Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2018, 20:08
ja dzisiaj wlazłam w takiego dużego skurczybyka bez skorupy... to były nowe buty
Odpisz
15 września 2018, 20:11
@Majciak: RIP buciki
Odpisz
15 września 2018, 20:12
@Majciak: No ku*wa straszne. Ubrudziłaś sobie podeszwę. Ja to bym się chyba załamał i powiesił.
Odpisz
15 września 2018, 20:17
@WladcaDemonow: to zrób to
Odpisz
15 września 2018, 20:18
@Majciak: Nie, bo nie nadepnąłem na ślimaka w nowych butach.
Odpisz
15 września 2018, 20:27
@WladcaDemonow: przesteniesz być w końcu takim gównem?
Odpisz
15 września 2018, 20:28
@Kupahaha: nie mogłam się powstrzymać
powiedział gość z Kupą w Nicku.
Odpisz
15 września 2018, 20:29
@Kupahaha: Uważaj sobie, śmiertelniku.
Odpisz
15 września 2018, 20:29
@WladcaDemonow: Role-play swojego nicku jest żałosny, tak dla twojej wiadomości
Odpisz
15 września 2018, 20:31
@qaz123: Jeśli serio tak myślisz - to nie roleplay.
Odpisz
15 września 2018, 20:35
@WladcaDemonow:
Odpisz
15 września 2018, 20:36
@Majciak: Dlaczego jesteście tacy niemili?
Odpisz
15 września 2018, 20:40
@WladcaDemonow: Powód 1:
Odpisz
15 września 2018, 20:40
@WladcaDemonow: powód 2:
Odpisz
15 września 2018, 20:41
@WladcaDemonow: I, najlepszy, powód 3:
Odpisz
15 września 2018, 20:41
@qaz123: ?
Odpisz
15 września 2018, 20:42
@WladcaDemonow: Najpierw zachowałeś się niemiło względem innego użytkownika (bez powodu), a potem twierdziłeś że jesteś jakiś władcą demonów (czy coś, nie wiem)
Odpisz
15 września 2018, 20:45
@qaz123: Co tam jest niemiłego?
Nie stwierdziłem, że jesteś władcą demonów.
Odpisz
15 września 2018, 20:46
@WladcaDemonow: 7/10 Bait, nawet nawet
Odpisz
15 września 2018, 20:47
Słowo honoru, że to nie bait.
Odpisz
15 września 2018, 20:48
@WladcaDemonow: czyli po prostu debil
Odpisz
15 września 2018, 20:50
@WladcaDemonow: Przeczytaj dokładnie pierwszą wypowiedź, to zobaczysz co jest w niej nie miłego.
A co do drugiego, cytuje:
- Uważaj sobie, śmiertelniku.
- Role-play swojego nicku jest żałosny,tak dla twojej wiadomości.
- Jeśli serio tak myślisz - to nie R
role-play
Jeżeli dobrze odczytałem to, co chciałeś powiedzieć w ostatniej wiadomości, uważasz że nie role-playowałes tylo jesteś "władcą demonów"
Odpisz
15 września 2018, 20:52
@WladcaDemonow:
Odpisz
15 września 2018, 20:56
@qaz123: Nie chciałem. Bo nie jestem władcą demonów. Z tego co wiem. Jestem zwykłym demonem.
Odpisz
15 września 2018, 20:57
@WladcaDemonow: Mam dość
Odpisz
15 września 2018, 21:02
@WladcaDemonow: nie bądź ch*j
Odpisz
29 września 2018, 10:26
@qaz123: On jest władcą demonów.
Odpisz
29 września 2018, 10:56
@Archeologwinternetach: A ja jestem Qazqoatlem, bogiem samotności, smutku i przegrywu
Odpisz
29 września 2018, 11:54
@Archeologwinternetach: Jestem po prostu demonem, nie władcą.
Odpisz
29 września 2018, 12:27
@WladcaDemonow:
Odpisz
2 października 2018, 14:18
@qaz123: RIP ślimak :(
Odpisz
4 października 2022, 16:14
@WladcaDemonow: Ale drama
Odpisz
14 kwietnia 2021, 19:15
ja tam lubię zabijać ślimaki bez skorupy
Odpisz
1 października 2018, 14:42
O mgs 4 !
Odpisz
30 września 2018, 22:12
Nie żeby coś, ale ja lubię deptać ślimaki :D Zawsze jak sobie idę po deszcze w kaloszach i widzę jakiegoś to go rozdeptuję. Najlepsze są w te w skorupce bo fajnie chrupią :D
Odpisz
1 października 2018, 13:36
@angela69:
Odpisz
15 września 2018, 21:05
A ten wydaje dźwięk JAAAAAAAA
Odpisz
15 września 2018, 21:25
@ewelkapl: JAAAAAAAA
Odpisz
29 września 2018, 11:28
@Ziemniak_Illuminati: Twój awatar tak bardzo pasuje do tego komentarza, że aż ciężko uwierzyć.
Odpisz
29 września 2018, 13:45
@szczerbatek12: On pasuje do wielu rzeczy
Odpisz
29 września 2018, 12:47
Ja się wtedy zawsze czuję niefajnie smutno. Przez chwilę.
Odpisz
15 września 2018, 22:57
Fajnie flaki wylatują
Odpisz
Edytowano - 15 września 2018, 21:04
Ja zawsze staram się na nie uważać
Odpisz
15 września 2018, 20:08
A pies zaczyna jeść jego zwłoki
Odpisz
15 września 2018, 20:12
@qaz123: A potem tymi zwokami wymiotuje na twe buty
Odpisz
15 września 2018, 20:13
@Boberek00: A potem ty zaczynasz to jeść...
Odpisz
15 września 2018, 20:41
@qaz123: nie pies, właściciel
Odpisz
15 września 2018, 20:32
biedny ślimak...
Odpisz
15 września 2018, 20:25
A obok są inne i patrzą jak bezdusznie wywalasz jego zmielone martwe ciało
Odpisz
15 września 2018, 20:16
ślimok
Odpisz
15 września 2018, 20:14
Odpisz
15 września 2018, 20:09
Historia prawdziwa
Odpisz