Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ampek

30 września 2018, 16:24

też nie lubię i nie ogarniam chemii ( jestem w 8 klasie podstawówki)

Avatar wetekin

25 września 2018, 19:59

Tymczasem w moim podręczniku od chemii.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Czarna_Madonna

29 września 2018, 17:26

@wetekin: ja też 7

Avatar igor444

29 września 2018, 18:47

@NajbardziejKreatywnyLogin: ja jestem 1 liceum biolchem i wacham się nad zostaniem choć pewnie zostane.

Avatar Tamron

29 września 2018, 14:23

A ja jestem dziwny i lubię chemię
Nawet chciałem pójśc na kierunek mat-fiz-chem, ale nie ma u mnie w mieście, a do Łodzi nie widzi mi się jechać

Avatar kacp80

25 września 2018, 20:36

co tam jest napisane ?

Avatar Grzechoooo

29 września 2018, 10:38

@kacp80: wiersz.

Avatar
TheHackerGames

29 września 2018, 10:48

@kacp80: "Komiks o bólu, nędzy i cierpieniu
*ja we wakacje*
hmm, właściwie to czemu nie chciałam pójść na biol-chem? przecież funkcjonowanie świata jest takie ciekawe.
*ja ucząc się tego
<------
aa...
już wiem czemu...
~~~~~~~~
powodzenia przyszły właścicielu podręcznika
chemia jest niewdzięczna
.
.
.
.
właśnie robię durne komiksy zamiast uczyć się na kartkówkę. doceń to.
.
.
.
.
masz tu ciastko na pocieszenie, że też musisz się tego uczyć

przeterminowane----->"

Avatar Windows_10

29 września 2018, 10:14

poprzedni właściciel? u nas się kupuje nowe

Avatar Muffinka17

25 września 2018, 21:51

O, jestem tam na dole :>

Avatar MsCrazyAlex

26 września 2018, 11:42

@Muffinka17: z dopiskiem "przeterminowane"

Avatar andi12345

25 września 2018, 19:56

urocze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co to takiego?

Dobrze czasem się oderwać

Dwa oblicza

To by wystarczyło

Nie znoszę kleszczy

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka