Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

28 lutego 2020, 01:13

eeee ludzie mają inny gust muzyczny odee mnie aaa źle
znaczy ja rozumiem że w tym 2013 czy kiedy ten mem został stworzony, w internecie było dużo psychofanów jb i takich tam
ale mnie takie memy trochę denerwują

Avatar Bastus77

19 czerwca 2022, 12:43

@Desuv: te 2 wdółgłosy są chyba od muzycznych konserwatystów

Avatar inka_2006

27 listopada 2017, 17:17

Kto mi nie powie że Jackson jest lepszy od Biebera?

Avatar
schopenhauer7

29 grudnia 2019, 14:13

@inka_2006: niemi

Avatar Milord_Szymon

3 czerwca 2013, 16:30

Na szczęście pozostała grupka młodzieży, która słucha Zeppelinów, Gunsów , ACDC...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sniper02

29 lipca 2015, 20:40

@Milord_Szymon: Nie należe do tej grupki, za to przeczytaj mój drugi komentarz, to zobaczysz czego słucham że tak sie wyróżniam od moich roczników ;)

Avatar Ixrej

4 lipca 2018, 04:17

@Milord_Szymon: mój tata :Guns and roses metalicca AC/DC zztop nirvana
Ja:To samo

Avatar Choi_Seunghyun

Edytowano - 28 czerwca 2016, 16:15

Metallica, Bigbang, BTS, Ozzy Ousborne i Lady Punk

Avatar ZajumaliMiNick

3 grudnia 2017, 21:34

@Choi_Seunghyun: Lady Pank <3

Avatar venomman

18 sierpnia 2015, 10:36

Mój tata: Iron maiden, beatles, overkill, manovar, i jeszcze parę innych
Ja:... Iron maiden, aerosmith, system of a down :P

Avatar Sniper02

Edytowano - 29 lipca 2015, 20:39

Omg....Starsze rodzeństwo raczej Rise Agaist, Pih, KęKę, Gang Albanii, Ganja Mafia, Enej itp, tak ja, bo ja na nich się wychowałem, odróżniam się od osób z roczników 2000 w górę tym że jestem czubem wśród nich, ja słucham rapu, w tym czasie co oni Bibera, ja Rise Agaist wtedy kiedy oni One Direction, ja Piha i KęKę a oni ? a oni uważają mnie za czuba, bo słucham dobrej muzyki.

A ja się z tego cieszę, choć raz mogę być lepszy od innych.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2015, 15:43

Co wy chcecie od LMFAO? Poza tym ja jeszcze wciąż słucham Michaela Jacksona-,-

Avatar LadySif

23 kwietnia 2015, 21:03

Ja mogę zaliczyć się do wszystkiego gdyż słucham Elvisa, Beatlesów, Michaela Jacksona i Nirvanę. Pod każdym względem nie słucham tych gówien typu Rebecca Black, Justin Bieber czy One direction.

Avatar PokemonxD1

2 czerwca 2013, 23:00

Co wy znów chcecie od LMFAO ?

Avatar Pottermanka

2 czerwca 2013, 23:44

@PokemonxD1: ... nou koment.

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2013, 15:57

@PokemonxD1: No właśnie... Stworzyli dobre piosenki. Dobre nawet dla mnie a ja gustuję w metalu, np. System Of A Down, Scars On Broadway, Mettalica i wiele także polskiego rocka

Avatar PokemonxD1

5 czerwca 2013, 22:05

@Pottermanka: Ciebie nikt nie prosił o zdanie.

Avatar INIINI

4 czerwca 2013, 21:51

tu jest bardziej napisane,,co jest teraz i co było''

Szczerze słucham Michaela Jacksona a przecież jestem młodym pokoleniem.

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2013, 13:01

Ja słucham alter bridge,nickelback,linkin park,dope,skindred (to jest taki dziwny reggae-metal xD) no i to wszystko...

Avatar sebastiank97

2 czerwca 2013, 21:37

Szczerze, nie lubię żadnego z powyższych zespołów/wykonawców. Jestem pewien, że większość z was nie słuchałoby the beatles i mettalica gdyby nie były 'modne'
Najbardziej cenię te zespoły na które nie ma nigdzie nagonki: Rise Against, Bon Jovi, Sum 41, Evanescence dawny Linkin Park i dawny Nickelback

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Stasiek121

3 czerwca 2013, 15:08

@sebastiank97: Nie wiedziałem,że ktoś jeszcze prócz mnie słucha Rise Against :D (oczywiście z polaków)

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2013, 12:59

@sebastiank97: Nickelback? Masz u mnie szacun ;D

Avatar Rarytas

3 czerwca 2013, 18:38

Bzdura!

Avatar keil007

3 czerwca 2013, 18:31

Niestety każdego dnia żałuję, że nie urodziłem się kiedyś.

Avatar cas1234b

3 czerwca 2013, 18:17

Ja się zaliczam starszego rodzeństwa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Z klasą się trzeba urodzić

Lekko nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka