Za każdym razem, gdy stoję w kolejce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fergus
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2013, 22:57
było i w filmikach powinno być.
Odpisz
3 czerwca 2013, 12:09
@Baca_online: co z tego, że było. Ważne, że jest fajne.
Odpisz
3 czerwca 2013, 12:15
@kazakol2000: Ale uzytkownicy Jeja najwyrazniej preferuja, aby w "nowych obrazkach" pojawialy sie obrazki "nowe".
Odpisz
4 czerwca 2013, 09:18
@Pottermanka: w sumie racja
Odpisz
3 czerwca 2013, 18:59
czemu mnie narysowali???????
Odpisz
3 czerwca 2013, 15:52
Wszystkim dałem łapkę w górę :)
P.S. Wszystkim, którzy na to zasłużyli :D
Odpisz
3 czerwca 2013, 15:01
Było
Odpisz
3 czerwca 2013, 07:46
Było.
Odpisz
2 czerwca 2013, 22:09
BYŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Odpisz
2 czerwca 2013, 20:55
Pechowiec ...
Odpisz
2 czerwca 2013, 20:43
jeszcze ja , jeszcze ja: było
Odpisz
2 czerwca 2013, 20:40
co z tego ze było jak ja nie widziałem :) fajne
Odpisz
2 czerwca 2013, 20:35
Stare http://www.obrazki.jeja.pl/23472,irytujaca-kolejka.html
Odpisz
2 czerwca 2013, 20:27
BYŁO
Odpisz
2 czerwca 2013, 20:21
bylo
Odpisz
2 czerwca 2013, 20:16
Byyyyłoooo
Odpisz