Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
No to posłuchane
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2023, 18:53
Heh
Odpisz
8 października 2018, 18:35
gurwa krzyniowi mogą zmienić nick ale innym już nie, i jak tu szanować takich adminów
Odpisz
8 października 2018, 18:36
@Agario: +1
Odpisz
8 października 2018, 18:44
@Agario: Jakby każdy mógł zmieniać sobie od tak nicki to nikt nie wiedziałby kim jest
Odpisz
8 października 2018, 18:45
@Adi34: To po ch*j zmieniali Krzyniowi?
Odpisz
8 października 2018, 18:53
@kubakk12: Bo truł im dupe jak poje**ny
Skąd mam wiedzieć, nie jestem informacją turystyczną
Odpisz
8 października 2018, 18:55
@Adi34: Mógł dostać bana za trucie dupy adminów
Odpisz
8 października 2018, 19:20
@Agario: nic o jego zmianie nicka nie słyszałem, o co chodzi?
Odpisz
Edytowano - 8 października 2018, 19:27
miał KrzyniuTV jak dobrze pamiętam ale była akcja z telewizorem i w ogole
Odpisz
8 października 2018, 22:36
@Agario: Już niedługo
Odpisz
10 października 2018, 15:37
@Agario: bo nie można mówić prawdy xd
Odpisz
9 października 2018, 23:07
Samobójstwo liczy się jako kill czy asysta?
Odpisz
9 października 2018, 05:57
(Kiedy w 1 tygodniu masz 2 cringe'owe sytułacje które będziesz sobie przypominał przez następne 5 lat)
Odpisz
9 października 2018, 07:48
@SzyMOON_: I jeszcze popełniłeś błąd ortograficzny pod którym zaraz ktoś coś napiszę, niepozwalając tego zmienić
Odpisz
10 października 2018, 16:25
@Patrgos: ku*wa
Odpisz
14 października 2018, 12:16
@Patrgos: "napiszę"
haha
Odpisz
14 października 2018, 18:46
No ale ja nie mam złego dnia
¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
8 października 2018, 22:30
Halp me plz ;-;
Odpisz
8 października 2018, 22:09
heh
Odpisz
8 października 2018, 21:28
;_;
Odpisz
Edytowano - 8 października 2018, 19:51
Znam to! Kiedyś na jakiejś stronie miałem Hatsine Miku (zamiast Hatsune Miku)
Odpisz
8 października 2018, 18:09
Nie jest tak źle, przynajmniej u mnie
Odpisz
8 października 2018, 19:32
@Wielki_Cezarz_Kapust: nigdy tego nie zauważyłem
Odpisz
8 października 2018, 19:02
Odpisz
8 października 2018, 18:32
#Poprawić_Kapustę!
Odpisz
8 października 2018, 18:48
@oarfish: <3
Odpisz
8 października 2018, 18:36
Miałem być BęcV ale jeja nie przyjmuje polskich znaków :^/
Odpisz
Edytowano - 8 października 2018, 18:06
Mój nick na większość mediów to GKCzol
Odpisz
Edytowano - 26 września 2018, 22:52
A ja bym walczył! Jednoczmy się! #Poprawić_Kapustę!
Odpisz
26 września 2018, 22:54
@zyl15: Miało byś w nicku Qapusta a nie Qaousta...
Odpisz
26 września 2018, 22:58
@Stefan_Qaousta: Właśnie! Telewizory to usuwacie a u na p nie zmienicie? Wierzymy!
Odpisz
27 września 2018, 08:42
@zyl15: MOJA KAPUSTKA
Odpisz
27 września 2018, 06:29
Ja też i musiałem nowe
Odpisz