Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

4 sierpnia 2017, 10:18

Teraz tylko czekać na komentarze od dzieci typu:
Konsola po lewej a po prawej PC.

Avatar Cool_Cat

23 listopada 2016, 17:54

Prawda :)

Avatar barto1997

23 listopada 2013, 17:14

Po lewej konsole Po prawej PC ;)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar barto1997

26 sierpnia 2017, 10:13

@Filipsss: Ale dupa boli :D Pięknie

Leć jeszcze po odkopywać trochę moich komentów sprzed 4/5 lat ;) może doda ci to kilka fpsów żeby nie spadało poniżej 30 xD

Avatar Filipsss

26 sierpnia 2017, 10:21

@barto1997: teraz to ty masz ból dupy gimbusie XD

Avatar skate07071

6 lipca 2014, 19:12

blazcowicz jest tylko jeden ;p

Avatar emilian02

26 maja 2014, 19:30

jaki zbieg okoliczności akurat oglądam tą serie

Avatar Geometeor

27 marca 2014, 17:57

Wolfenstein najlepsza gra świata

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2014, 19:49

Tylko teraz mniejsza grywalność "bo bżedziesz grawika najfaszniejża!" -,-

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2013, 18:08

Bez zmian...xD

Avatar PanChleb

30 maja 2013, 18:19

Wcale nie, na tym po lewej ma trochę inny kolor włosów.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2013, 20:49

z twoim zdjęciem profilowym ten komentaż zmienił wszystko XD

Avatar frazeologizm

31 maja 2013, 13:29

bez przesady z reklamowaniem loga jeja.pl - dajcie oglądać obrazki a nie wasze loga

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 30 maja 2013, 23:08

Wolvenstein 3D nawet fajny ale doom II lepszy

ps.kto to po prawej stronie

Avatar matigrzegorz

30 maja 2013, 20:11

No i ciekawe ile osób z tej strony wie, co to za kultowa postać po lewej :).
Tak btw. to dla mnie grafika nie robi różnicy, sam wczoraj zacząłem grać w C&C Renegade, już 4 raz to przechodzę, ale to się nie nudzi ;3. Później chyba zabiorę się ponownie za Quake'a 1,2, Return to Castle Wolfenstein itd. :D

Avatar Terminus223

30 maja 2013, 20:13

@matigrzegorz: A Mario albo Doom :p ?

Avatar matigrzegorz

30 maja 2013, 21:20

@Terminus223: Dooma lubię, ale nie aż tak bardzo jak Quake'a ;D. A Mario już tyyyyyyleeeee razy się grało, że już troszkę dość mam, tym bardziej, że w szkole na komórce jak nie mam co robić, to w niego pykam :)

Avatar Bjornie

30 maja 2013, 19:48

Ja tam bardzo lubię stare gry: Fallouty, pierwsze TES'y, Dooma, Arcanum, Diabełka, Planescape'y itd.

Avatar Siedze

30 maja 2013, 18:18

a minecraft

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar malaho2000

3 czerwca 2013, 07:23

@Siedze: Mądrze gadasz, polać mu !

Avatar olejszonka

19 października 2013, 00:31

@malaho2000: Aż mi sie przez ciebie zachciało pograć w mario...Dzięki ^.^

Avatar Paulius

30 maja 2013, 19:07

dla mnie bez różnicy - ważne czy chce się grać.

Avatar Epickiodkrywca

30 maja 2013, 19:02

ten facet po prawej jest smutny dlatego że tęskni za dawnymi grami.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

To się nie może nie udać

Ostry ten sędzia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka