Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Truskavvkova

2 czerwca 2013, 19:08

1. Jest tylko trzech polaków; błaszyczkowski, lewandowski i piszczek
1. lewandowski 2. reus 3. hummels 4. sahin 5. błaszczykowski 6. gundogan 7. grobkreutz 8. subotic 9. weinderfeller 10. piszczek 11. schmelzer *w 1997 roku :D

Avatar Hidd3nly

2 czerwca 2013, 21:05

@Truskavvkova: Wow wiesz, że jest tylko 3 Polaków a nie 4 brawo. Cała reszta ok. tylko szkoda, że wzięte z wikipedi.

Avatar Truskavvkova

3 czerwca 2013, 17:12

@Hidd3nly: Nie wzięta z wikipedi. Jeżeli się kibicuje danemu klubowi to wie się takie rzeczy ;x ja ci nie sugeruję że nie kibicujesz Realowi, więc może trochę zrozumienia, co?

Avatar Hidd3nly

4 czerwca 2013, 13:57

@Truskavvkova: Może wzięte może nie, nie wiem. Ja i tak nie wierze. Skąd mam nawet wiedzieć czy nie kibicujesz Borussi tylko dlatego, że jest tam 3 polaków. Ale może to prawda wypowiadać się nie będę.

Avatar Truskavvkova

4 czerwca 2013, 17:48

@Hidd3nly: Nie kibicuję dlatego, że jest 3 polaków. Przyjmijmy po prostu że ty jesteś za Realem ja za Borussią, i możemy zaprzestać kłótni xd :D

Avatar Hidd3nly

5 czerwca 2013, 14:03

@Truskavvkova: Jak już napisałem nie wiem. Może i to wszystko wiesz i może nie kibicujesz BvB tylko dla tego, że jest tam 3 polaków. Ja tego po prostu nie wiem bo Cię nie znam.

Avatar Hidd3nly

1 czerwca 2013, 22:50

Mógł mocniej :P

Avatar Radziosek

31 maja 2013, 07:54

Zwolnione tempo, a czas gna 2 razy szybciej ?

Avatar Mateokl

30 maja 2013, 20:02

Boom! Headshot! Mega Combo!

Avatar Truskavvkova

30 maja 2013, 19:46

Weindenfeller i tak jest lepszy, bo jest z Borussi c:

Avatar Hidd3nly

1 czerwca 2013, 22:49

@Truskavvkova: Właśnie jest z borussi czyli jest gorszy.

Avatar Truskavvkova

2 czerwca 2013, 15:02

@Hidd3nly: Nie C: Borussia jest lepsza

Avatar Hidd3nly

2 czerwca 2013, 17:16

@Truskavvkova: Wymień 4 Polaków, cały skład Borussi i powiedz w którym roku borussia wygrała puchar interkontynentalny.

Avatar Truskavvkova

2 czerwca 2013, 19:05

@Hidd3nly: Gra tylko 3 polaków i to są; Błaszczykowski, Lewandowski i Piszczek.
1. Lewandowski
2. Reus
3. Hummels
4. Sahin
5. Błaszczykowski
6. Gundogan
7. Grobkreutz
8. Subotic
9. Weindenfeller
10. Piszczek
11. Schmelzer
* w 1997 roku (w tym samym co Ligę Mistrzów) : ))

Avatar Truskavvkova

2 czerwca 2013, 19:08

@Hidd3nly: 1. Jest tylko trzech polaków; błaszyczkowski, lewandowski i piszczek
1. lewandowski 2. reus 3. hummels 4. sahin 5. błaszczykowski 6. gundogan 7. grobkreutz 8. subotic 9. weinderfeller 10. piszczek 11. schmelzer *w 1997 roku :D

Avatar gracjan10

30 maja 2013, 19:28

super! ale mam pytanie. JAK TAKIE COS ROBICIE

Avatar Epickiodkrywca

30 maja 2013, 19:03

wygrywa robben :p

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2013, 18:34

no i to jak,swoją twarzą

Avatar Artegorus

30 maja 2013, 18:15

ale obronił :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka