To będzie niezapomniana przygoda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
A, okej
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2018, 16:23
Ma kamizelkę, czyli że jest przynajmniej chuninem. Ch*jowym, skoro go wysłali na misję do pizzeri :v
Odpisz
Edytowano - 25 września 2018, 16:54
@zurek1: kto jest po chuninie? genin?
Odpisz
Edytowano - 25 września 2018, 16:56
@Rafik005: genin to pierwszy poziom, po chuninie jest joinin
Odpisz
25 września 2018, 17:31
@michu205: Jounin*
Odpisz
25 września 2018, 18:16
@zurek1: dzięki zapomniałem jak się pisze
Odpisz
14 stycznia 2019, 21:05
@michu205: i potem może anbu
Odpisz
31 stycznia 2019, 17:28
@michu205: potem anbu (do michu205)
Odpisz
1 lutego 2019, 23:58
@ProMoruxBax: ok
Odpisz
25 maja 2019, 22:45
@michu205: no chyba, że natychmiast wyskoczysz do Kage
Odpisz
26 maja 2019, 12:50
@marianx12: zawsze możesz być senninem
Odpisz
26 maja 2019, 21:58
@michu205: a tak w sumie to kto to jest dokładniej sennin? ( jestem dopiero na 92 odcinku shippuuden)
Odpisz
27 maja 2019, 21:30
@marianx12: sorry zrobiłem błąd chodziło mi sannina, Jiraya Tsunade i Orochimaru nimi są
Odpisz
27 maja 2019, 22:44
@michu205: to akurat wiem, ale nie wiem czemu akurat sannin... to jest jakieś specjalne słowo albo ranga czy coś? Czy wymyślone słowo na potrzeby anime/mangi?
Odpisz
28 maja 2019, 17:46
@marianx12: na potrzebę anime chyba.Została im nadana przez kage wioski deszczu w nagrodę za pokonanie go w walce podczas Wielkiej Wojny Ninja
Odpisz
29 maja 2019, 10:34
@michu205: tak, obejrzałem to akurat dzisiaj ten coś tam z salamandrami
Odpisz
17 czerwca 2019, 00:17
@michu205: smuteg, obejrzałem już całe naruto zaś Boruto 2 odcinek... obejrzałbym i to szybko ale już na starcie wiem, że to nie jest naruto... dużo osób jak ja by chciało kontynuację, a nie nowe nowego. Mimo tego postaram się oglądać tę serię, ale jestem świadom, że trzeba ją traktować czasem nawet jako zupełnie inne anime, na dodatek ciężko nie porównywać i oczekiwać, że to dalej naruto przez te wszystkie piękne chwilę, momenty i wspomnienia... niestety ludzki umysł ma to do siebie, że tak szybko się od tego nie odzywai :/
Odpisz
17 czerwca 2019, 00:23
@marianx12: z czego co słyszałem boruto jest słabe
Odpisz
17 czerwca 2019, 00:35
@michu205: też tak słyszałem, po 2 odcinkach mógłbym zakładać, że tak będzie, ale jestem pamiętliwy... wystarczy aby chociaż 5 odcinków aby mi zrobiły cieplutko na serduszko przez co wytrwam resztę największego gówna aby oddać dzięki za dłuższe lub krótsze wspaniałe chwilę jakimi mnie kiedyś obdarzyli, w sumie to i tak lepsze niż lekcje matmy...
Odpisz
6 października 2018, 13:31
Czy ktoś jeszcze pomyślał o Fundacji?
Odpisz
25 września 2018, 17:23
a ja jestem lider wśród fanów Young multi
Odpisz
Edytowano - 25 września 2018, 17:00
tradycyjna receptura, wypiekane w amaterazu, ciasto mieszane rasenganem
Odpisz
25 września 2018, 16:27
Wersja Multiego od Netflixa
Odpisz
25 września 2018, 16:07
pizza z podwójnym serem, salami, shurikeny, jaki sooos?
Odpisz
25 września 2018, 14:51
naruto4soul
Odpisz