Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2018, 05:17
ale na co komu matura?????!!??? zdalem i mi sie nigdie nie przydaje xd
Odpisz
16 października 2018, 07:11
@guniov: No przy betoniarce ci się nie przyda, Ale już w policji tak.
Odpisz
16 października 2018, 12:32
@guniov: bo js tępy
Odpisz
17 października 2018, 08:31
@Tekashi6IX9INE: może tępy ale 30/h spawacza mi nie przeszkadza hehe
Odpisz
17 października 2018, 08:34
@guniov: Powodzenia, żeby znaleźć w Polsce pracę za 30/h jako zwykły spawacz.
Odpisz
17 października 2018, 09:51
no juz mi sie nie przyda bo znalazlem he hehe
Odpisz
17 października 2018, 10:04
@guniov: No to się pochwal. Mój ojciec też jest spawaczem, Ale pracuje w Niemczech.
Odpisz
18 października 2018, 00:37
@guniov: widze poziom marzeń osiagniety:) wygórowane masz marzenia ja
Odpisz
Edytowano - 15 października 2018, 20:05
Można jakieś lasce się spuścić do kanapki.
Odpisz
15 października 2018, 20:11
@WHEEY: idiota
Odpisz
15 października 2018, 20:24
@WHEEY: Obrzydziłeś mi jedzenie.
Odpisz
15 października 2018, 21:49
@Nazwy_nie_znaleziono_: Napluli mi w cheeseburgera... w cole też?!
Odpisz
17 października 2018, 08:37
@WHEEY: Pasta?
Odpisz
16 października 2018, 00:32
Ilu z Was myśli ze w życiu i tak nic nie osiągnie? Prosze odpowiadać szczerze :)
Odpisz
16 października 2018, 07:12
@Tekashi6IX9INE: Mam coś takiego stylu głowy, Ale to bardziej strach, niż wiercenie w to.
Odpisz
15 października 2018, 23:39
Do maca bez magistra nie biorą
Odpisz
15 października 2018, 21:42
A praca w kfc
Odpisz
9 października 2018, 15:06
jakby nie patrzeć są mniej płatne prace niż Mcdonald, ale McDonald jest jednym z najbardziej upokarzających zawodów
Odpisz
15 października 2018, 20:03
@mkus29: Ja tam lubię patrzeć na szczęśliwych ludzi pracujących w Mc
Odpisz
15 października 2018, 20:03
@mkus29: Ale możesz pośmiać się z ludzi, którzy jedzą śmieciowe jedzenie. Pamiętaj, jesteś tym co jesz.
Odpisz
15 października 2018, 20:04
@Nazwy_nie_znaleziono_: Nie chcę być brokułem, czy marchewką.
Chyba zostanę kanibalem.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2018, 20:08
@Jarzebina5: Ja się czuję dobrze będąc kurczakiem.
Odpisz
15 października 2018, 20:10
@Nazwy_nie_znaleziono_: Można jeszcze jakiś czas biegać bez głowy
Odpisz
Edytowano - 15 października 2018, 21:02
@Jarzebina5: Ale w sumie nigdy kanibalem nie będziesz. Jeżeli jesteś tym co jesz, to twoich ofiar też to dotyczy. Zjesz kogoś- jesteś człowiekiem. Ale ten ktoś je brokuły, a ty go zjadłeś jak był brokułem, czyli ty też jesteś brokułem.
Chyba że powstanie kułko kanibali jedzących kanibali do usrania.
Odpisz
15 października 2018, 21:09
Wystarczy, że zjem kanibala
Odpisz
15 października 2018, 21:16
@Jarzebina5: Udają szczęśliwych, ale tak naprawdę są martwi w środku
Odpisz
15 października 2018, 21:30
@rozwalgo: Może.
Najbardziej szanuję jednego Gościa (25 lat na oko), nie ma jednej ręki, zawsze jest szczęśliwy.
Odpisz