajebiście.
Odpisz
13 września 2018, 18:25
Ja mam teraz k.......a okienka
Odpisz
16 września 2018, 22:15
@Litops: też bym chciał :(
Odpisz
16 września 2018, 22:21
@MagicznySos: Okienka?
Odpisz
16 września 2018, 22:24
@MagicznySos: Okienka to najgorszy syf, jak masz 2 min od domu to jeszcze luz, ale inaczej masz strasznie przeje**ne, masz jakby dodatkową godzinę nic nie robią, więc w sumie marnujesz tylko czas w szkole.
Odpisz
16 września 2018, 22:28
@TakiTamTrol: Można ten czas poświęcić co prawda na odrabianie lekcji, ale czasem ich nie ma lub nie mam jak w szkole zrobić i nie mam czego zrobić ze sobą. To będzie dłuuuuuuuuuuuuüuuuuuuuugi rok
Odpisz
17 września 2018, 00:18
@Litops: wolę okienka niż fizykę
Odpisz
Edytowano - 17 września 2018, 11:31
@MagicznySos: ale tą fizyke i tak masz, a godzina w pi**u
Odpisz
17 września 2018, 08:33
Jestem w 1 klasie szkoły średniej, a już zmieniali plan lekcji 6 razy...
Odpisz
17 września 2018, 02:54
Trzy godziny geografii z rzędu na 6,7,8 lekcję.
Odpisz
17 września 2018, 01:22
Mam w PIĄTEK lekcje od 8 do prawie 17 + wf w środku lekcji
Odpisz
16 września 2018, 23:55
Prosiliśmy o lepszy plan to nam zrobili nowy
Tyle, że gorszy.
Odpisz
16 września 2018, 23:42
Odpisz
16 września 2018, 23:44
@Amy666: mogę pobrać?
Odpisz
16 września 2018, 23:46
@Weffer: Taak..
Ogólnie to nie moje, tylko Kitsune_Senpai xD
Odpisz
16 września 2018, 23:50
@Amy666: pobiore
Odpisz
16 września 2018, 22:36
zaczynam o 10.45, kończę o 17 - w 2 dni, 7.00- 14.15 w resztę dni
Odpisz
16 września 2018, 22:15
impresiw but imposibbl
Odpisz
13 września 2018, 16:30
Każdego dnia mam 8 lekcji
Odpisz
13 września 2018, 17:09
@Jasnowidz: Też
Odpisz
16 września 2018, 21:48
@Jasnowidz: Każdego dnia mam 6 lol
Odpisz