Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2018, 17:13
Mam kontakt przy łóżku i długi kabel. Sku*wesyn 2,5 metra ma.
Odpisz
2 października 2018, 22:45
Ja cheatuję
Odpisz
Edytowano - 2 października 2018, 07:07
._. już nie mam 11%
Odpisz
2 października 2018, 07:10
@massesd: zacznij się trząść
Odpisz
2 października 2018, 14:58
@UkrytyNinja: Też nie mam 11
Odpisz
2 października 2018, 08:37
Co? Czemu? Jak? Po co?
Odpisz
2 października 2018, 18:40
serio może mi ktoś to wytłumaczyć?
Odpisz
2 października 2018, 19:08
1.Masz mało % baterii w telefonie i leżysz w łóżku
2.ładujesz telefon dalej używając go
3.naładował się, dzięki czemu uwalniasz się od ograniczającego cię kabla
Odpisz
Edytowano - 2 października 2018, 07:09
A propo, czy ciągłe działanie trybu oszczędzania baterii jakkolwiek wpływa na funkcjonalność telefonu?
Odpisz
2 października 2018, 07:11
Chyba nie, ale co ja tam wiem
Odpisz
Edytowano - 2 października 2018, 07:26
ten tryb ogranicza wydajność procesora co jest zauważalne w bardziej rozbudowanych gierkach i messengerze ale do codziennego używania ( dzwonienie, sms itp.) może się nadawać i trochę wydłużyć pracę baterii
Odpisz
2 października 2018, 07:14
A ja dzisiaj zauważyłem że jest tryb na yt aby wszystko wyglądało tak
Odpisz
2 października 2018, 07:34
@czarekdoge100: Co z tego, ciągle nie ma opcji która dawałaby możliwość odtwarzania youtube w tle i przy wygaszonym ekranie
Odpisz
2 października 2018, 07:37
Jeśli masz roota to jest :v
Odpisz
2 października 2018, 07:49
pobrał se wersję zmienioną z neta i się chwali myśląc że mu ludzie uwierzą
Odpisz
2 października 2018, 07:51
@UkrytyNinja: ale na telefonie już jest tzw. tryb nocny w apce jutuba
chyba że chodziło Ci o coś innego
a tutaj dowód:
Odpisz
2 października 2018, 07:59
ja sobie 2-3 miesiące temu aplikacje pobrałem przerobioną
Odpisz
2 października 2018, 18:08
@UkrytyNinja: niech rzyje zbrodniczy reżim
Odpisz
2 października 2018, 18:18
Za granicą trzeba mieć yt red żeby odpalać w tle :P
Odpisz
2 października 2018, 18:28
@PanDyrektor: poszukaj na youtube polskiego porandika o "youtube vanced" dalej se zrobisz, tylko werjsa musi być odpowiednia bo albo nie będzie grał w tle albo nie będzie czarnego motywu
Odpisz
2 października 2018, 19:17
@UkrytyNinja: Miałem to, używałbym gdyby nie to że nie moge sie zalogować :|
Odpisz
2 października 2018, 19:19
@PanDyrektor: do tego jest osobny programik potrzebny
Odpisz
2 października 2018, 19:23
@UkrytyNinja: Wie, ale gdy już wszystko wpisałem nie mogłem przejść dalej
Odpisz
2 października 2018, 22:33
@hehineji: dziunia nie jesteś moim szefem
Odpisz
2 października 2018, 22:47
@UkrytyNinja: Pinky guy, co ty ropirz f moim domó
Odpisz
Edytowano - 2 października 2018, 23:08
@Freddyjumpscare: dzwonie po policje
Odpisz
2 października 2018, 23:14
@PanDyrektor: To jest takie złoto na YouTube...
Odpisz