Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2020, 11:23

Ja se właśnie gram w wiedźmaka

Avatar Legolas9988

25 listopada 2018, 19:38

Grało się 7 lat temu jak miało się 5 lat

Avatar Selkes

16 września 2018, 01:04

nie rozumiem hejtu na tą gre. To chyba logiczne że studio tego pokroju nie zrobi wiedźmina 4

Avatar zurek1

28 września 2018, 16:36

@Selkes: gra jest ch*jowa? No jest. A czy to, że to małe studio Z DOFINANSOWANIAMI (z tego co pamiętam) ją robiło, to musi znaczyć, że będzie słaba? No nie. Są już wyrobione w branży pewne minimalne wymagania. Nawet od małych studyjek. Ta "gra" nie spełnia absolutnie kuźwa żadnego. Może jedynie takie, że jest darmowa

Avatar kolec123

28 września 2018, 14:19

nie rozumiem mema :/ po co tu wiedźmin lel przeciez nie jest najlepszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar matix044

28 września 2018, 23:27

@One_punch_man: Bo jest zajebisty i nigdzie go praktycznie już ni ma, a przynajmniej tak mi sie zdaje

Avatar One_punch_man

29 września 2018, 00:15

@matix044: ja go nad morzem widziałem

Avatar Agario

16 września 2018, 10:20

Polecam zagrajmy w crapa.

Avatar igor444

16 września 2018, 13:24

@Agario: Potwierdzam

Avatar Tymek590

16 września 2018, 13:51

@Agario: potwierdzam

Avatar Kto_Inny

16 września 2018, 03:08

Kto gra(ł) w Wiedźmina III?

Avatar
papkin555

16 września 2018, 09:28

@Kto_Inny: Ja

Avatar kokosek112

28 września 2018, 14:43

@Kto_Inny: jo

Avatar Mation2003

28 września 2018, 14:50

@Kto_Inny: ja

Avatar Dardanelle

28 września 2018, 17:03

@Kto_Inny: ja we wszystkie części łącznie z gwintem, teraz czekam na wojnę krwi

Avatar
Grzesieku

16 września 2018, 00:17

Gothic to najlepsza polska gra

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Grzesieku

18 września 2018, 06:17

Avatar
Konto usunięte

28 września 2018, 16:01

@WielkaInkwizycja: ja pomagam pewnej grupie znienawidzonej tu

Avatar Jasnowidz

16 września 2018, 00:26

O czym jest ta gra?

Avatar
Grzesieku

16 września 2018, 00:42

@Jasnowidz: nrgej nagrał o niej film, tam możesz się tego dowiedziec

Avatar WarzywoOSmakuDrewna

16 września 2018, 00:23

Bitch, please

Avatar PanDyrektor

16 września 2018, 00:19

Skarb Sobieskiego, nawet nie znam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Vader0PL
Dodane przez: Vader0PL

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Nie idź!

Pozdrawiam świetliki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka