Bez łaski, gości i tak nie zabraknie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Ikony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Żartownisie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2019, 14:57
Dla mnie to
6.06.666 r
Odpisz
Edytowano - 30 września 2018, 19:21
mY żYjEmY w KaToLiCkIm pAńStWiE A haLoŁin tO nie ChRzEśCiJaŃsKiE śWiĘtO
Odpisz
30 września 2018, 19:48
A CO TY! WOLISZ JAKIEŚ HERETYCKIE AMERYKAŃSKIE ŚWIĘTA ZAMIAST SŁOWIAŃSKICH DZIADÓW!
Odpisz
7 października 2018, 07:05
Jak tak patrzę na ludzi którzy mieszkają wokół mnie to nawet się cieszę że nie miałem okazji obchodzić
Odpisz
13 października 2018, 08:46
Odpisz
6 października 2018, 22:32
ja świętuję, mój tegoroczny kostium to yugo z wakfu
Odpisz
7 października 2018, 10:16
Quilby lub Nox byłby lepszy
Odpisz
7 października 2018, 10:42
@lorax12: nie mam tyle materiau i farb do ryja aby to zrobić
Odpisz
7 października 2018, 16:17
smuteq
Odpisz
7 października 2018, 14:08
było
Odpisz
7 października 2018, 13:20
James jest super jego komiksy też
Odpisz
7 października 2018, 12:14
sp00ktober is good
Odpisz
6 października 2018, 21:53
Ja zawsze kupuję kilogram cukierków, ale przez cały wieczór przychodzą z 3 grupy i muszę rozdawać garściami, by przynajmniej było widać, że coś ubyło :c
Ja tu chcę w akcie altruizmu dać dzieciom cukierki, a te nawet nie chcą przychodzić.
Odpisz
7 października 2018, 10:05
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: U mnie pod warszawką nigdy nie było takiego problemu.
Odpisz
7 października 2018, 10:20
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ja spokojnie zajmuję się byciem bulwą,i przychodzą jakieś kościotrupy i inne czarowinice CO 5 SEKUND i masz po prostuu dość
Odpisz
7 października 2018, 10:15
Ja po prostu nie obchodzę bo mi się nie chce
Odpisz
7 października 2018, 09:28
No, ja tam po prostu nie obchodzę hallooween. Nigdy nie obchodziłem, nie jara mnie to, ale nie mam BuLu DuPsKa o to, że inni czerpią z tego frajdę.
Odpisz
7 października 2018, 08:21
#teamdziady
Odpisz
7 października 2018, 07:18
Nie szkoda mi cię.
Odpisz
30 września 2018, 19:19
This is so sad…
Odpisz
30 września 2018, 19:20
@Landark: *Alexa play Despatico*
Odpisz
30 września 2018, 19:32
@Boberek00:
Odpisz
6 października 2018, 23:38
Odpisz
6 października 2018, 23:02
Skoro James, to obowiązkowo
Odpisz
6 października 2018, 22:03
Szatan z tego co wiem obchodzi urodziny 6 czerwca o godzinie 6. 31 października to ja mam urodziny tępa szmato.
Odpisz
6 października 2018, 21:30
Też nie obchodzę Halloween, ale nie uważam tego za święto szatana. Po prostu. Jednak i tak czuję wtedy jakiś klimat.
No i na tegoroczne Halloween mam już plany i nie chcę by poszły w pi**u.
Odpisz