Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie po oczach
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 września 2018, 21:33
wyobraźcie sobie że tam mieszkaće i wracacie naje**ni na chate
Odpisz
29 września 2018, 13:27
@HEAVY_BLYAT: To teraz pomyśl co by się stało gdyby ktoś po wiaderku musiał tam wejść
Odpisz
28 września 2018, 15:41
pole ryżowe dla ludzi
Odpisz
28 września 2018, 15:05
Odpisz
20 września 2018, 18:30
W środku jest jakiś garaż czy coś czy po prostu czym niżej mieszkasz tym masz bardziej wyje**ny metraż?
Odpisz
28 września 2018, 07:27
zobacz że w środku budynku jest dziura, w tej dziurze też są balkony
Odpisz
27 września 2018, 21:02
wygląda fajowo, ale czy się w nim fajowo mieszka ?
Odpisz
27 września 2018, 21:27
@Royoo: no tak
Odpisz
27 września 2018, 21:13
Miasta roje jak w WH40k są bliższą przyszłością niż się wydaje.
Odpisz
27 września 2018, 20:03
Pierwsza rzecz jaką chciałbym tam zrobić: Postawić na górze ogromny basen i przypadkiem wylać z niego wode.
Odpisz
27 września 2018, 20:32
"przypadkiem"
Odpisz
20 września 2018, 18:04
Ale mają przynajmniej balkony
Odpisz
20 września 2018, 17:37
A co jak twój stary pijany będzie wracał naj*bany w nocy?
Odpisz
20 września 2018, 16:45
myślałem że to góra w Minecraft na shaderach
Odpisz
20 września 2018, 17:20
Same
Odpisz
20 września 2018, 17:36
@Pikachu_fan_Subaru: czyli nie tylko ja jestem ¶0¶ierdolony
Odpisz
20 września 2018, 16:30
No ale jak stąd się zaje**ć
Odpisz
20 września 2018, 16:37
@Mememasterlv56: tak jak na schodach
Odpisz
20 września 2018, 16:39
@Polalak: no ale jak spadniesz to tylko na 3 metry
Odpisz
20 września 2018, 16:53
@Mememasterlv56: to wejdź na szczyt i wykonaj skok wiary
Odpisz
20 września 2018, 16:35
Wszystko fajnie, ale czy obrazki na jeja nie powinny śmieszyć?
Odpisz
20 września 2018, 16:36
@Misieeek04: Jakoś ciekawostki mają dobre oceny.
Odpisz
20 września 2018, 16:37
@Misieeek04: Mógłby być na to osobny dział
Odpisz
20 września 2018, 16:37
jak na razie to ma słabe.
Odpisz
20 września 2018, 16:37
@ewelkapl: fajnie by było
Odpisz
20 września 2018, 16:38
@Misieeek04: mój Mem dostał kiedyś 3 wdółgłosy A potem wbił 89 w górę więc wiesz...
Odpisz
28 września 2018, 00:21
@Misieeek04: jeja uczy i bawi
Odpisz
28 września 2018, 00:35
@lodysmietankowe: bawi i uczy*
Odpisz
20 września 2018, 16:32
Fajna piramida
Odpisz
20 września 2018, 16:31
A w Polsce blokowiska
Odpisz