Internetowe programy wieki temu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Szybki jak błyskawica
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2011, 13:36
e ???? dlaczego pisze windows explorer jak jest internet explorer a nie windows
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:05
@BART3K222: Bo to zupełnie inny program.
Odpisz
22 lipca 2011, 18:53
firefox najlepszy i Adobe flash player poniewaz:
1.firefox moja ulubiona przegladarka internetowa
2.Bez Adobe flash playera niedzialaly by gry na jeja
kto sie zgadzdza strzalka w gore =D
Odpisz
13 lipca 2012, 11:20
@BART3K222: ja sie zgadzam ale mam jedno ale firefox jest głupi ja mam google chrome i to jest lepsze google chrome prawie w ogóle się nie laguje(zacina) i ogółem jest lepszy kto tak sądzi stszałka w góre! :P
Odpisz
30 września 2011, 22:03
ok
Odpisz
22 lipca 2011, 18:54
5/5 i do ulu
Odpisz
22 kwietnia 2011, 20:41
pierwszy najlepszy :)
Odpisz
21 lutego 2011, 21:13
4.Dwa pierwsze są spoko,ale ten ostatni mi się nie podoba xDD.
Odpisz
14 grudnia 2010, 16:11
4
Odpisz
24 listopada 2010, 15:05
lol
Odpisz
20 listopada 2010, 12:23
4/5
Odpisz
20 listopada 2010, 10:11
4\5
Odpisz
18 listopada 2010, 21:18
2/5
Odpisz
18 listopada 2010, 20:07
5/5i do ulu
Odpisz
17 listopada 2010, 20:09
Zobaczmy jak pokażą need for speed dawno temu.Pewnie walka flasha z turbo dymomanem XD ale sam obrazek ceniony na 5/5 i ulu
Odpisz
17 listopada 2010, 19:43
na ceglanego to on nie wygląda, a bajek nie oglądam
Odpisz
17 listopada 2010, 08:51
Czyli Adobe Flash to jest ceglany Flash z Ligi Sprawiedliwych... xD
Odpisz