Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2010, 16:11
hah o lol 5
Odpisz
24 listopada 2010, 15:06
no to prawda
Odpisz
22 listopada 2010, 17:59
dobre nawet nawet może być
Odpisz
21 listopada 2010, 12:43
a te w niemcach nie doruwnają małopolskim drogom
Odpisz
20 listopada 2010, 12:23
5/5
Odpisz
18 listopada 2010, 15:39
ale rosyjskie nie dorównają nigdy tym w niemcach
Odpisz
17 listopada 2010, 20:11
Sry za moje pismo bo mi klawiatura sie psuje i kupuje nowa
Odpisz
17 listopada 2010, 20:10
tu pokazuja 2 takie same samochodzy ale w 2 miejscach:Polsce rosji bo w 2 jest bilboard po rusku 4/5
Odpisz
17 listopada 2010, 18:53
o jacie ale wy nie kumaci żal!!!
Odpisz
17 listopada 2010, 15:49
to jest to samo tylko z innych miejsc zrobione zdjęcie
Odpisz
16 listopada 2010, 20:42
o fuk, jak podmyło
Odpisz
16 listopada 2010, 18:43
jak to jedno i to samo auto ale gdzie indziej i pod innym kontem( albo ta sama dziura)
Odpisz
16 listopada 2010, 18:07
0_0
Odpisz
16 listopada 2010, 17:00
To prawda
Odpisz
16 listopada 2010, 16:49
lol. Polska i Rosja maja bardzo podobne drogi.
Odpisz