memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 października 2018, 14:42
Xiaomi lepsze
Odpisz
1 października 2018, 14:46
@KapitanKokosel: Przestańcie już, błagam! Za dużo już tego :<
Edytowano - 1 października 2018, 14:47
@Pisiont_Groszy: X I A O M I L E P S Z E
1 października 2018, 14:50
@PozajmowaliNajlepszeNicki:
1 października 2018, 15:22
@Pisiont_Groszy: ale xiaomi ma dużo lepsze baterie
1 października 2018, 15:56
@conect12345: No chyba nie, w note 2 bateria mi padła po 3 miesiącach.
1 października 2018, 16:12
@Pisiont_Groszy: tyle, że Xiaomi naprawdę najlepsze jest :v
1 października 2018, 16:26
@KapitanKokosel:
1 października 2018, 17:37
@Pisiont_Groszy: Nie przestaniemy, to hasło jest wszędzie. Myślisz, że co znaczy "XD"? Xiaomi Dobre!
Edytowano - 1 października 2018, 17:56
@ben1794: ben1794: bez ładowania :D
1 października 2018, 20:28
@ben1794: mi bateria maks 3 dni trzyma, a ty narzekasz że tylko 3 miesiące tylko.
1 października 2018, 23:04
@Noxen: XD ku*wa, źle napisałem, w sensie że po 3 miesiącach bateria nie ładowała się już.
30 maja 2019, 16:26
@ben1794: pewnie tak dbales o telefon
22 września 2018, 19:56
Huawei-Make it possible Apple-DAWAJ KU*WA NERKE
16 kwietnia 2019, 15:09
@Mememasterlv56: Masz tu setnego like'a :D
16 kwietnia 2019, 18:16
@pawlikok: dzięki
22 maja 2019, 22:16
@Mememasterlv56: 101 like c;
30 maja 2019, 16:25
@Mememasterlv56: 102
2 października 2018, 00:15
To gowno z chin na X lepsze
26 marca 2019, 17:49
@maksio254: ty chamie Huawei jest dobry
1 października 2018, 19:00
A ciekawe, czy kabel od powerbanka kompatybilny z IPhone.
1 października 2018, 18:41
Średnia wieku 15 xd
1 października 2018, 15:55
#teamsamsung #teamhuawei #teamiphone
1 października 2018, 14:59
ej... a wiecie , że... XIAOMI LEPSZE
Edytowano - 1 października 2018, 18:33
@KE1S4J: Tak... A wiesz, że... PISANIE W TEN SPOSÓB NIE JEST ŚMIESZNE?
22 września 2018, 20:05
reklama dźwignią handlu
23 września 2018, 22:32
@UkrytyNinja: handel reklamą dźwigni
22 września 2018, 20:33
niestety powerbanki były rozładowane
22 września 2018, 20:10
Aż bym stanął w kolejce tylko po darmowego powerbanka
22 września 2018, 19:57
Drogie, ale mądre
22 września 2018, 19:55
To pułapka
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 października 2018, 14:42
Xiaomi lepsze
Odpisz
1 października 2018, 14:46
@KapitanKokosel: Przestańcie już, błagam! Za dużo już tego :<
Odpisz
Edytowano - 1 października 2018, 14:47
@Pisiont_Groszy: X I A O M I L E P S Z E
Odpisz
1 października 2018, 14:50
@PozajmowaliNajlepszeNicki:
Odpisz
1 października 2018, 15:22
@Pisiont_Groszy: ale xiaomi ma dużo lepsze baterie
Odpisz
1 października 2018, 15:56
@conect12345: No chyba nie, w note 2 bateria mi padła po 3 miesiącach.
Odpisz
1 października 2018, 16:12
@Pisiont_Groszy: tyle, że Xiaomi naprawdę najlepsze jest :v
Odpisz
1 października 2018, 16:26
@KapitanKokosel:
Odpisz
1 października 2018, 17:37
@Pisiont_Groszy: Nie przestaniemy, to hasło jest wszędzie. Myślisz, że co znaczy "XD"? Xiaomi Dobre!
Odpisz
Edytowano - 1 października 2018, 17:56
@ben1794: ben1794: bez ładowania :D
Odpisz
1 października 2018, 20:28
@ben1794: mi bateria maks 3 dni trzyma, a ty narzekasz że tylko 3 miesiące tylko.
Odpisz
1 października 2018, 23:04
@Noxen: XD ku*wa, źle napisałem, w sensie że po 3 miesiącach bateria nie ładowała się już.
Odpisz
30 maja 2019, 16:26
@ben1794: pewnie tak dbales o telefon
Odpisz
22 września 2018, 19:56
Huawei-Make it possible
Apple-DAWAJ KU*WA NERKE
Odpisz
16 kwietnia 2019, 15:09
@Mememasterlv56: Masz tu setnego like'a :D
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:16
@pawlikok: dzięki
Odpisz
22 maja 2019, 22:16
@Mememasterlv56: 101 like c;
Odpisz
30 maja 2019, 16:25
@Mememasterlv56: 102
Odpisz
2 października 2018, 00:15
To gowno z chin na X lepsze
Odpisz
26 marca 2019, 17:49
@maksio254: ty chamie
Huawei jest dobry
Odpisz
1 października 2018, 19:00
A ciekawe, czy kabel od powerbanka kompatybilny z IPhone.
Odpisz
1 października 2018, 18:41
Średnia wieku 15 xd
Odpisz
1 października 2018, 15:55
#teamsamsung #teamhuawei #teamiphone
Odpisz
1 października 2018, 14:59
ej...
a wiecie , że...
XIAOMI LEPSZE
Odpisz
Edytowano - 1 października 2018, 18:33
@KE1S4J: Tak...
A wiesz, że...
PISANIE W TEN SPOSÓB NIE JEST ŚMIESZNE?
Odpisz
22 września 2018, 20:05
reklama dźwignią handlu
Odpisz
23 września 2018, 22:32
@UkrytyNinja: handel reklamą dźwigni
Odpisz
22 września 2018, 20:33
niestety powerbanki były rozładowane
Odpisz
22 września 2018, 20:10
Aż bym stanął w kolejce tylko po darmowego powerbanka
Odpisz
22 września 2018, 19:57
Drogie, ale mądre
Odpisz
22 września 2018, 19:55
To pułapka
Odpisz