Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mikulek04

31 maja 2013, 20:28

Przy komputerze zapatrzyłam się na kable i zastanawiałam się, czy to z nimi jest coś nie tak, chwilę potem zobaczyłam adidas ._.

Avatar Milios

31 maja 2013, 19:48

10 - nie jestem pewny czy to ogromne kłódki, czy małe szafki?

Avatar czapl1997

31 maja 2013, 13:47

A na zdj nr.3 zwykły bidet

Avatar sweetola

31 maja 2013, 13:23

chce takie buty!

Avatar Mermeros

31 maja 2013, 09:33

Ale z drugiej strony, kto nie chciałby mieć takiej kobiety jak na przedostatnim zdjęciu? :)

Avatar kitty27

31 maja 2013, 09:03

to je rosja tego nie zrozumiesz

Avatar Serphis

31 maja 2013, 08:58

Dywany na ścianach :D

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2013, 06:12

a ja myslalem ze zobacze jak ktos widzi ze dziewczyna gra :)

Avatar zatoka

31 maja 2013, 00:04

Oni to mają taką radochę z tego... A wiadomościach to tylko smutne rzeczy o nich gadają, nie mogli by pokazać czegoś takiego?

Avatar mowmilol

30 maja 2013, 22:38

Dlaczego w Rosji wiesza się dywany na ścianie?

Avatar czapl1997

31 maja 2013, 13:45

@mowmilol: Żeby było cieplej

Avatar tejo155

30 maja 2013, 21:48

Rosja jest ***ista

Avatar Ostry0014

30 maja 2013, 21:40

Zdjęcie siódme przerobione Photoshopem... Widać źle "wycięte" włosy i ma inne krzesełko i inny stolik... i jakoś tam mu się dziwnie stopa opiera o podłogę ;)

Avatar Sauron

30 maja 2013, 21:21

15 - dywany na ścianach muszą być :|

Avatar Mileena_LOL

30 maja 2013, 21:18

Ta ciężarówka i skrzynka od kompa nawet ujdzie ...

Avatar Patryk933

30 maja 2013, 20:54

No bo to ROSJA :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #rosja, #ludzie

Rel

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka